Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Tvorba

Pochmurnej pochod

4. května 2010 v 10:21 | Venom

Včera mi měla přijet návštěva z daleka. No daleka. I dvěstě kiláků je dost. Bohužel to nedopadlo, šla jsem sice ven ale akorát jsem zmokla. Rozhodla jsem se, že půjdu někam sama. Zabloudila jsem do míst, která znám-neznám. Posadila se na velmi nízkou zídku (vzhledem k mé výšce bych se na běžnou nevyšvihla) a můj zrak padl na ceduli visící na protějším domě. Pohřební ústav. Ironie osudu? Náhoda? Ne, určitě jsem se tam měla objevit. Šla jsem dál a nešťastnou náhodou zabloudila na místo, na který bych jinak zapomněla. Zkurvený vzpomínky.

Venom Havraní

17. listopadu 2009 v 10:59 | nezaujatý pracovník z vědy a výkumu paranormálních jevů
Pouze pro silné žaludky... Nový živočišný druh.

Pocit

30. září 2009 v 12:27 | Venom
Jak už jsem kdysi nastínila... špatný stav je velice inspirující. Prostě jsem se v práci nudila, a přišlo vnuknutí okamžitě investovat do skicáku a nakreslit tohle. Nevím proč mě to najednou tak trklo. Jako jsou výklady snů, hodil by se mi výklad obrázku. Myslím, že ledajakej psychiatr by vskutku zajásal a oblékl mi takový ten rozkošný bílý kabátek.

Rituální vražda

17. srpna 2009 v 21:22 | Venom
Venomek se rozhodl napsat vám rozkošnou pohádku na dobrou noc a klidné spaní. Tak snad se vám bude líbit... Pokud ne, jako že s tím počítám je to váš problém... předem varuji ať lidé, kteří neholdují zvráceným rituálním vraždám raději kliknou jinam. Toto je pouze pro případy zralé na psychopatologii. Fuj, když si to představím x) moje dnešní počínání mě tak strašně inspirovalo.

Bad Dreams

26. července 2009 v 10:15 | Venom
Už opravdu nevím jestli jen můj mozek blbne a nebo tohle není normální. Pokud se do vás ve snu zakusuje masožravá květina, týrá vás na smrt nemocná ženská, bije vás neviditelná osoba, která slíbí že se ještě vrátí, a zjeví se vám Anneliese Michel (za okolnosti že křičíte její jméno a přiznáváte, že za její smrt můžete vy)... je tohle normální? Nezní to tak hrozně, ale kdybyste to viděli sami... bojím se už jít spát. Nedokážu se probudit, ani když vím, že to všechno je jenom sen. Je normální, že mně bolí celý tělo? že mám drobný zranění a nevím od čeho? Ve snu se mi několikrát zjevil tenhle obraz. Fakt nevím co to má znamenat a ani to snad vědět nechci. Byl takhle jednoduše nakreslenej, tak mi promiňte že není dost propracovaný.

Stvořila jsem netvora

22. července 2009 v 18:51 | Venom
Pamatujete na můj plán stvořit woo doo panenku? Dopadlo to jinak. Tohle monstrum si žije podle sebe. Vdechla jsem život bestii do který jsem vpravila všechny svoje démony, zlé a zvrácené myšlenky. Je to brutální, je to sprosté a pohlavím tý bytosti si nejsem taky tak docela jistá. Eh... nesmějte se, ale já nikdy ještě nic podobného netvořila takže to nevypadá nic moc. Jedva co ta věc ožila mně sprdla jak jsem jí to blbě ušila... No posuďte sami...

After The End

18. července 2009 v 13:33 | Venom
Víte, to že člověk hodně přemýšlí o smrti má i své výhody. Přinejmenším je to velmi inspirativní. Každej už si určitě někdy položil otázku, jaký to bude. Snad každý z nás má nějakou představu. Každopádně si myslím, že když můj život není normální, pak ani moje smrt nemůže být normální. A určitě musí být ovlivněna věcmi, které na mně udělaly dojem a nějak mně ovlivnily. Dost keců.


Cigarette

14. července 2009 v 14:07 | Venom
Venom, alias Joan (jak se vám líbí víc) už podléhá totální krizi. Hrajou jí tu diskárny, nejlépe jedna dokolečka dokola alespoň desetkrát za sebou. Už ji bude umět zpaměti. A to je rusky. Venom se snaží kreslit. Bere to jako psychoterapii. A důkazem, že to s ní není v pořádku je fakt, že začala používat barvičky!

Kdo najde kytaru je borec!

S pozdravem šílená Joan Sparrow

Revenge

9. července 2009 v 11:31 | Venom
Poslední dobou si nudu nejčastěji vybiju na nevinném papíru, jelikož ten snese opravdu všechno. Začalo to slovem Revenge, a kam to došlo... snad se radši ani vyjadřovat nebudu. Ne, vůbec to nevypovídá o tom, nad čím celý dny přemýšlím... x)

Death

28. června 2009 v 12:38 | Venom
Někdy když už člověk neví co dělat, zkouší ledacos. Potřebovala jsem se vykreslit ze svejch pocitů. V afektu jsem cosi čmárala až nakonec z toho vyšlo tohle. Doufám, že nikdy nebudu muset jít na vyšetření k panu doktorovi, který mi dá papír, pastelky a řekne, ať mu něco nakreslím. Nehledejte na tom nedokonalosti, nejde o to, jak dobře je to nakreslený, spíš je to taková psychoterapie.

 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!