Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Složím křídla, půjdu spát

2. prosince 2009 v 17:29 | Venom
Ahoj duhy. Letos je neobvykle teplý podzim. A z toho vyplývá, že bude krásně teplá zima. A z toho plyne že... Dost, nebudu si hrát na rosničku. Nejspíš mi to počasí zatemnilo mozek. Jo bude to tím. Heuréka. Čas na zimní spánek.

Rawwrrr

1. prosince 2009 v 18:14 | Venom
O co se to Venom snaží? Na všechny jen prská, je protivnej a pak se diví. Někdy se ptá, co je to vlastně za "člověka". Matce přírodě se zase něco nepovedlo. Ehm. Ale teda jako... jinak... ahoj! Planety... Popojedem, raději...

I'm Trying to Let You Know... How Shit You Are!

28. listopadu 2009 v 12:55 | Venom
Hell.o pluťáčkové. Tak trochu poupravený text Demolition Lovers. Venomek se učí být zlý, krutý, bezcitný a tuze nepříjemný. Oprava - Venomek to má v krvi, více se učit nepotřebuje. Nějak citově ochladl a jak se ukázalo, tak se to tuze hodilo.

Dieta a čas krmení...

26. listopadu 2009 v 18:57 | Venom
Ahoj merkurci. Nejenom z kafe Venom je živ, i když momentálně se mu to daří. Mé psychické ROZLOŽENÍ nebylo zcela v pořádku. Respektive - tyhle dva dny stály pěkně za prd a obešla bych se bez nich. Tak se nedivte, že jsem pár lidí, které mívám jindy v oblibě posílala tam, kam sluníčko nešajní.

It's Not A Fashion Statement, It's A Deadwish

24. listopadu 2009 v 20:40 | Venom
Jaká to nááádhera... jistěže se tu rozplývám nad avatarkem. No nic. Každý kdo nebude mít svůj vlastní, se bude muset smířit s tímto. Myslím, že zejména anonymní homofóbní hovádka tuto změnu uvítají. Zejména oni budou rozkošně označení. A tak si pár keců doufejme odpustí.

Poslední dobou mívám divné touhy

21. listopadu 2009 v 13:11 | Venom
A to vynechávám ty nejhorší touhy. Muhehe... Zdravím vás planetky temné. Opět jsem si přišla postěžovat a svěřit se s nápady své choré mysli. Kdyby mi bylo tak sedmnáct, řeknu - dobrá, puberta. Buď mám pubertu opožděnou, nebo tzv. trvalou a nebo jsem prostě letadlo a všichni kolem cvoci. Čas abychom popojeli...

Zlo vypuštěno... Svobodáááá!!!

19. listopadu 2009 v 14:40 | Venom
Ano svoboda, nikolive však rovnost a bratrství. Místo rovnosti je to všude samej křivák, a bratříčkovat se s nimi nebudu. To jen tak naokraj drahá temníčka. Jste rádi že negativistické kecy jsou zpět? A kdo by byl... Venom řvouce nadšením, se vám rozhodl napsat, cožeto se vlastně odehrálo za změny a kdo má nasvědomí moji nasírací radost.

Venom není zlý... on jen tak prská

17. listopadu 2009 v 10:20 | Venom
Zdravím vás merkurci a uranci. Venom se chce vykecat neboť došel k názoru, že je nepochopený svým okolím. Je to částečně jeho chyba, neboť když má radost, tváří se stejně jako když je nasrán. Zčásti je to chyba jeho okolí, neboť Venomek může říkat něco stotisíckrát a stejně to nikdo neslyší. Ale dost stěžování si... Nechci tu být za nějakého negativního negativistu.

Chtěli jste depresivního Venoma? Máte ho mít!

12. listopadu 2009 v 20:30 | Venom
Takže s konečnou platností je Venom nasrán. Zítra opět na tři dny budu trávit čas mezi kreténkama, ve společnosti idiotků, na místě kde mě to opravdu nebaví, kde chytám na ruce kdejakou vyrážku z tiskařský barvy, peněz nebo bůhví jakejch srágor. Jo, ruce se mi trošku rozkládají. Někdy to bolí, jindy svědí, ale hlavně se těším na to neustálé komandování.

Jestli mě chcete nasrat, nemohli jste si vybrat lepší okamžik

11. listopadu 2009 v 18:46 | Venom
Aaano, Say Goodbye! A co nejrychleji. Co mě zase nakrklo? Jak jinak než moje pošahané zaměstnání. Když se nadřízený neumí chovat, je to těžké. Víte, vystřídala jsem ledacos za místa. O třech šéfech můžu říct, že byli slušní a ke svým zaměstnancům se umějí chovat. Ti ostatní? Hovada na entou! Já někomu předvedu takový EMO, že se z toho poseránkuje!
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!