Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Miluju ho a vždycky budu

10. října 2010 v 19:21 | Venom

Honem než mi tohle téma zase zruší ti oškliví a zlí administrátoři. Co se podzimu týče, lezou na mě sentimentální nálady a touha zasírat si blog nostalgickými bludy. Naštěstí to nebude moc dlouhé drazí spolutrpitelé.

Zastavte tu kolonizaci "dívčích" blogů

19. září 2010 v 9:38 | Venom


Zdravím všechny více i méně temné duše. Mám na srdci spoustu věcí, ale je tu věc, která mne vystřelila ze židle až na oběžnou dráhu Marsu, tím pádem bylo časově náročné vrátit se zase zpátky. I believe, I can Fly.... Svět se namouduši zbláznil, a já to vyřeším. Vezmu si vodní pistolku a všechny nás postřílím.

Co víc dodat k homosexualitě?

7. srpna 2010 v 11:33 | Venom

Téma týdne je bohužel pryč, ale proč nenapsat článek dodatečně. Byla jsem dost zaneprázdněná, ale chtěla bych se vyjádřit, i když jsem snad k tématu řekla všechno co se říct dalo. Vezmu to více ze široka, všechno souvisí se vším.

Facebook? A co jako?

19. července 2010 v 8:43 | Venom

Upřímně... něco co mě naprosto nechává chladnou. Opět mi zbydou jen oči pro pláč, neboť původní myšlenka je správná. Zůstat v kontaktu s blízkými lidmi, najít někoho, kdo se nám jaksi ztratil. Jenže moderní doba si žádá více negativ než pozitiv, ať už se jedná o jakoukoli sociální síť.

To si ze mě děláš pixelku...

10. července 2010 v 21:47 | Venom


Zdravím... Tak nějak mě donutilo k zamyšlení to ošklivé chlupaté cosi, co se vyskytuje v autorském klubu. Kecy ze života a egoistické vychvalování sebe sama musí jít chvíli stranou... I když i na egoisty se dostane.

O Krutém jen krutě...

5. července 2010 v 17:14 | Venom

Popravdě... když oči mé modravé zahlédly na blog.cz tolikrát napsáno tohle jméno, nutilo mě k zamyšlení co se stalo a zda nehrozí slavný návrat nejkrutějšího pracovníka firmy jyxo na blogovou scénu. Nehrozí. Přesto většina lidí nezapomíná.

Sebepoškozování z pohledu dokonalých a duševně vyrovnaných jedinců

31. května 2010 v 14:58 | Venom

Ahoj zlata. Víte nechtěla jsem to řešit, chtěla jsem se jednou pro vždy naučit přehlížet hloupý lidi a jejich ještě hloupější názory. Zvládla jsem držet hubu nad naivními pravičáky, co si chrochtají jak volby dopadly skvěle. Možná si taky rejpnu, ale teď musím velmi "děkovat" facebooku, který vážně není trapný, to pouze jeho uživatelé.

Cocaine is my Heroin (zařazeno)

30. května 2010 v 19:21 | Venom


Jen pro zbloudilé duše hledající v tématu týdne. Dlouho jsem váhala kam ten elaborát pocitů umístit ale moje skrýš povídek přece jen zvítězila. Zároveň by byla škoda nevyužít nově zavedené rubriky a bohužel, do dvou najednou to jaksi nejde. Tedy článek na téma Drogy naleznete přezně Hier. Zde je možno komentovat. Děkuji za pozornost, máme uklizeno a já jdu dávit ten rybí salát, kterým jsem se právě přecpala.

Mobil - (a) já debil

17. května 2010 v 20:32 | Venom

Musím se vyjádřit k tomuto pekelnému nástroji. Chci vás všechny varovat. Zahoďte ty křápy dokud je čas. Já ho zahazovat nehodlám, mám tam rozehrané simíky a povedlo se mi spárovat dva gaye. Wooo hoooo!

Jak se stát úspěšným kyberšikanátorem

16. května 2010 v 10:42 | Venom

Ahojka milá esbénka. K tomuto článku mě inspiroval nejmenovaný blogísek, jelikož je skutečně mistr ve svém oboru. Nebudu nikoho jmenovat, chci vám jen nastínit, jak se stát mistrem pro tyto bohulibé účely. Základy psychologie nás na škole učili, takže mi to stačí pro dokonalý rozbor jisté osoby. Jdeme na věc.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!