Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Havraní Skřeky

Facebooku řekneš všechno

28. května 2011 v 11:02 | Venom


Já vím. Stokrát omílané téma. O tomhle psal už snad každý. Myslím, že já to nikdy neřešila ale teď mám důvod, proč tenhle rest napravit. Nečekejte odborné kecy ani jednoznačný názor na to, zda je tato sociální síť svinstvo nebo není. Ono totiž jak kdy a jak pro koho, což vás taky jistě nemůže překvapit.

Průměrná anime hrdinka

13. dubna 2011 v 20:08 | Venom


Zdravím. Venomek právě shlédl další seriál nemá sílu napsat recenzi. Není to nechutí ke psaní recenzí, je to z důvodu, že nějaká zrůda na metr čtvereční nacpala tolik šukézních anime chlapců, že jsem to nestíhala sledovat a uprostřed dílů jsem si pokaždé dávala pauzu, abych se uklidnila, vychladla, a zastavila krvácení z nosu.

Asi jsem (ne) kuřák

16. března 2011 v 11:50 | Venom


Ano, Venomek se probudil. Stihla mě menší Narutománie, takže počítejte s tím, že se dočkáte recenze. Nevím proč mě to popadlo tak najednou, každopádně jsem tímhle nakazila ještě pár lidí kolem sebe. Možná se budu věnovat blogu trochu víc, protože všechno, co jsem mohla v Narutovi vidět, jsem už viděla. A možná dvakrát.

Všežravcova úcta k životu

10. března 2011 v 14:30 | Venom


Nečekala bych, že se budu vyjadřovat k něčemu, co se mě vůbec netýká. Ale je pravda, že žrát musíme všichni. Nežraní vede k problémům. Obechcávání přírody taky. Pročítala jsem pár blogů a názory lidí jsou různé. Více či méně rozumné, někdy pozérské, tu a tam chce někdo šokovat za každou cenu. Nevím co si slibují, zvýšení návštěvnosti?

Ztrácím iluze a přesto žasnu!

6. března 2011 v 20:03 | Venom


Hořkosladký pohled na svět. A nejspíš už mi zůstane. Kolem je tolik věcí, které stojí za to obdivovat, i kdyby se vám stokrát zdály neužitečné, obtěžující a trapné. Počkat, řekla jsem věcí? Ale moji drazí, jsou to lidi...

Je incest zločin?

5. března 2011 v 12:55 | Venom


Jelikož jsem člověk, který dospíval na různých fan fikcích, kde se to láskou mezi sourozenci jenom hemžilo, neviděla jsem na tom nikdy nic skandálního. Znám z internetu kluka, který měl kdysi vztah se svým bratrem, ale nikdy by mě nenapadlo, že bych se z toho měla nějakým způsobem posrat, když to dělali naprosto dobrovolně. Jsou lidé, co musí rýpat do všeho. Švýcaři jsou potom ti druzí.

Když jde o sex, není žádný extrém dost extrémní

22. února 2011 v 12:56 | Venom

Bylo dost hloupých názorů. I na tomhle blogu je jeden přímo královsky debilní, ale abych tedy jenom "nekopírovala" tak se vyjádřím i normálně. Co člověk to názor. Jeden hlásá, že je v dnešní době sex pořád tabu, druhý zase nadává, že se cpe všude. Do reklam, do časopisů, na web, možná dokonce i na hřbitov. Jaká je pravda?

Krásná anorexie...

12. února 2011 v 12:06 | Venom

Snažím se bojovat s poněkud blbým obdobím. Hledat něco hezkého, co zaměstná můj mozek, něco neskutečně hloupého, čemu se budu smát jak pošuk dvě hodiny v kuse. Zkrátka vymejvárna. A stejně se nevyhnu věcem, které až tak vtipné nejsou. Ale co, každý se tváří jakože je to naprosto v pořádku...

Odvaha, nebo zbabělost?

24. ledna 2011 v 9:02 | Venom

Komu nikdy neproběhla hlavou myšlenka na sebevraždu, tomu gratuluji k vyrovnané psychice. Protože nikdo to nemá lehké. Moderní život na nás klade čím dál vyšší nároky. Studium, skvěle placená práce, rodina, plánování volného času, správná životospráva, skvělý vzhled. Kdo nemá tohle všechno pohromadě, jako kdyby snad nebyl, popřípadě byl, ale neúplný.

M*dat češtinu

23. ledna 2011 v 10:26 | Venom

Jistým mucQ článečkem jsem málem zabila jednoho korektora. Bylo opravdu těžké nasekat vedle sebe tolik chyb a tak vkusně je rozmístit. Nebudu si hrát na nějakého znalce češtiny. Netvrdím, že tahám pravidla z rukávu. Ale to co občas člověk vídá na internetových diskuzích, to mu až oči přecházejí nad blbostí jistých individuí.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!