Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Feminismus - Extrémismus aneb Všechny nás zavřou!

9. října 2009 v 11:04 | Venom

Ale teď to myslím smrtelně vážně. Jináč ahoj. Venom se hlásí po vyčerpávající práci. Sedl k internetu, pokochal se debilitou některých jedinců na internetových diskuzích, nechal si nadávat do prasat a blbečků a poté si řekl, že se s vámi podělí. Venomek potkal Enemka a oba jsme měli hlody na ostudu všech feministek, která to snad opravdu nemůže myslet vážně.

25 šokujících věcí malého egoisty

27. září 2009 v 11:41 | Venom

Ano, to se mi jednou dostalo cti zapnout fejzbuka a přečíst si roztomilé pětadvacatero. Zhodnotila jsem, že Deren má spoustu málo hezkých vlastností, nafoukla se a začala vyplňovat pětadvacet bodů o sobě. A musím konstatovat, že mám vlastnosti ještě horší xD v ledačems je to podobné, protože mě opravdu nenapadalo co jiného o sobě říct.

Hetero... Gay... Mimozemšťan

13. září 2009 v 10:10 | Venom

Jelikož vás už musí nudit moje trapné citové výlevy, přidáme další z těch článků, kde si hraje Venom na někoho hrozně chytrého. Nadpis nikdo nepochopí, tím méně článek. Čekám hnusné komentáře, také vzkazíky v mailu typu: trapný blog. Dál se moc těším na fanatické křesťany, kteří vidí černou, a mají v mozku taky černou. Nebo spíše temno. Takže jen tak na okraj - nejsem satanista.

Humbuk kolem Superstar, aneb Jak to vidím já - hlavně klídek...

10. září 2009 v 10:00 | Venom

No ještě že to Gerard neslyší! Hell.o urani. Tak tu máme opět jeden z mála pořadů, které Venom sleduje. Ti kteří mě neznají se možná ptají proč. Ti co mě znají nepochybují. Jsem sadista, a to kritické já (docela maličké kritické já) opravdu jásá! Jářku, myslím si, že úroda bude jako každý rok velice bohatá. Ano, jsem škodolibej hajzl, a musím říct, že tohle někomu z duše přeji!

Rande je druh psychického mučení

2. září 2009 v 12:36 | Venom

I když záleží na okolnostech... muhehehe ciaos sluníčka! Pro ty, kteří si myslí, podle nadpisu - ajéje, blog další debilní puberťačky - chci říct, že ne tak docela. Ve dvaceti letech by měl mít člověk nadhled, aspoň minimum životních zkušeností, které využívá v životě budoucím a měl by mít ujasněnou i sexuální orientaci. Když jsme u orientace... měl by se vyznat také v mapách.

Proč jen bejt dítětem?

29. srpna 2009 v 12:16 | Venom

Dobrej den planetky... Na Venoma vlezlo... ehm, na Venoma přišla jakási přemýšlecí nálada. Znáte takový ten pocit, když sledujete film, a cítíte, že se už blíží do velkého finále, aniž byste museli sledovat, kolik minut, že čítá? Ten samý pocit mám teď já. Možná se ptáte u čeho? U svýho života. A dříve než mě odsoudíte, že nejsem tak stará, si mě vyslechněte.

Předsudky generace jedna dva... Holčička...

15. srpna 2009 v 11:01 | Venom
Zdravím vás meteoritci (to už je fakt ichtylózní). Zase mám námět k úvaze. Inspirovala mě k tomu Cady a ještě jeden kamarád. O co jde? Budu prskat a nadávat na tu starší generaci, která se mě marně snaží vychovávat. Spoléhám že hlasy důchodců se budou pod tímto článkem množit. Stejně tak jako hlasy náboženských fanatiků, kteří už si na mě dozajista chystají svěcenou vodu.

Vlk samotář a jeho (ne)umělecké sklony

11. srpna 2009 v 21:41 | Venom
Ahoj venušky (taky už vymysli něco nového krávo). Nač chodit okolo horké kaše. Nemám se úchvatně, nejsem frý, a kůl jako jistí idioti v HSM. Nějak se kolem mně seběhlo několik věcí ani nevim jak. To ovšem neznamená že se vy.. kašlu na vás. Ne, (ne)bojte, neochudím vás o další depresivní canc. Už je to tak. Venom si hraje na milovníka umění. Ahah ahahahah...

Jak NEpoznáte Satanistu - Made in USA

8. srpna 2009 v 16:31 | Venom
Někteří již znají z předchozího blogu. Dávám to sem pro zasmání, doufám, že nikdo není tak pitomý, aby to vzal vážně. Prostě... drahá církev je opět aktivní na špatném místě. V Británii a USA nemají co dělat a berou moc peněz a pak to takhle dopadá. Zdůrazňuju že NEJSEM satanista, i když podle těchto poznávacích znamení, by byl asi každej...

Asexualita - a co jako? Divní jste vy

3. srpna 2009 v 16:22 | Venom
Další přírůstek do rubriky o životě, jeho stylech, podobách, zkrátka o tom, co kdo vyznává. Na začatku byl komentář, pak se Venomek trošku namíchl ale diskuze naštěstí nepřerostla v hádku, šlo vlastně o nedorozumnění. Nakonec to hodnotím jako moc inspirativní debatu a proto píšu tenhle cint. Jsem zvědavá kolik lidí do mně začne prudit, protože dají průchod své demenci a netoleranci.

 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!