Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Šampón X Buzerant ?!

21. července 2009 v 15:48 | Venom
Ehm. Ahoj. Předem se omlouvám My Chem, že jsem pro takový článek využila jeden z jejich růžových avatarů. Ehm ehm. No nic. Jdeme na věc. Fejsbuk mně začíná pěkně sr... štvát. Jediná dobrá věc, vedlo mně to k napsání další úvahy na jisté roztomilé téma. Mám tu rozepsánu ještě jinou, ale nevadí, na tu přijde čas také. Potřebuju to ještě nechat dozrát, takže o Hannah zase někdy příště ju?

You Are Not Alone

8. července 2009 v 20:52 | Venom
Víte nikdy jsem Michaela Jacksona nijak zvlášť neposlouchala. Ale pochopitelně že jsem registrovala. Tohle byla prostě osobnost kterou znal každý, ať chtěl nebo ne. Přemýšlela jsem kterou písničku dát. Kupodivu si jich pamatuju docela dost. Ale tahle je prostě dokonalá. Miluju.

Jo a na internetu kolují zvěsti, že Michael Jackson, Elvis Presley a Kurt Cobain sedí u televize, popíjejí a smějí se nám, jak jsme jim to všechno naivně zbaštili :-)

Bisexualita? Zkus to popřít aneb Hrozba bifobie

26. června 2009 v 18:05 | VenomAno, taky jsem našla Special Kind of Stupid. Miluju když někdo myslí, že sežral všechnu moudrost světa a přitom o daném tématu ví asi tolik, jako já o hutnickém průmyslu. Totiž jen to, že existuje. Tedy oni si myslí, že neexistuje. Co to zase plácám? Ok, myslím si, že se do toho zamotám, ale snad budu mluvit dost srozumitelně i když můžu říct - bisexualita je věc opravdu nelehká. Hodně otevřenej článek, takže komentáře s blbejma kecama fakt očekávám.

Drahá paní doktorka

25. června 2009 v 18:51 | Venom
Tak jsem brouzdala na 004.cz a našla tenhle roztomilý článeček. Ochrana proti homofóbii je stejně důležitá jako ochrana deštných pralesů jak řekl papež. Jo aha pardon.. on řekl homosexualita.. No nevadí. Každopádně se našel člověk, který to všechno řekne za nás. Myslím, že toto by měl dostat každý náboženský fanatik :-) Když nic jiného, snad vás to alespoň pobaví.Něco o emo a jiných temných existencích

8. června 2009 v 9:48 | Venom


Jak jsem říkala, napíšu o tom. Vím, že je to zbytečný a že se nad tím nikdo nepozastaví. Taky očekávám spoustu komentů od lůžovouškých zrůdek a barbínek o tom, jaký je emo hnus a jak mám šerednej černočernej blog. Tak jo. Jen do mě! :-P Já se z vás neposeru. Já se poseru spíš z pozérů, kteří chtějí být děsně ívl. Lidská blbost mě nikdy nepřestane vytáčet.
 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!