Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Význam slova "Víra" mě Bible nenaučila

23. dubna 2010 v 15:49 | Venom

Konečně zase něco co bude mít snad smysl. I když bejt váma tak na to nespoléhám. Chtěla jsem napsat cosi na téma "Terorismus". Opravdu mě osvítil duch svatý psací, jenže je pozdě. Tak své zvrácené chutě ukojím alespoň na "Víře". Vážně to chcete riskovat když mě mnozí nazývají artikristem?

Změny zásadní, vážení

3. dubna 2010 v 11:42 | Venom

Utápím žal v blogové administraci. Nelíbí se mi "nový" blog.cz. Ne, není nový, je naprosto jiný, takže proto dávám přívlastek "nový" do uvozovek. Nechci aby si někdo myslel, že jsem z těch, co při každé změně nadávají, že to předtim bylo lepšejší. Naopak. Novinky na blog.cz mě většinou potěšily.

Co je a co není Apríl

2. dubna 2010 v 9:04 | Venom

Dobře. Většina z vás pochopila. Ta bleďounce modrá věc co jsem tu spáchala, ta modrá písmenka, a červenooranžové odkázky - to opravdu není venomskej styl. Něco přecejen zůstalo - ta duha. Cílem bylo způsobit po kliknutí na můj blog čtenáři šok, úlek a v neposlední řadě mozkovou mrtvici.

Škola tě naučí zmetku...

28. března 2010 v 9:30 | Venom

Konečně téma, které mi nedá jinak než se vyjádřit. Ba vskutku. Jednoduché a inspirativní. Nečekejte nic světoborného.

Venom a pan Joan

23. března 2010 v 19:49 | Venom

Skoro už jsem nedoufala že se to skutečně stane, ale ano, je to tak. Ten někdo, kdo mě nutí občas páchat nechutný věci má konečně jméno. Julie z webu feministky.cz by jistě zajásala. Ano, jsem pouze nevinná oběť jakéhosi zvráceného prasete, jak jinak než mužského pohlaví.

Nové "Pravdy" o Emo

4. března 2010 v 13:13 | Venom

Zdravím. Teď zase z trochu jiného soudku. Tohle bude trochu těžší. Kdo slyší slovo Emo, často neví co si pomyslet. Někteří se jej dokonce i bojí vyslovit v hrůze, jak bude jejich okolí reagovat. Hm třeba Venomek je takový případ. Když už to nakousl, měl by se k tomu postavit jako chlap.

Růžová kolonizace - Téma týdne

4. března 2010 v 8:36 | Venom

Ano. Dnes to bude opět povídání o blogu... i když trochu jinak než jsme zvyklí. Nebudu tak egoistická a mluvit o sobě, tentokrát budu rýpat. A zarýpu si na adresu oněch růžových nestvůr. Myslím, že nejsem jediná kdo si všiml rozmáhajícího se nešvaru. Na úvod stačí, přejděme k věci.

Valentine?

14. února 2010 v 19:46 | Venom

Ahoj. Myslela jsem si, že se už neozvu. Leč najednou mám spoustu inspirace pro článek. Je to za trest. Usnula jsem na růžovém obláčku plném mých zvrácených představ o lidské toleranci. Myslela jsem si, že svět už není tak zlý. Chyba. Zrovna včera jsem málem hledala kyblíček na zvracinkání z keců jistého poctivého obchodníka.

Kdy může být pochvala blogu urážkou

17. ledna 2010 v 11:17 | Venom

Dobrý blogový den. Inu jak by mohl být dobrý, když čtete nějaký můj trapný canc. Slibuju že to nebude příliš dlouhé, jen malé zamyšlení. Dnes ráno klikl Venom na svůj temný, milovaný blogeček a co to oči mé modravé nespatří? Sprosťárnu nejtěžšího kalibru!

Emo se dá prožít, promrhat i pozorovat.

23. listopadu 2009 v 10:50 | Venom

Dnes ráno se Venom vzbudil celý bolavý a řádně naprdnutý. Měl si ten Fejzbuk ušetřit. Vopravdu jo! Žijete si tak v domnění, že máte docela rozumné přátele, kteří už z toho pubertálního nerozumu vyrostli. Pak stačí jeden status debila a vaše iluze se rozplynou jak růžová zrůda nad Efronem.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!