Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Rady Lady Top-InQy

Orální seks

5. dubna 2011 v 8:19 | Venom


Vážení, pohroma je zpátky. Momentálně mám vážný problém odlišit fantazii od reality. Nejsem si tak docela jistá jestli ve skutečnosti žiju v Praze, nebo v Konoze, ale jsou věci, co vás okamžitě sestřelí zpátky na zem. No a jednou z těch věcí je inspirace mé kolegyně Lady Top-InQy. Když si na Krásné přečte článek, který ji osloví, doslova z ní stříkají litry růžového nadšení a je k nezastavení. Bohužel pro nás.

Kouřit pouse zdravě

19. března 2011 v 15:14 | Venom


Snažila jsem se o svůj vlastní článek, pokud možno - nepodobný ostatním. Nepodobný zapřísáhlým odpůrcům nikotinového oparu a zároveň vzdálený pochodujícím fabrikám. Jak se to povedlo? To si přečtete o článek níž. Top-InQa se k tomu taky vyjádřila. A požádala mě, zda její výtvor nezveřejním pro oči širé veřejnosti. No... nemohla jsem odolat.

Co si vo tom mislím já?

22. února 2011 v 11:22 | Venom

Víte... zvykla jsem si na články malých pipinek, které říkají - omg to je hrozné téma, vůbec nevim co na to mám napsat, takže by ho měli zrušit, protože je jen pro dospělé. Je to nečestný a úchylný téma a v blog.cz ho neměli vůbec dovolit. Že by mohly laskavě držet hubu a nevyjadřovat se, to je nenapadne. Žel bohu to nenapadlo ani Top-InQu. Zde vám přináší další svůj výtvor. Reakci na článek na krásné...

GhoTyka a názor jedné barbie jak bejt gothic

10. února 2011 v 11:17 | Venom

Kdo z vás si vzpomíná na osvědčené rady mé spolukolegyně z krásná.cz Top-InQy, ten už ví co ho pod perexem čeká. Ten kdo nemá ponětí, ať je rád... ale ať je také připraven na hrozbu nejdebilnějšího článku, jaký kdy kdo četl. Top-InQa vám chtěla opět dát zaručené rady jak se nalíčit, jak balit kluky, ale já jí to nedovolila. Žádala jsem po ní referát na téma Gothic. A jak dopadl? Aaaale...

Virazit do brna!

19. ledna 2011 v 19:37 | Venom

Drazí spoluobčané či soudruzi... Jelikož si někteří z vás (k mé hrůze většina), oblíbili mou kolegyni z krásná.cz Top-InQu, tak vám ta růžová čůz.. ehm, slečna... napsala další článek. Ale pozor, nebude se jednat o módu, ani kosmetiku, ale problematiku cestování po České republice. Je to totiž problém zapeklitější, než by se mohlo zdát.

Rezignace a zhroucení Venom! Jak mít úspěšný blogísek

15. ledna 2011 v 13:21 | Venom

Vzdávám se! Celý život jsem to dělala špatně! Celý svůj blogerský život tedy... Myslela jsem si, že AK popřípadě Klub Snílků je zárukou, že můj blog není až tak o hovnech, jako ty ostatní. Oooo jak jsem se spletla! Jdu se kát... ne, jdu se oběsit na káblu od myši! Kurva já mám notebook! Zaklapnu si do něj hlavu!
 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!