Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Mama... We All Go to Hell

6. října 2009 v 17:37 | Venom
Ták. Jak vidíte tak si ten magor hrál s designem i když to neplánoval. Ale to rozkošný písmo ho zlákalo... hm. Ještě mám pár plánů jak to tu mnohem více sprasit. Tak se nelekejte několika mejch úchylnejch pokusů o designovej šok. A proč mama? Protože na tom songu právě ulítávám a když při jeho poslechu jdete temnou uličkou a sledujete bezdomovce a feťáky - tomu se říká atmoška.

Kill All My Friends

5. října 2009 v 11:42 | Venom

Hell.o marsíci. Tak jsem tu zase. Unavená, lehce nachcípaná, nicméně zatím živá. Jestli máte touhu to napravit, můžeme se bavit... achich ach. A konec pofňukávání. Víte, velice miluji komentáře. A svoje přátele. Takže, teď jen takový stručný souhrn mého psychického rozložení. Nechci se ospravedlňovat, dělat se lepší, prostě říkám věci tak jak jsou. Je na vás jak to vezmete.

Ta zrůda si pořídila už i Skype

1. října 2009 v 12:08 | Venom
Mno... Hell všem planetám. Tak vás tu otravuju zase. Jaká to hrůza co? No já vím že jsem poněkud víc aktivní. Ale snad máte radost, a snad ty moje kecy nestojí za vyližněco. Je totiž pravda, že čím je člověku hůř, tím snadněji se mu tvoří. Třeba si v těch mejch cintech najdete něco k zamyšlení. Třeba přemýšlíte co dělat, abyste nebyli jednou tak vymyškovaní jako já.

Živote zastav, nestíhám

30. září 2009 v 17:54 | Venom
A nebo tak nějak se to říkává. Dost to sedí a hodí se mi to do krámu. Já opravdu nestíhám. A jestliže nic z toho co se děje opravdu není náhoda, co to tedy je? Proč mě ten nahoře vystavuje tomuhle všemu? Zkouší kolik vydržím? Jenže já jsem právě se silama u konce. Račte si to uvědomit. Říkáte, že tu sílu mám brát v sobě, a že ji vždycky najdu když chci. Opravdu jsem bezedná?

Love Songs they kill me...

30. září 2009 v 11:19 | Venom
Jak pravdivá slova. Je to se mnou špatný a ještě mnohem horší. Lůůůžovoušké reklamky se zatím nekonají, a doufám, že se ani konat nebudou, a když, tak pouze v oné... hm... rubrice. Už zase odbíhám od tématu, ale to Venom pokaždý když je kapku zklamanej a Disenchanted. Rozhodl se totiž překonat svoji pýchu a nafoukanost a jak kdosi pravdivě podotkl - hledat kamarády.

Proč není zlomenina srdce trestnej čin?

26. září 2009 v 13:47 | Venom
Protože by každej už dávno seděl. Proto. Ale nedokážu pochopit, proč se na tak závažný zranění, který ovlivňuje psychiku, žaludek i mozek, neumírá. No... raději nechme našeho filosofování a popojeďme. Tuhle jsem četla Andílkův článek a byla v něm opravdu... psycho píseň. A to by nebyl Venom, aby se taky nepochlubil. Říkejme tomu - vymývání mozku.

Na Palici...

24. září 2009 v 19:02 | Venom
Ještě než zase odejdu do roboty, kde je mou největší starostí ubránit se spánku, a neinhalovat feferony nosem, napíšu vám pár keců. Kdosi si stěžoval, že blogy nám spinkají. Ano je to pravda. Spinkají. Just sleep... ale na konci se přece zpívá: Waake uuuuuuuuuuuuup!!!! Doufám, že je tímto probudím. Každopádně nemůže bejt každej den zatemnění (mysli si posvícení).

Něco se chystá, něco se žene...

23. září 2009 v 15:44 | Venom
Bolavej krk... škrábavavej... a teď mi blbne i žaludek, protože jsem sežrala cosi s prošlou záruční lhůtou. Břicho mě bolí z toho, čemu říkám - pravidelný měsíční potrat. To znamená, že jsem přecitlivělejší víc než kdy jindy. Taky melu horší kraviny než obvykle. Takže se omlouvám za svoje naprosto zcestné komentáře. Ale abych jen nebrečela na špatným hrobě...

Došlo... na nejhorší

16. září 2009 v 10:10 | Venom
Hell.o jupiteři. Venom může s konečnou platností konstatovat, že blbá náláda je zpět. Ne, nechci to nazývat depkou. To se nedělá. Ale co když...? Ale prdlajs! Já už jsem paranoidní hypochondr. Vzácná to diagnóza. Ale nevadí. Nastolíme Chemickou léčbu... tu jsem podstoupila zvlášť intenzivně. Ale je to horší... mnohem horší... už došlo dokonce i na diskárny.

Hell... Am I Vyvrhel?

15. září 2009 v 14:32 | Venom
Tak vás tu buzeruju zas. To jste nadšení že ano? Vzhledem k tomu že poslední dobou moje články stojí za vyližpolevu, bych měla držet hubu. Je to však silnější než já. Přiznávám se, nemůžu bez tohohle datlování už bejt. Takže plakejte a naříkejte, je vám to prd platné. Úvodní pindy máme tedy za sebou, nuže jen směle dále... opět je to téma lehce nasrávací.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!