Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraniště

Řetězák! A spamuj to dál. mUcQ

27. prosince 2010 v 12:06 | Venom
avatarhell_blkbrdfly_th_EMILIEav
Není řetězák jako řetězák. Tenhle jsem si celý vymyslela já a tak se na něj možná vztahují autorská práva. Ale spíš ne. Netrvám na nich. Naopak, budu ráda, když tuhle hrůzu umístíte na své bložínky a odpovíte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Hoďte mi sem odkaz, ať mám co číst a komu se hrabat v hlavě. Popřípadě vytvořte svůj řetěz, jelikož určitě najdete spoustu věcí, na které jste se chtěli svých oblíbených spolublogerů zeptat, ale nebyla příležitost. Moje otázky na vás uvádím níže. Můžete se jimi inspirovat.

Prasopis

18. dubna 2010 v 13:14 | Venom
ICONATOR_b4fdab721f130b3f4b792dbf0a55790c
Inu trápí mě černé svědomí a to nejen kvůli tomu, že na to tady kašlu tak jak káže zákon. Ale... slíbila jsem vám něco roztomiloučkého a tak to také dodržím. Nejde o nic autorského, je to sprostě zkopírované z jedné skupiny na Facebooku. Ale ne každý má Facebook (šťastní to lidé) a tak vám tu ukážu pár verzí prasopisu.

Vzkazník

16. ledna 2010 v 11:13 | Venom
Zatímco Návštěvní kniha je tu zejména pro hodnocení blogu jako takového, tady mi můžete nechat vzkaz týkající se... uhm... Venomské osoby. Můžete se ptát co Venom jí, kdy asi tak vstává, jakou má nejraději barvu (muzhahaháááá) co poslouchá za hudbu... jestli je závislý na cigaretách, alkoholu, čokoládě, či jiných omamných látkách... a Venomek vám zde odpoví. Pokud máte zájem o soukromou zprávu, kterou by neměl nikdo číst, jsem na mailu DeAd.Venom@email.cz

Ptejte se mě na co chcete a já na co chci odpovím.

Děkuje a poroučí se.

Oblíbené Webovky (aneb kde Venom slídí)

3. srpna 2009 v 16:22 | Venom
Jelikož je spousta mých oblíbených webů zrušena, popřípadě přestěhována na jinou adresu, bylo nutné, udělat si menší pořádek. Jeden z důvodů je i to, že přibyly nějaké nové objevy. Píšu to hlavně pro sebe, ale pokud vás drazí temní něco zaujme, klidně se pochlubte.

Není to komplet, jakmile si uvědomím, že slídím na stránkách, které tu nemám, přidám je sem.

Podle odkazů vám asi docvakne, že jsem milovník všeho jak v rámci parodie říkáme "ívl a dárk", dále páchání grafických zrůdností, nadívání počítače novými vychytávkami, civění a poslouchání všelijakých ouchylností a... on vám ten seznam řekne víc než planý kecy.

A pokud si myslíte, že tu něco co by mě mohlo zajímat chybí, tak okamžitě nacpat do komentáře.

Náladoměr

22. července 2009 v 8:48 | Venom
Zdravím vás planetky (to je asi jediné oslovení nebeského tělesa které jsem nikde nezaznamenala). Tak tenhle avatar mně opravdu rozsekal... Pokud stojíte o podobné a nejenom s motivem Chemical, klikněte v mých oblíbených na můj nejposlednější objev - Magic Avatars. Myslím, že by vám tam pár kousků mohlo udělat radost. Ne, já si tam vůůbec nestahovala hromadu morbidních Chemických avatárků, vůůbec ne!

BlesQuovČiČQuááááááá

12. července 2009 v 16:45 | Venom
Please forgive me! Ale já to opravdu nechtěla udělat! Jenže zrovna včera mně neskutečně vytočila jedna reklama a já se musím bránit. Takže bleskovka! Někteří méně šťastní tuto hrůzu znají z mého předchozího blogu. Jo a už konečně vymyslím, jak se definitivně zbavit všech reklam! Muhahahahahahaaaaa!!!!!


Návštěvní Kniha

10. července 2009 v 15:28 | Venom
Vím že asi těžko tu najdu vzkaz: Byli jsme tu - MCR, ale jeden nikdy neví x)

Black List

8. června 2009 v 18:26 | Venom

Sweet Revenge!

Už mě fakt nebaví stupidní lůžové blogísečky. Tady mám roztomilý (čti odporný) seznámek idiotů, kteří měli tu drzost narvat mi pod čumák reklamu, sonb, bleskovčičku, řetětovčičku či jinou odpornost i přes velmi důrazné varování, nebo mě naštvaly jejich vymengelený názory, či si dovolili otevřít hubu na mě drahé osoby. Některé zde uvádím jako ukázkový příklad kopírovací a růžové demence pro zasmání a pobavení. Čas na vraždu. Moje drahá sbírka i z několika předchozích blogů. Vítejte v pekle! Kdo má špatnou náladu, nechť si u nich zaprudí dle libosti!

Eventuelně se ty blogy mohou vymazat, protože kopírují články a fotky které jim nepatří a spamují sračkami až hanba povídat.

Spřátelené Blogy

3. května 2009 v 15:24 | Venom
Než vás raní mrtvice...
Spřátelený blog, nepovažuji za esbénko.
Nemusíte komentovat každý článek a dávat plný počet hvězdiček.
Nečekejte ode mě to samé. Netrávíme přece život jen na internetu.

Pokud jste se tu objevili a já se nezeptala, omlouvám se. Jste vlastníkem mé oblíbené stránky ať se vám to líbí nebo ne. Jste tu abych na vás nezapomněla.

Pokud tu nejste a přitom na váš blog chodím, stala se chyba v Matrixu, neboť jsem už stará (22 podzimů) a mám sklerózu. Připomeňte se mi prosím.

Pokud se vám něco nelíbí, napište to pod tenhle článek.

Pokud to smažu pak to máte blbý.

Nevedu bleskovky, celebrity a didlinky. Blogy typu hezů blogís spřátelíme? Nespřáteluji. Ničím.

To že jsou dva blogy v mých spřátelených ještě nemusí znamenat že to jsou kamarádi. Pro mně za mně se klidně povražděte, hlavně ať mám co číst ano?
...

Na úvod chci věnovat krátkou vzpomínku lidem, jejichž blogy jsou dnes už neaktivní a vypadá to, že se na svá působiště nevrátí. Přesto je tu musím zmínit, protože mě hodně ovlivnili v mých blogových začátcích. Jmenovitě jsou to: Angel, Fer, Magliska, Catspower, Cathy, Sorrowful Lady, Safi, Blackie

Osobní Blogy

 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!