Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Rozhovory

Rozhovor s Garou-tan

11. března 2011 v 18:28 | Venom
Moji milí, dvě existence, které se měly pochlubit s intimnostmi ze svého života v mém oblíbeném křížovém výslechu, jsou jaksi... zaneprázdněné. Jedna se pro jistotu vypařila úplně. A než ji havrani v drápech přivedou, tak... jsme oslovili někoho jiného... heh. Snad nebudou mít chuť na očka... to by bylo nemilé. Poslepu se e-mail s odpověďmi píše blbě...

Vybrala jsem osobu, která mě zaujala svým stylem psaní. Umí mě napínat a vtáhnout do děje, ovšem není to pouze pisálek. Ale to už si povíme o něco níž. Tak jo, jde se na věc.

Rozhovor se Sussanah

2. března 2011 v 16:40 | Venom
Nečekala jsem, že to půjde tak hladce a první moje oběť odpoví tak rychle :) Zveřejňuju ještě zatepla, aby ti co váhají (muhehe ano, Venoušek si zamluvil další oblíbence pro toto mučení) viděli do čeho jdou.

Na úvod řeknu, že se jedná o osobu, kterou jsem potkala díky Klubu Snílků. A jsem za to ráda. Označila bych ji za všestranně nadanou a sršící originálními nápady. Jdeme na to :)

Přehlídka exibicionistů

2. března 2011 v 11:16 | Venom
Jakási dobrá duše z Klubu Snílků mě nazvala blogerskou Lady Gaga. A tak mě napadlo v zájmu zvýšení návštěvnosti přihodit svou fotku. Ne v kalhotkách a bez podprdy, to umí každá. Napadly mě stylový trencle, který nezapomenu pořádně vycpat, aby měli filosoficky založení blogeři o čem přemýšet. Možná budu vrhat chtivé pohledy na vysavač a poleju se bílým jogurtem a pak...

Hm. Nešťastný úvod...

Už delší dobu si pohrávám s šíleným nápadem. Sice nejsu žádná blogobrita, ale pracuje se na tom. Pochybuju že bych prorazila s kecama o tom kde jsem koupila leopardí tričko, popřípadě s fotoromány postrádajícími pointu a konec. Nejsem kosmetička ani módní návrhářka a proto se do těchto témat neseru :) A vedle jogurtu mám ještě jinou možnost.
 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!