Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


My Chemical Romance

Velký den pro všechny Killjoys

28. září 2010 v 11:26 | Venom
na na na

Drahá "zkurvená armádo" jak by řekl strýček Jiggy. Tento den se nesmazatelně vryje do naší historie. Vím, že většina z vás umí tenhle song nazpaměť dříve, než byl oficiálně vydán. Což je typický znak všech oddaných fanoušků.

Oddaní fanoušci mají smutek

5. března 2010 v 9:34 | Venom
Přiznám se, že je to poprvé co píšu článek do téhle rubriky z duše nerada. Nechce se mi do něj. Nebo chce. Uhm. Abych vás neděsila zbytečně, tak nikdo neumřel. Ale i tak jsem překvapená jak moc mě tahle zpráva rozhodila.

My Chemical Way (myslím teď cestu)

7. září 2009 v 11:09 | Venom
Organic or chemical? Organic... CHEMICAL!!!! Ou, zdravím vás jupiteři. Právě mi hráblo. Oddaný fanoušek My Chemical Romance se totiž podíval na jejich web a co se děje kurde? Slaví své čtvrté narozeniny! Takže pro nás oddané (čti fanatické) fans, to znamená, že máme opět důvod se ožrat. Nicméně chápu, že většinu z vás tohle až tak moc nezajímá.

The Ghost of You Hannah Bond...

23. července 2009 v 13:16 | Venom
Ahoj planetky. Slíbený článek o Hannah. Sice je tohle téma už ohrané jak LP desky mýho táty, ale já to potřebuju napsat a nenutím nikoho aby to četl. Čistě proto, aby měla moje duše pokoj... Tak. Připadám si jako Jan Hus. Ten taky pořád žádal spravedlnost, říkal pravdu, hájil co uznával za správné a jak dopadl? Myslím, že mně neupálí ale taky na to nejspíš jednou dojedu. Nevadí. Budu za to ráda.

Gerarde, ty to vidíš...

9. července 2009 v 14:55 | Venom
Já nejsem zastáncem toho, že kopírovat články je nějaké umění, ale k tomuhle se prostě musím vyjádřit. Je až neuvěřitelný kam až sahá lidská blbost, a že i ti, co se považují za hudební znalce, udělají zásadní chybu. Takovou, který se snad už nedopouští ani většina pozérů. A pochopitelně, se také chytnou rozpatlávání dost smutný věci. Naprosto mimo mísu... Článek pochází z www.mychemicalromance.cz


Give 'Em Hell Kid

3. července 2009 v 9:35 | Venom
No jistě. Už jsem s tím dlouho neprudila. Hraje mi to tu už tejden do úplného zblbnutí. Můžu já snad za to, že jsem se našla v tom textu? Skoro bych to chtěla někomu věnovat, ale beztak si to nepřečte a neposlechne. Ale je fakt, že mi ta osoba převrátila život naruby a na to se nezapomíná.Gerard Way ft. Kyosuke Himuro - Safe and Sound

14. června 2009 v 19:28 | Venom
Já vím, že už to určitě znáte nazpaměť, ale prostě... mě to tu nesmí chybět. Žeru ten klip... Uáááá, chci to auto. Ne, chci tu živou výplň toho auta :-D a chci ten déšť! Slejváček mě teprve rozsekal.
Welcome to the Black Parade

3. května 2009 v 22:18 | Venom
A je to tady! Neštěstí je na světě. Jistě jste si oddychli, že ta zchemičtělá magorka už snad vyčerpala všechny příšerné songy od jisté příšerné kapely, kde fungujou strašidelné a příšerné existence.

Tak to vás zklamu. Právě jsem zjistila důležitou výhodu nového blogu. Můžu to sem všechno rvát pěkně od znova! To jste ale otrávení co? :-D

A pro ty s IQ přejeté čivavy - ty příšernosti jsem myslela ironicky.

A písničku si obhájím snad tím, že od tohohle blogu taky nemůžete čekat nic jiného než jakousi černou přehlídku. Mimochodem je to první song od My Chem, kterej jsem slyšela. Jo. Stydím se. A chytala jsem ho v rádiu jak posedlá. JAK? A naštěstí jsem se nestala jedním z těch trendových fanoušků, kteří si dnes na Chemiky ani nevzpomenou a dnes už zase slintají nad.. eh.. cože to teď letí? HSM?

Zkrátka mi tahle písnička vždycky připomene tu dobu. To jsem měla před všema těma průserama a svět vypadal možná i jako slušné místo k žití. A jak to bylo když jsem procitla z naivity už víte sami. Paráda. No jsem prostě dojatá.

A nervní. Zítra musím vstávat. A jako by toho nebylo málo.. k doktorovi. Jakožto správnému oddanému fanouškovi MCR se mi povedlo vypěstovat si roztomilou fóbii z jehel. Kecám. NIKDY jsem neměla jehly v oblibě. Nebo dobrá, měla ale je něco jiného když mám jehlu já, a něco jiného když ji do mě rve sestra. Takže na mě myslete ať to se mnou zítra nesekne.

Loučí se pathetická Venom


 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!