Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Hudba vás může zmrzačit... leckdy i zabít...

5. prosince 2010 v 16:21 | Venom
...
Zdravím vás... sluníčka...? Až uvidíte černou postavičku, chodící jako Jack Sparrow a mumlající si cosi o bílé sračce, dost možná jste potkali Venoma. Totiž... k zimě sníh patří a Venomek ho má rád... pokud mu nezalejzá do bot, za krk a všude možně... a pokud nemusí trpět v práci, kde solidně táhne průvan...

Kosti vrženy, karty složeny

29. listopadu 2010 v 17:55 | Venom
avatarmagic_716543282
Když už tady sedím a mažu ty spamy... co se trochu vyjádřit? A jako správné egoistické prase - vyjádřeme se k sobě. Na svou obhajobu snad mohu říct, že když mi není nejlépe, beru tyhle vykecávací srágory jako jistou formu terapie. Jako pokec s psychologem, kterého dělám sama sobě a vy mně.

AK mi dokáže hnout žlučí... a nejen on

21. listopadu 2010 v 20:01 | Venom
raven avatar
Zdravím pekelné děti a jiné vyvrhely společnosti. Všichni oduševnělí jedinci, mající patent na rozum - jděte se laskavě bodnout. Čím jsem si zasloužila zvýšený výskyt pánů - všudejsembylvšechnoznámvšechnovímnejlíp? Svou netečností a naprostou lhostejností vůči těmto podřadným červům!

To byl zase svátek

1. listopadu 2010 v 9:07 | Venom
autumnk.jpg
Dobré ráno všem ranním ptáčatům. Nejradši bych šla spát, ale snažím se přemoci svou vrozenou lenost. Když mluvíme o lenosti, není to tak děsné. Nedávno jsem uklidila a opět je tu bordel. Někdo ho udělat musel a kdo? Nu já... vidíte jak jsem pilná.

Tak skrytá, až upřímná

28. října 2010 v 18:20 | Venom
violin.gif
Zdravím vás, sluníčka. Nadpis ze mne prostě vypadl úplně sám. Protože asi nejlépe vystihuje moje aktuální rozpoložení. Bohužel pro vás, tu zase budu kecat o svých citech, názorech a poznatcích. Takže nuda. I když někteří z vás to lowískují no ne?

Well if you wanted honesty...

12. října 2010 v 19:13 | Venom
goodbye.gif
Jen co jsem nastavila nový design, řekla jsem si, že kašlu na všechny. Kašlu na útoky jistých oduševnělých, správných a psychicky vyrovnaných jedinců. Kašlu na to, že po kliknutí na můj cyberprostor většinu lidí napadne, že patří nejspíš depkoidnímu emařovi. Chtěla jsem začít jinak a upřímněji. A mám-li být upřímná, koulí se mi po tvářích slzy jako hrachy.

Proč to tu nechávám vyhnít...

10. října 2010 v 17:20 | Venom
raven avatar
Za prvé se můžu stokrát vymlouvat na absolutní nechuť. Za druhé na nedostatek času. Na obojím něco je. Jenže takhle by to dál nešlo. Je nutné problém nazvat správným jménem, protože i démona můžete vymítit teprve když vám řekne jak se jmenuje... nebo ne?

Venom vstávej! Kolik je hodin? Začal nám podzim

26. září 2010 v 18:57 | Venom
magic.gif
Ano drahouškové. Asi mi totálně hráblo, ale došlo mi, že nemůžu žít bez svého tolik opomíjeného blogu. Léto ze mne vysálo veškerou energii, stejně jako pracovní nasazení, stejně jako věnování mého času lidem, kteří si jej vůbec nezasloužili. Ale tomu je konec.

Držím se jen silou vůle

22. srpna 2010 v 10:05 | Venom
gay
Co více říct? Začíná mě nehorázně štvát, že si nepamatuju mimořádně nemravné grupáče, které musely proběhnout... ty s múzami. Štve mě, že nestíhám psát na témata týdne. Ale třeba to jednou napravím. Mimo jiné jsem na stopě zločince (myslete si co chcete) a taky zjišťuju, že můj život byl předurčen k zániku už při splynutí spermie s vajíčkem.

Nevázanost, vítězství zdravého šílenství, apatie, lhostejnost, zhýralost...

23. července 2010 v 11:23 | Venom
bullet
Můj život se začal houpat v hodně divným rytmu. Pochybuju, že někoho bude zajímat rozpad původní osoby, kterou Venom byla, někdy i byl a zrod jakéhosi hermafrodita, jehož oblíbenou hláškou pokud ho někdo sere jest: "Vykuř mi." Zdali je co nebo není co, nechme na fantazii laskavého čtenáře.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!