Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Ti elfové mě akorát stahujou o prachy...

3. července 2010 v 21:19 | Venom
best :DD
Čao zlata. Tenhle avatar už tu byl, ale já ho miluju. Všichni někdy zapomínáme ale pokud něco nenávidím, je to připomínka toho, kdy mám jít do práce. Zejména pokud tak činíte v mém mimořádném volnu. Mám pak neodbytný pocit, že mi mé volné dny chcete naprosto znechutit. Tehdy se postarám, abych den znechutila já vám.

Stručné představení toho, jak se mám

19. června 2010 v 21:18 | Venom
ďáblik
Zdravím broučci. Víte, nemám teď sil sesmolit něco pořádného, ale... v práci mě znásilnily múzy a já to ventiluji tím nejhorším možným způsobem. A sice poezií. Důrazně varuju osoby přecitlivělé na jakoukoli látku, astmatiky, či lidi trpící epileptickými záchvaty, ať to nečtou. Už vůbec ať to nečtou básníci, či lidé s uměleckým cítěním, zejména upíři z klanu Toreador. Sluneční paprsky hadr.

Sony Yaoi prosím pěkně

12. června 2010 v 20:21 | Venom
rock

Ahoj zlata. Takže se nám týden s týdnem sešel a slibovaná katastrofa je tu. Sony Vaio. Možná se to dokonce někdy naučím vyslovovat. Podstoupila jsem kvůli této technické vymoženosti cestu ve čtyřicetistupňovém vedru. Ignorovala blbé pohledy spolucestujících. Málem jsem se ztratila v Alze.

Nácvik na mou smrt

5. června 2010 v 11:00 | Venom
mg
Až zaklepu bačkorama, bude to asi dost podobné. Inu tedy řeknu vám, bejt bez netu je pro takového závisláka téměř smrtelné. Chtěla jsem přednastavit pár článků ale ouha. Právě v tu chvíli to nejmenované upc opice vyply. Jak se však ukázalo, nakonec byla chyba někde na chodbě našeho baráku. Já se v těch kabelech ale opravdu nevyznám.

Ne-jsem Naivní

29. května 2010 v 11:06 | Venom
mcr3.gif
Aspoň v něčem si tedy myslím že ne. Zdravím vás milá dítka. Víte že existuje i font - Willy Wonka? No následky snad nepoznáte. Nemá cenu si ho tady dávat, neboť všechno stejně budu muset přefiknout na novej počák. Snad aspoň tentokrát nenatrefím na nějakej vadnej, přihřátej kus. Tenhle mě nenechá ani prohlížet obrázky.

Fuck me like an animal...

22. května 2010 v 12:38 | Venom
take me away
Vážně nevím kde jsem k té kouzelné větičce přišla. Na hodinách angličtiny to nebylo a z vlastní zkušenosti to také nemám. Ale jak jinak nazvat tenhle článek? Možností je nekonečno že ano.

Wake Up Freedom

21. května 2010 v 21:18 | Venom
idiot
Venom otevřel oči a vyhrabal se z pelechu. Domníval se, že jeho rozcuch je tuze roztomilý, neboť mu byla vidět jen pusa a zbytek obličeje byl schován před světem a především dotěrným světlem za havraními vlasy. Došlo mu, že je třeba vystřízlivět.

Dostali jste mě (Plus úvaha na téma - Současný trh práce)

14. května 2010 v 12:16 | Venom
rose
Hlásím se vám vesměs v pořádku, byť utahaná, nevyspalá a hormonálně nevyrovnaná. V posledních dnech se toho odehrálo dost. Nestačím se divit. Jsem opožděná, až pozdě si všímám podstatných věcí... atakdál. Znáte to. Prostě Venom. Asi si uvařím jedinou věc, kterou uvařit umím. Kafe.

Já - nesvéprávný idiot

9. května 2010 v 15:44 | Venom
kill hannah
Ahoj zlata. Je to tu zas. Ale jednou fakt napíšu něco normálního. Slibuju. A přinejmenším snad konečně naskenuju své pavýtvory, kterými jsem zneuctila záři bílého papíru. Hm. A nebo taky ne. Znám se.

První Máji, polib mi...

1. května 2010 v 18:21 | Venom
..
Zdravím všechny uschlé. Letos zůstaváme věrni své oblíbené tradici. Takže, mé tělo je ze sedmdesáti procent co asi... tuk? Já jen že pojedenadvacáté usychat začíná bejt opruz. Naštěstí mi to nějak nedochází, asi to bude tím, že nechodím moc ven a tak nemusím sledovat výlohy s trapnýma ozdobama a heslíčkama jakože - první máj, musíte si koupit to a to.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!