Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Krásná.cz? Nova? Dej to do prdele!

16. ledna 2011 v 9:40 | Venom

Každý z vás si toho určitě všiml. To, proti čemu bojujeme, co se snažíme ignorovat - TO - nám za chvíli bude diktovat kde nesouložit a jak mít úspěšný blogísek. Vážení... bude hůř. Módní trendy si nežádají názorové články. Nežádají si recenze na knihy, či vaši oblíbenou hudbu. Žádají Justinu Bieberovou!

Cybersvině online...

10. ledna 2011 v 14:57 | Venom

Jelikož byly ohlasy u předchozího článku, pojatého poněkud všeobecně, od kyberšikany až po paparazzi blogy, chtěla bych se tady věnovat šikaně jako takové. Protože když o takových případech slyším, začnou mi vířit v hlavě myšlenky veselé, i ty méně veselé.

Kyberšikana, když iniciátor hraje oběť

9. ledna 2011 v 10:00 | Venom

Blog.cz mě neskutečně inspiruje. Když jsem zahlédla slovo kyberšikana, musela jsem se pousmát a vzpomenout si hned na několik lidí, kteří si hráli na oběť, a přitom vesele ubližovali. Je to přece tak jednoduchý. Žvatlejte kraviny, vyprovokujte ty, kterých se to týká do nepříčetnosti a pak začněte fňukat, jak jsou na vás všichni oškliví.

Yaoi aneb jak vychovat z dítěte homosexuála

2. ledna 2011 v 17:41 | Venom

Pokud si chcete přečíst opravdu vymakaný článek mého kamaráda, který raději zůstává v sladké anonymitě, mohu vám vyhovět a někde v soukromí přenechat odkaz. Pokud stojíte o neurčitě bláboly, pak vám posloužím já.

Víra je k nevíře

26. prosince 2010 v 10:49 | Venom

Zdravím všechny odvážné, kteří toho stále nemají dost. Kdo přežil smršť Venomské poezie, aniž by ho chytla vyrážka, nebo záchvat padoucnice, tomu gratuluji. Jste imunní! U The probíhá soutěž, na kterou jsem kdysi dávno narazila a jen tak z hecu se přihlásila. Přiznám se, že tohle téma mi dalo zabrat, neboť víře už jsem se věnovala kdysi v minulosti a je těžké se neopakovat. Tak jdeme na to...

Otevřený a naivní dopis Ježíškovi

19. prosince 2010 v 10:11 | Venom

Nejdřív jsem nevěděla jak ten článek pojmout. Ale jaká forma může být vhodnější, než opravdový dopis? Napsala jsem jich jako malá několik, ale vsadím se, že tohle Ježuch opravdu nečeká. Hraček mám dost, sice by se mi hodilo pár materiálních statků či služeb, ale v záchvatu štědrosti je oželím a budu přát někomu jinému.

Jak vybrat jen jednu?

5. prosince 2010 v 17:48 | Venom

Svého času velmi vášnivý čtenář by se rád vyjádřil. Rád by vám vyprávěl jaká byla jeho cesta za oblíbenými knížkami. Neráčí vás unavovat pohádkami, i když Malá mořská víla a Ošklivé kačátko jsou prostě geniální. Možná je to tím, že si v tom Venom najde to své... stejně jako u Malé prodavačky zápalek.

Diagnóza: Dospělý

7. listopadu 2010 v 9:11 | Venom

Téma o něco méně záživné, než byla ta předtím, která jsem nestihla. A i když se mi na první pohled zdálo, že k němu nemám co říct, nakonec by se něco přece jen našlo. Bohužel to nebude nic příliš veselého.

Hello Mr. Stereotyp

6. listopadu 2010 v 17:27 | Venom

Se spolužákem jsme rozebírali strach, který máme společný. Nejen my dva. Dalo by se říct, že se jedná o problém globální. Asi to znáte. Jednoho rána se probudíte, fungujete jako předem naprogramovaný robot a dojde vám, že nečekán nezván se stavil na návštěvu pan Stereotyp.

Svatej pokoj

16. října 2010 v 9:11 | Venom

Hřbitov je instituce, kde jsou si opravdu všichni rovni. Dva metry pod zemí.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!