Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Tajemno

Anneliese Michel - Jak to bylo doopravdy?

3. března 2011 v 10:02 | Venom

Jen málo lidí nezná její příběh. Od doby, kdy jsem ho slyšela poprvé, je to taková moje posedlost. Uběhlo mnoho času od její smrti, ale pořád nikdo nedokáže s jistotou říct, jak to bylo doopravdy. O exorcismech jsem už kdysi psala tady. Najdete tam projevy posednutí démonem a pár opravdových "lahůdek" s tématem souvisejících.

Samovznícení

13. prosince 2009 v 11:05 | Venom

Konečně ten slíbený článek... Žil byl jednou jeden bezcitnej magor a ten si koupil Enigmu. A protože ten magor miluje vše záhadné a tajemné, chce se o to s vámi podělit. Ne, nic nekopíruju, pouze se inspiruju a podám to po svém. Takže... Budiž vám země lehká a Gerard milostiv každému, kdo si to sprostě zkopíruje!

Exorcismus aneb Démonek ve vás

1. srpna 2009 v 10:20 | Venom

Jak jsem slíbila - Další přírůstek do mojí oblíbené rubriky. Opět nečekejte okopírovaný text, který jste viděli na netu už stokrát. Jdeme to napsat po svém. Tak jo. Fuj, okej, jdem na to. Pardon ale s démonkama jsme měli poslední dobou hodně co do činění takže proto jsme trochu disenchanted. Věřím, že je následujícím článkem nenaštvu a nevrátí se. Stejně tak doufám u jistých drzých návštěvníků mého blogu. Přerov žije...

Něco málo o WooDoo

27. července 2009 v 11:03 | Venom
Napadlo mně, že když už jsem vyrobila zrůdku, co vzdáleně připomíná panenku pro vykonávání magie, tak si něco o WooDoo dohledám. Nechci tu nikoho navádět k tomu aby to zkoušel, jsou věci se kterými je lepší si nezahrávat. Ale taky si myslím, že kdo chce, toho moje plky neodradí, nehledě na to, že na internetu si ty informace najdete. By the Way - nekopíruji, píši vlastními slovy.
 
 

Reklama
Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!