Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Něco o (hrozném) stravování

11. ledna 2010 v 17:27 | Venom
Těpic Marsíci. Mám zaděláno na problém. Problém sama se sebou. A pochopitelně vás tím budu otravovat. Hm. Že opět píšu ve špatném prohlížeči je klasika. Horší je střídavá bolest hlavy, která mi přijde jako trest toho blázna tam nahoře. Jen nevím za co, výjimečně sekám dobrotu. Dokonce ani na netu se s nikým nehádám.

We have some technical problems

9. ledna 2010 v 14:04 | Venom

Achjo. Mě už vážně nebaví furt kecat o tom co se mi přihodilo. Koho to zajímá? Dejte mi honem za úkol napsat článek o nějaké záhadě, o něčem temném, nebo mi přišijte úvahu. Cokoli! Jinak teda... čau...

Jedna... dva... tři... ehm? (Tarot)

8. ledna 2010 v 10:11 | Venom
Těpic nebeská tělesa. No tak... nějak jsem opět tu. Asi mám kapku problém. Nevěnuju se blogu toliko co dřív. Mrzí mě to. Našla jsem si pochybné zábavy. Třeba hraní her jako je Travian či Gladiatus. Musela jsem si navíc opět připomenout Heroes of Might and Magic IV. Žeru to. Sice je to furt to samé dokolečka ale mě se líbí ty bytosti.

Nový Rock...

1. ledna 2010 v 10:49 | Venom
Fajn, nemá cenu chodit okolo horké kaše. Doufám že jste si Silvestra opravdu užili, že se vám vstup do nového roku povedl bez přílišné opice a ranní probuzení proběhlo bez kocoviny. Přeji vám mnoho štěstí, zdraví a lásky po celý rok. Super, blbé kecy a omáčku máme za sebou. Teď se můžu svěřit s tím, že Venom to pěkně posral.

Nemůžu dál

29. prosince 2009 v 13:22 | Venom
Ahoj planetky. Úvod vezmu raději stručně. Nebude to příliš veselé čtení, nechci abych vypadala jako pubertální evil zloghotyc, který se v depresích vyžívá. To co prožívám já ani není deprese, spíš frustrace. Ano najděte si to ve slovníku cizích slov vy "všechnovímnejlíp". Já bych se vážně nedivila ani tomu, kdyby mi někdo diktoval jak se cítím.

Šťastný a veselý teda jako no... x)

24. prosince 2009 v 13:32 | Venom


Ahoj.

Venom se kochá vlastnoručně sestaveným a ozdobeným stromkem. Je na sebe velmi hrdý. Taky na to, že i když se dva dny před Štědrým dnem probudil se zablokovaným krkem a sviňsky to bolelo, tak i přes tu bolest dokoupil pár posledních drobností, aby pod tím stromečkem taky něco bylo. A dokonce to hezky zabalil, však je to to jediné co umí.

Nemůžu otáčet hlavou. Tak se budu otáčet celá! Měla jsem jít na medicínu. Ba ne. Budu psycholog. Co je vám? Depka? Jo to má každej, další. Co máte za problém? Nikdo vás nemá rád? Nedivte se, já vás vidím minutu a mám vás dost. Další!

No dobře, aspoň na Vánoce nebudeme zlí.

Nicméně... problémům není konec. Balím si tak dárky a během malé chvíle mi oteče ret, jako bych měla tři opary vedle sebe. Ano, říkáte si, co by za to zoufalé američanky posedlé botoxem daly. Jenže takhle nemůžu mezi lidi! Naštěstí to během půlhodinky zase splasklo. Tak rychle jako se to objevilo se to zase ztratilo. Nechápu to. A ani nechci. Beztak to byl nějaký jedovatý výhonek a prodělávám metamorfózu. V anděla. Jistě!

Ano, Venomek vám všem chtěl udělat krásné přáníčko. Chtěl použít nějaký ty soby... ale fuj... sýkorky, sněhuláky... zasněžené krajinky, vepsat tam vaše jména zlatíčka, jenže... Nevešli jste se :D nemá vás být tolik holoto, takže vám pěkně nas... eh, no a co já Ježíšek nejsem!

Co říct víc. Přichází svátky klidu, míru a lásky. Takže si je pěkně užijte. No dobrá, jsou to i svátky přežírání a materiálních hodnot, ale nevěřím že tohle vás zajímá až tolik. Dokonce i zloduch jako je Venom je dojatý a naměkko a... a šíří kolem sebe lásku! Fňuk... doneste mi ještě tu dojemnou pracničku a kokosový cukroví ano prosím?

Takže zapomeňte na dárky, žrádlo, stromečky, přáníčka co ještě musíte rozeslat, vykašlete se dneska na všechno! Odpočívejte a jestli je v koutě zapomenutá pavučina, nechte to bejt. Jsou Vánoce. Kterej idiot vymyslel že se má o Vánocích uklízet? I bordel může přece oslavovat s námi v míru a pokoji!

Venomek vám ze srdce přeje... ne, nebudu tu vypisovat ty obvyklé fráze. Prostě ať se vám splní všechna přání a teď nejenom formou dárků zabalených pod stromkem :-)

A hlavně...


Se koukejte na pohádky! Chci si zahrát Netvora!

Váš velice vánočně naladěný

Buďme Nenasertivní

20. prosince 2009 v 17:04 | Venom
Ano budeme tedy co? Asertivní. Bohužel primitivům je zcela fuk jak s nimi jednáte, nepoberou ani to že s nimi mluvíte slušne... nenene. Oni svou naprostou stupiditu ani nevidí. Jo a málem bych zapomněla... jak by řekla chytrá blondýna: Čau dětskááááá!

Dárknes a Ývl Christmás... Muzheheh...

12. prosince 2009 v 22:57 | Venom
Hraje mi tu soundtrack z Vampire Knight... mimo to občas zapnu temné koledy a... a uvědomila jsem si jedno. Neotravujte Venoma s kecama o nějakém papalášovi v nebi ve žlutejch hadrech. Narážka na sekty aby bylo jasno. Příště ty svědky kršnovi či jak se ty nesmysly jmenují pošlu do paďous s tím, že Venom věří pouze na upíry a na Ježíška!

The Worst Sweets in Prague...

10. prosince 2009 v 19:05 | Venom
Hurá! Funguje nám prohlížeč, tak napíšeme článek... Jinak ahoj... jak vidíte podle nadpisu - Venomek má problémek. Nejen že jsem si u těch kadeřnic připadala jako ve Sweeney Toddovi. Já jsem v té době uvězněná a nedokážu se z toho dostat. Už jen díky tomu, že jsem nejspíš zplodila skutečně nejhorší cukroví v Praze a to do něj ani nemusím rvát cucky mrtvol.

Nemám omluvu... prostě na včechno se... peču!

5. prosince 2009 v 13:44 | Venom
Hell.o MARSÍCI! Ano Marsíci! Ne, já si vůbec nestahuju alba, která ještě nejsou vydána. Trust me! Eh. Popojedem. Jak říkám... na všechno kašlu, nic neomlouvá moji lenivost v psaní článků, nic! A Vánoce? Na ty peču! Doslova a do posledního písmenka. Krásný dvojsmysl.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!