Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


My Reviews

Naruto

20. března 2011 v 13:19 | Venom
Takže jsem se rozhodla napsat zase nějaký trochu smysluplný článek. Takový, co bude mít hlavu a patu. Možná si pár lidí ťuká na čelo, když vidí nadpis. Ano, podle některých jedinců sleduju animovanou pohádku pro děti. Něco jako Pokémony. Na ty zvířátkové zrůdky zapomeňte a začneme s čistým štítem ano?

Fantom Opery

18. února 2011 v 13:59 | Venom
phantom
Tak po dlouhé době něco jiného než filosofické kecání a fantazírování ve světě pana Joana. Totiž ne že bych nečetla, nebo nečuměla na filmy. Ale konzumovat tyto smyslové požitky je pro mne snadnější, než se pak dokopat k tomu něco napsat. Nicméně u Fantoma byl zážitek natolik silný, že to beru jako povinnost. Článek může obsahovat ne ani tak spoilery, jako spíše vykecání několika rozkošných scén.

Darren Shan

5. března 2010 v 9:10 | Venom
Zdravím temnůtky. Tak tu mám po dlouhé době taky konečně recenzi. Nápadů by bylo dost, vím že jsem chtěla rozebrat Avatara, vím že bych měla přidat nejmíň milion dalších filmů a knížek... jenže inspirace byla momentálně někde jinde. Snad to spraví fakt, že právě zamotám film a knížku dohromady.

Vampire Knight

28. října 2009 v 22:09 | Venom

Ano kamarádi. Už jsme tu dlouho neslintali nad animovanými postavičkami. Recenze na Death Note nesmí chybět, dostanu se k tomu taky. Momentálně mi v uších zní Futatsu no Kodou a vybavují se mi klíčový okamžiky tohohle vampířího seriálu. Víte... Anime, upíři a kreslené šukny je smrtící kombinace. A tak se nedivte, že Venomovi poněkud jeblo.

Otcem i matkou proti své vůli

8. září 2009 v 14:20 | Venom
Tak je tu moje první recenze. Bože to zas bude hrůza. Všechno co je poprvé je přece hrůza. I můj první Frerard byl... no nic. Ehm, ehm. Jak jsem slíbila, tak činím. Tuhle knížku právě čtu z dlouhé chvíle v práci. Už potřetí. Ráda se k ní vracím, a hned vám také vysvětlím proč. Každý kdo má alespoň trochu rád ironii, sarkasmus a je svého druhu sadista, by měl alespoň zkusit toto roztomilé dílko Zdeny Frýbové.
 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!