Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jak šel čas s blogem

Novinky na tomto zas... blogu zase...

26. ledna 2010 v 19:56 | Venom

Jo no. Je to tu zase. Nemyslím si, že by bylo nutné vás nějak výrazněji varovat. Nepředělali jsme toho tolik. Nemusíte být v šoku, nicméně jsem tu přistála se zas... prací a je třeba si toho povšimnout. A pokud ne, nic se nestane.

5 roků, bla bla bla 2010 věcí

10. ledna 2010 v 14:53 | Venom
Už zase to píšu v google chrome i když na tabulku potřebuju explorer. Proč žádný prohlížeč nemá všechno co potřebuju? Pardon... jinak. Chtěla jsem to napsat, ale pochybuju že těm koumákům na blog.cz hodím odkázek protože si to nezaslouží. Obrázky stále nejsou opravené. Tak překročme k té nepříjemné povinnosti.

No konečně!

22. listopadu 2009 v 16:56 | Venom
Ahoj Uranci. Ptáte se co konečně? Aaale... konečně jsem nastavila ten zkur... design tak jak jsem měla v úmyslu. Konečně jsem eliminovala všechny chyby, přestala se podivovat kdo mi tady nastavil všelijaké skryté pí... ptákoviny a výsledek je vidět. Jsem spokojená s tím jak to vypadá, takže delší dobu tu bude tento depresivní... můžu tomu říkat lay?

Venom musí mít každou píííí...

29. října 2009 v 19:46 | Venom
Hell.o. Takže jsem tu jen na skok, chcu se pochlubit s jistou ptákovinkou, která mi momentálně zabírá veškerý čas, protože se s tím chci naučit. Jednou se jako sedmdesátiletá babička budu podivovat, kde se tam na mém webu vzaly všechny ty emo, gothic, deathmetalové sračky xD a v kurzu bude kdo? Eva a Vašek... hahah. Radši umřít.

Kurvííííček Saakrýýýček!

30. září 2009 v 17:19 | Venom
Venom si myslel, že si z něj dělá jen někdo legraci. Někdo z jeho přáteláčků. Leč, realita je ještě mnohem horší. Píšete si tak článek o tom, jak je vám mizerně, co vás trápí, že máte strach z toho co bude a co se nestane? Ano, hned dvě čerstvé ukázky naprosté demence! Bleskovky, kusovky, blogísky. Ano, to mi na tu depku může opravdu jedině pomoct! Už jsem se neudržela.

A od teď jsem nafoukaná celebrita JASNÉ?!

30. září 2009 v 9:20 | Venom
Těpic buřti. Planety příště ju? Víte jak jsem říkala, že se něco chystá? Něco se žene? Tak Rejpale! Je to tady! Je to tady! Ne, žádnej princ ale rozhovor. Použila bych ono oblíbené - I Can't Believe It! Jenže já tomu docela věřím, protože zas až takovej magor bejt nemůžu. Halucinace by mi neposílala e-mail. A jako správnej egoista se k tomu musím vyjádřit. Teď mi došlo, že egoisty nesnáším, ale je s nima sranda.

Za chvíli máme 5000 a všichni jste mástři

26. září 2009 v 17:17 | Venom
Hell.o ksichtíci. Takže k té svojí pidi soutěži musím poznamenat, že se vám opravdu zadařilo. Nevím jestli jste tak inteligentní nebo máte bujnou fantazii, ale spíš si myslím, že to máte moc jednoduchý. Takže fanfára... ne... to ne... zahrajte mi nějakou strašidelnou melodii na varhany ano prosím? Děkan, tedy... ano za XYZ je správně. Byla to sekera.

Změny na Bložínku a Soutěž...

25. září 2009 v 10:01 | Venom
Zdravím nezdravé. Právě jsem v pr...ehemememh. Znova... právě jsem v pr... áááci. Vemte na to jed, že se tam otravuju. Ale aby nám tu blogy až příliš nespinkaly... co by pro vás Venom neudělal. Nečekejte něco hodnotného a skvělého, spíš jde jen o takové oznámení několika událostí. Asi budu muset pár věcí vysvětlit. Inu tedy jdeme na to.

Galaxie moje! Zlo je zpět...

23. září 2009 v 10:20 | Venom
No jo... ahoj, nebo hell.o... jak je vám libo. Už nikdy neudělám takovou pitomost a nepůjdu do práce tři dny za sebou. Nejen že mi hrabe, nejen že lidi mají přemrštěný požadavky, ale můj stihomam už narůstá do obřích rozměrů. Ale o tom teď mluvit nechci. Nechme si to na jindy. Jde o to, že zatím co jsem měla v práci kulové co na práci, napadlo mě nové uspořádání blogu...

Mám depresiii! Jdu se pořezáát!!! Chci umříít!!

19. září 2009 v 13:18 | Venom
Ahojka planety. Kdo mě zná, ví, že nadpis je opět myšlen jak jinak než ironicky. Kdo mě nezná, nechť se pokusí o vyřazení mé jedovatosti z autorského klubu, o smazání mého blogu z důvodu propagace rádobyemostylu, nebo ať mě obviní z kuplířství, mizerného hudebního vkusu, či co já vím, co že to je teďka v módě. Jsem vinna svojí temnou duší.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!