Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Nothing to say

7. listopadu 2009 v 21:07 | Venom
Tak nevím. Najednou mi došly slova. Asi tenhle článek nebude tak debilní jako ty ostatní, protože bude jednoduše stručnej. Když už blbej, tak alespoň krátkej. Mám naprostou nechuť cokoli dělat. Nejradši bych jen seděla a dívala se do prázdna. Den, týden, měsíc nebo rok. Pořád čekám na to, že jednou bude líp. Říká se to přece...

Říkejte mi miláčku, drahoušku, zlatíčko, lásko... jenom ne Venome

6. listopadu 2009 v 20:53 | Venom
Jistěže si dělám prču. Říkejte mi Venome. Jen mě to tuhle v práci napadlo, neboť se obvykle zasekávám nad názvem článku. Výborně. A právě jsem zapomněla co jsem to chtěla. Myslím, že se chci jen ozvat, aby každej viděl, že Venom is alive, i když to nikoho nezajímá, a ti co se zajímají, by mě nejraději viděli dead.

I Wan't it Noooooooow...

3. listopadu 2009 v 10:33 | Venom
Venom se ještě nezbláznil, pouze odpovídá frázemi ze svých oblíbených songů. Toliko k nadpisu. We have some technical problems... last.fm mě pěkně ssss... neboť nemá plugin k mediamonkey. Prý že jako náhradní se dá použít plugin z winampu. Nenechte se vysmát. Akorát se mi pár programů hezky pokurvilo a to je vše. Zabít, a rozkouskovat!

Diagnóza: Zatemnění mozku způsobené nadržeností...

2. listopadu 2009 v 15:14 | Venom
Ano milá dítka a mimořádně to není můj případ. Však to si můžete přečíst o pár řádek níže. Ale prosím... co je to zase s blog.cz? Zmizel mi menu boxík, který byl životně důležitý. Hahahah. Bez avatarů taky přežiju ale bez menu? Do temnoty s tím! Ano nejsme vůbec sprostí, Venom si vymýšlí vlastní nadávky, protože se mu nedostává těch obyčejných.

Came a time...

28. října 2009 v 17:25 | Venom
Ahojka planety. Musím konstatovat, že mě život sice dvakrát netěší, nenaplňuje, nebaví atd, ale rozhodně se mu nedá upřít schopnost, mně donekonečna překvapovat. Síla života tkví v jeho momentu překvapení. Jo, je to tak a ne jinak. A teď už nechám keců typu parodie na filosofii a začnu mluvit normálně a ne z cesty. No from Way. Hahah...

Venom má problém se zrcadlem

24. října 2009 v 18:51 | Venom
Čest oxidování! Tak jsem tu zase. Nejprudší projevy deprese jsou snad úspěšně zažehnány a tak při troše štěstí stvořím něco normálního. Mimořádně nebudu nadávat na to, jak mě vytáčej němci a rusáci, kteří na mně suverénně spustí svojí mateřštinou a očekávaj, že jim budu rozumět. Asi nepostřehli, že už se dávno žádná okupace nekoná.

Jsem Chemical Romantik

23. října 2009 v 15:25 | Venom
Achoj. Jak začít aby to neznělo ohraně, trapně, neoriginálně, nebo naprosto nesouvisle? Možná by bylo nejlepší nezačít vůbec. Možná bych se měla zamyslet nad oním moudrem: Náhody neexistují. Nemůžu uvěřit tomu, že tohle všechno mi někdo přesně naplánoval. Začínám uvažovat o tom, co by se stalo kdyby...

Venom se překonává

20. října 2009 v 16:41 | Venom
Zdravím své planety. I když kvalita mých článků hoodně zařvala jak soudím podle hned několika faktorů, přesto vám musím napsat. Potřebuju se vykecat, srovnat si pár věcí v duté hlavě a... zase se pochlubit tím že žiju. Bohužel :-P no hele, jsem unavená, protože v práci jsem víc než doma, budu asi stručná. Na štěstí pro vás.

6000... And Time for Sweet Revenge

10. října 2009 v 17:12 | Venom
Asi mi došlo, že kdybych neměla proti komu bojovat, život by byl nejspíš docela velká nuda. Kdyby se mnou každej souhlasil, nehnalo by mě to dopředu, nenutilo by mě to psát články jako pro debily. Je to tak dobře. Nedivím se tomu, že mi nikdo nerozumí. Já se potkat a číst svoje stávající hlášky, tak se pošlu na psychiatrii. Nicméně...

Oni mi všechno žerou! x)

10. října 2009 v 14:10 | Venom
Hell.o planety. Zjistila jsem podstatnou věc, že na internetových diskuzích působím jako naprosto vypatlaná kráva. Dobrovolně. Proč? Protože rozumné argumenty jsou přehlíženy a nejsou brány v potaz. A jak lépe vytočit homofóbní hovádka, byť zakuklená než naprosto šokujícimi prohlášeními? Ale asi to kapku přeháním a zacházím do extrému x)
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!