Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Diskuze

Autorský Klub

3. března 2011 v 16:16 | Venom
Po lehce depresivních tématech zase něco úsměvného (jak pro koho). Někdo se cítí dotčený v případě, že jsou jeho příspěvky v komenářích smazány. Tady se nic mazat nebude. Můžete se vyjádřit podle libosti. A taky se vás chci na pár věcí zeptat.

Dark Art

30. listopadu 2010 v 13:08 | Venom
Zdravím lidičky. Jelikož a protože si Venomek nemá s kým povídat, rozhodl se sondovat u vás. Zachtělo se mi diskuze. První téma co mě napadlo bylo anime. Vzhledem k předchozím témátkům mi přišlo až příliš roztomilé. Smrt by pasovala více, ale zase nechci být až tak moc morbidní. Nechci to takzvaně - zabít :)

Deprese

11. října 2010 v 19:44 | Venom
Ano milá dítka. Venom má zase kecavou. A aby Venom nekecal jenom sám, připravil si pro vás další malou icovinku... Čili prostor pro zbloudilé duše, které se asi hodně nudí, když tu okouní... Téma, které by se možná zdálo aktuální právě pro podzim. Nemyslím si to však až tak docela.

Drogy

5. června 2010 v 10:32 | Venom
Značně fascinující téma. Jak pro koho ovšem. Rozhodně knížky s touhle tématikou se nejvíc podepsaly na mém pokřiveném charakteru a vývoji zvrácené osobnosti. Kdo zná Christiane F. a My děti ze stanice Zoo, ví. Radek John - Memento... Děsivá literatura a bohužel smutně pravdivá. To není jen strašák a pohádka pro děti aby nebraly drogy. Dokonalý popis prohnilého rozkládajícího se těla je prostě "lahůdka". Tož si hezky povídejte, vyjádřete co si myslíte a pokud nevíte co říct, odpovězte mi na libovolnou otázku.

Sebepoškozování

5. června 2010 v 9:43 | Venom
Tohle téma si o diskuzi přímo říká. Děkuju všem co se vyjádřili v předchozím článku. Vážím si každého názoru, věcných, vlezlých i trochu drzých otázek. To k tomu patří. Pro inspiraci sem přidám pár dotazů, které mě zajímají. Jednoho dne mě napadlo, že bych ráda udělala malý anonymní průzkum. Pokaždé na jiné téma. Mých otázek se nemusíte vůbec držet a odpovídat na všechny. Uf. Ani ve snu by mě nenapadlo jaká lavina se z toho strhne. Nuže do toho. Slibuju, že se do diskuze budu motat co nejmíň a mazat jen komentáře vulgární, popřípadě ty, co mě naserou.
 
 

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!