Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jak šel čas s blogem

Venom smíchy sletěl pod stůl

10. března 2011 v 14:18 | Venom


Tentokrát asi zase nasadím svůj po-po-po-poker face, budu žvýkat popkorn a bude mi srdečně jedno, koho tohle chování irituje :D

Bittersweet aneb o autorském koncentráku

1. března 2011 v 20:50 | Venom


Zdravím. Věčný rejpal se opět bude vyjadřovat. Stala se taková divná věc. Od včerejška jsem jako na jehlách, celej den tu čmuchám a slídím. Lovím kdesi cosi, zachytávám signál, koukám kde se co šustne, spřádám šílené teorie, chvíli se smiřuju, chvíli si věřím. Pak zase pochybuju, zejména po menší facce, kdy jsem četla své historické (hysterické) články. No. A najednou je vymalováno a po všem.

Na minulost nehleďme a budoucnosti se nebojme

28. února 2011 v 19:24 | Venom


Vypadá to, že bouře utichla. Tak se snad můžu vyjádřit. Menší bordel, který nám všem panoval v administraci je snad zažehnán. Na rozdíl od lůžowých klaviček se z toho neposelinkám. Já tuhle pauzu využila k uklízení blogu. Moje ego šlo do kolen z některých velmi "kvalitních" článků a donutilo mě promazat sračky. Pár kosmetických úprav ještě jistojistě proběhne. Hlavní je fakt, že mám občas pocit, jestli jsem se někdy trochu nezbláznila.

Jak dokáže nasrat Blog.cz a pár tipů jak to přežít

26. února 2011 v 10:36 | Venom


Dalo by se říct, že dva se perou a třetí se směje. Není to však docela přesné, protože ty nové "úžasné a příšerné" změny v administraci blogu, se mě týkají taky. Neříkám, že mě to kapku nepřekvapilo, ani že jsem nějaká nadšená, ale dost nechápavě koukám na tu bouřlivou diskuzi, kde si majitelky blogísků zvyšují návštěvnost články o tom, jak je blog.cz hrozný.

Kdybych byla Tarot, vyložila bych Věž

17. února 2011 v 14:45 | Venom
raven avatar
Tak zase přispívám do rubriky, která měla původně fungovat jako provozní oznamovací nástěnka. Ne zrovna články - teď nevim co psát, nebudu tady, mám novej desíček... Spíš takové výžblebty proč se tu děje to, co se děje. Proč třeba tentokrát zvítězila fialová a havránci...

Unavená ze Standy i Tiskaře...

29. ledna 2011 v 16:40 | Venom
avatarhell_splonamona_Its Just A Little VooDoo
Není to článek, který by byl ostrý a rýpavý. Nepociťuju vztek, bezmoc ani smutek nad tím, co se tu poslední dobou děje. Mám jiné starosti, a i kdyby se Standa přihlásil do soutěže Miss krásná.cz a s Tiskařem v růžových šatičkách tančili rumbu, tak to se mnou vůbec nehne. Tomu se říká apatie milá dítka. Já jsem z toho všeho už jednoduše unavená.

Zvítězila láska... láska k havranům

15. ledna 2011 v 17:31 | Venom
raven avatar
Kdyby měl někdo z vás šanci - proměnit se v libovolné zvíře, které by to bylo? Pochopitelně za předpokladu, že se můžete kdykoliv vrátit do původního stavu své tělesné schránky. Jak lákavé jsou rychlé šelmy, spolehliví zabijáci. Jak fascinující je být žralokem, slídícím v hlubinách moře... Netopýrem, hadem, který když jde, tak leží...

Klub tvořivých blogerů, snílků a jiné havěti...

1. ledna 2011 v 17:49 | Venom
Klub Snílků

Ahoj, tuhle věc sice dávám do rubriky, která se týká blogu, ale myslím, že by to měl číst každý, kdo už sem zavítal. Ať více, či méně dobrovolně. Nejde jen o můj blog, jde i o ty vaše, i o blogy vašich přátel, a přátel jejich přátel, kteří nemají sebemenší tušení! Apokalypsa se blíží :D

Soudruzi správci z AK!

25. prosince 2010 v 13:00 | Venom
detail avatar
Stala se taková moc ošklivá, šeredná případ... Pokud někoho oprávněně nazvete homofobem, zbabělcem, popřípadě objasníte pár nejasností a snažíte se napravit křivdu spáchanou leností, tak to dopadá špatně. No nechme toho a přejděme k čistce.

Podzimní nálada na blogu

10. října 2010 v 16:38 | Venom
first man
Takže bohužel, bohudík... po urputném boji s Photoshopem, jeho licencí, či se samotným počítačem Sony Yaoi nebojaksetojmenuje jsme to dopatlali. Řeknu vám, že na první dess v photoshopu to snad nebude tak děsivé, jako to vypadalo v průběhu tvoření.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!