Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Poněkud menší havárie

25. března 2011 v 11:39 | Venom
Jak vidíte, nedělám si starosti s žádným avatarem a perex mi je taky docela ukradený. Nějakou dobu budu muset omezit svoje výlevy. Co se stalo? Začalo jaro, ale můj notebooček má naopak zimu. Ano, zamrzává. Nonstop, nemůžu to ovlivnit ničím, ani povypínáním všech kravin co jich tu jenom mám. Jestli mi nějaký chytrák řekně, ať to projedu antivirem, nebo mu pošlu log z combofix, tak mu strčím do prdele salátovou okurku.

Zkrátka můj miláček pošupajdí do servisu dřív, než nebude možné ho spustit vůbec. Doufám, že tu závadu opraví, respektive, že ji najdou. Jako na potvoru to začalo zase fungovat. A jak říkám - nikdy nevěřte odborníkům. Momentálně mi však nic jiného nezbývá. Snad to tentokrát bude člověk, co se v počítačích opravdu vyzná.V pondělí mi ho vezmou, a snad ve čtvrtek by mohl být doma, chudinka nemocnej.

Jdu zálohovat. Pozdě, ale přece. Naštěstí tu mám jen dvacet giga hudby a to ostatní už mám pěkně schované. Horší je to s hesly. Ty šikovný prohlížeče a kecálkové si je pamatují sami no. Jak to jen mohlo být? Že by 12345?

Takže pokud se tu už neobjevím, buď umřel comp, nebo hesla, nebo já.
Mějte se taky hnusně.

Jako u blbých ve Windows

22. března 2011 v 17:27 | Venom


Osude, zač mě trestáš? Ano já vím. Vy co jste děsně intelektuálně založení, tak víte, že žádný osud ani bůh přece neexistují a i kdyby, nemají čas na to, aby sledovali nebohého Venomka a trestali ho, nehledě na skutečnost, že není proč, neboť Venomek je spořádaný občan.

Parodie na technickoodborný článek

25. února 2011 v 16:37 | Venom
Někdy vám dokáže život otrávit naprostá prkotina. Zejména technické vymoženosti vás donutí k procesu samovzdělávání, praktikování metody - pokus, omyl a v neposlední řadě i k návštěvě psychiatra. Tomu poslednímu se mi podařilo vyhnout. Nicméně, nikdy neříkej nikdy. Protože nikdy nevíš, kdy zažehnaný problém vystrčí drápky se svou typickou zlomyslností.

WTF syndrom na blogu i v běžném životě

21. února 2011 v 16:21 | Venom
avatarhell_splonamona_Screams The Truth
Nevím jak začít. Pozoruju svět kolem sebe a nevím jestli jsem špatná já, nebo všichni ostatní. A když tvrdím všichni, tak myslím všichni. Toleranci aby jeden pohledal, žádat po druhých, ať laskavě zapnou mozek, to se rovná téměř sebevraždě. Blázen neví, že je blázen, sobec neví že je sobec.

Jak zjebat Valentýn...

15. února 2011 v 14:48 | Venom
raven avatar3
Takže... přežila jsem. Jako každý rok. Přežila jsem... i stokrát horší věci. V životě se mi osvědčilo, dívat se na něj skrz obrazovku monitoru, svého noťásku Sony Vaio, jemuž říkám s láskou Sony Yaoi. Zkrátka... Ignore list nemusíte mít nutně pouze v ICQ, které máte jistě velmi vysoké :P No, ale abych nekecala jen tak do větru.

Fucking Birthday

5. února 2011 v 8:57 | Venom
avatarhell_mcr_savedmylife_zITS3_Lauri1
Je to 22 zasranejch let. Šest dní zpátky jsem se probudila, a uvědomila si, že mi krátce po půlnoci přibyl další rok. Stárnu, nechci si to přiznat. I když zatím se tomu dá říkat zrání. Později bude přezrávání. Potom už však následuje hnití, sušení a rozptýlení. A mně je to nakrásně jedno!

Jedovaté přežívání

30. ledna 2011 v 8:33 | Venom
avatarhell_orhideja_1
Sice si nemyslím, že jsem svůj blog až příliš zahltila články o vypatlanosti, narozdíl od Srdce Blogu, ale taky už toho mám plné zuby. Navíc, se kolem mé osoby dějí takové věci, že z údivu nevycházím. Někdy mám pocit, že jsem jen blbeček, který ničemu nerozumí, nic neví a obtěžuje už jen tím, že dýchá vzduch.

Když začne den blbec poznáte podle toho, že strčíte do huby cigáro a zapálíte filtr

21. ledna 2011 v 11:41 | Venom
avatarmagic_562918362
I taková věc se může docela dobře stát... Ovšem není pouze den blbec, je i takzvaná noc blbec. Tuhle se mi zdálo, že letím na Měsíc. Po přistání jsme se procházeli po jeho povrchu a dívali se na nebe, jak svítí Země. Neopakovatelný zážitek. A pak ten let zpátky...

Rychlopřání k Vánocům

24. prosince 2010 v 13:55 | Venom
Vážení a milí.

Skoro nic nestíhám. Ale aby se neřeklo...

Krátké oznámení, možná nutné?

7. prosince 2010 v 13:33 | Venom
elf
Drazí pozůstalí... krátké články, takzvané oznamovací - nemají v autorském klubu co dělat. Možná proto jeden takový chystám napsat. Třeba mě vyloučí z klubu ti plantážníci, třeba ne. Hlásím další pád na zamrzlém kluzišti, které dříve bývalo chodníkem. Nicméně do hlavinky jsme se zatím neuhodili.
 
 

ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!