Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jak šel čas s blogem

Se nám to pomazalo...

7. srpna 2010 v 11:39 | Venom
havrána
Dobrý večer milé děti... Podívejte se prosím kolik je hodin a pak už se myslím nebudete divit ničemu. Oč jde. Kdysi dávno se můj sáhodlouhý výkec v profilu ráčil vymazat a ne a ne obnovit. Nakrklo mě to, leč má lepší vlastnost ( a sice lenost) zvítězila a tak jsem se na to vybodla. Snad je čas to trochu napravit.

Je libo hádat se do krve?

31. května 2010 v 16:28 | Venom
-storm
Už dlouho koketuju s debilním nápadem. Omluvitelném snad jen mojí egoistickou touhou po komentářích, ohnivých debatách a v neposlední řadě možná i hádkách. Popravdě však nevím jestli to má vůbec smysl, ale minimálně pro mě ano, neboť mě zajímají názory ostatních a zejména těch co radostně souhlasí s nesouhlasem.

Blog je halt návykovej a někdy zabíjí...

19. května 2010 v 16:02 | Venom
mikrák

Věřte, nevěřte. Trpěla jsem se záseky svého zkurvinkaného počítače už dost dlouho. Moje grafická karta je natolik usmažená, že si na ní z fleku můžu uplácat topinky. Ne, nepařím tu WoWko, ale jak už jsem nastínila... blog zabíjí. Můj milovaný notebook.

Happy Blogbirthday

2. května 2010 v 20:14 | Venom
come on angel
Je to až neuvěřitelné, ale rok se s rokem sešel. Co dál? Bilancování? Sliby? Předsevzetí? Ne, asi ne. To mi nikdy moc nešlo. Takže to vezmu stručně ale negarantuju že srozumitelně a zřetelně.

Asi budu Ama

12. dubna 2010 v 21:30 | Venom
rock out
Pro ty co neznají z křížovek: Ama je lovkyně perel. A já jsem skutečně ulovila jednu úžasnou perlu. Ano, zase to naše oblíbené téma týdne. Ale tentokrát, žádné okopírované články. Žádné: AhoJqy EsBéénQua ZdRaVÍ jE MooooCinKy DůLeŽiTýýýý papapapa. Ne, ani obrázky s Hannou Zamotanou. Tohle je bomba.

Teď už ale jako fakt...

4. dubna 2010 v 14:27 | Venom
demolition lovers
Ahoj... ještě jsme se nevzpamatovali z toho, jak nás někdo doběhl tím, že navoko udělá fór, a ve skutečnosti to apríl není. Ještě tomu nevěřím a už se musím v něčem vrtat. Odnesl to jak jinak než blog, i když rozkousat rty si umím taky luxusně.

AhojíQ esBénka

1. dubna 2010 v 8:12 | Venom

Táááák milovaná esBénka, už mě nebavil ten tmavej desík ghotyckej černej, tak jsem si řekla, že to chce změnuuuu... jsou tu kytičky a duha, tak click na celej článek, pojďte se podívát.

A budu rýpat dál

4. března 2010 v 10:49 | Venom
Jsem mírumilovný tvor. Nejraději si hraju na svém písečku... stavím domečky, pěstuju kytičky a dál to znáte. Ovšem jakmile začne někdo prudit do mé osoby, nebo ještě hůř do mých přátel, nepřejte si vědět jakým způsobem mi rupne v bedně. Přísahám, že v afektu dokážu velmi dobře vraždit. Zatím naštěstí pouze "virtuálně".

Rady pro začínajícího blogera

3. března 2010 v 14:24 | Venom
Tak neštěstí je na světě. My Venom jsme se rozhodli prudit do začínajících blogerů. Oni by prý chtěli tři rady. Tři zaručené tipy co dělat, popřípadě nedělat, aby byli prospěšní svým virtuálním blogsousedům. No zrovna já jsem ta povolaná osoba viďžejo...

Havrána Design

28. února 2010 v 13:21 | Venom
Ne, nemluvím tatarštinou i když to tak podle nadpisu může vypadat. Co se stalo? Víte... člověk se čas od času potřebuje stáhnout do soukromí, nekomunikovat s okolím i když je to v dnešní zkažené době zhola nemožné. A aby to tu neusnulo a já neměla výčitky svědomí, spáchala jsem nový design.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!