Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Dělá si ze mně prdel?!

13. července 2009 v 11:20 | Venom
Čao lidi. Fakt se nestačím divit, co se to kurva děje. Jsem neskutečně nasraná, když za mně rozhodujou jiní. Vypadám snad jako nesvéprávná?! Asi. Je dost možný, že za chvíli opravdu budu. Jo, vodvezou mě do blázince. Je mi to jasný. Tam mě snad bude brát alespoň někdo vážně. Proč sakra já. Proč já!?! Hele je to fakt výlev pod vlivem emocí. Berte to tak!Už zase votravuje...

10. července 2009 v 15:28 | Venom
Ahojka přáteláčci. Kdo že otravuje? No kdo jinej než já... Jestli budu mlít nějaký ptákoviny z cesty, tak si toho nevšímejte. Poslední dobou mě všechno snadno rozhodí a i když navenek vypadám jak cosi naprosto mimózního a apatického, vevnitř... co vevnitř? Tam je tak nehoráznej bordel, jako kdyby My Chem uspořádali konzert v New Jersey. A to vám byla sakra bouřka!

Zkur... admini

8. července 2009 v 11:42 | Venom
Fakt už nevím co si myslet. Že nešly jako na potvoru nahrávat obrázky, když jsem chtěla změnit design, to bych pochopila. Zkurve... ehm zatracený zákon schválnosti. Dobře, chtěla jsem si pohrát s html kódy, leč to nejde. Všechno mi skvěle fungovalo, ovšem v okamžiku zveřejnění se to kód nekód, obrázek neobrázek totálně rozfakalo. A k tomu menu se snad vyjadřovat nebudu.


Well I think I'm gonna burn in hell

6. července 2009 v 12:28 | Venom
Ten avatar se fakt hodí. A já shořím v pekle. Super. Zdravím vás dušičky temný. Opět dělám nehorázný kraviny. Až na něco máma přijde, tak mě zabije. Až na něco přijde táta, tak mě ani nepohřbí. No rychle se vypišme, dřív, než se mně konečně zbavěj ti, kterým jsem tu na obtíž x) Hahahah, to už bych dávno byla sebevrah. Varuju - nečíst! Větší hovadiny než obvykle!


Bury me in Black

30. června 2009 v 21:18 | Venom
Čao lidi... Bury me in black. Rychle... Moje zbožný a vlastně jediný přání. Díky Fer si stahuju Life on the Murder Scene. Super věc. Sice rozumím Chemikům jen sprostý slova (takže většinu) ale nevadí! Kdo má rád morbidní humor, ať zkoukne. No někdy jim radši ani rozumnět nechci. Hele lidi, nějakým způsobem jsem si po... hnojila život. Nevím jak, a zač mě Gerard trestá, ale už to opravdu přestává bejt vtipný.You're just a sad song, with nothing to say

25. června 2009 v 21:49 | Venom
Omlouvám se, ale narozdíl od předchozího článku, tohle moc úsměvný nebude. Potřebuju to ze sebe vypsat, všechny ty pocity a myšlenky co se mi honí hlavou. To mám trest za to, že jsem si říkala, jak jsem v pohodě a všechno zvládám. Naivita. A moje královská blbost. Nečtěte to nikdo kdo nemáte náladu na blbý depresivní kecy psychicky labilní a nevyzrálé bytosti. Nutno dodat - tento článek nemá nic společného s emo nebo gothic stylem.

Damned Webpage

24. června 2009 v 17:28 | Venom
Zdravím kamarádíčci.. pojďte ke mně.. Tady sem do tý temnoty! Mám bonbónky! Muhehehehe.. To nic, jistá anime figurka mě přinutila žrát sladkosti jak nezřízená a asi se toho už nikdy nezbavím. Pak prej nechcete jíst sladké? Odreagujte se.. u napínavýho filmu na to určitě zapomenete. Hm, haha. Fakt super. Doufám, že pokud budu používat mozek tak neztloustnu. Hm, asi mi nezbyde než přibírat. Větší exemplář blbosti po světě totiž nekráčel.


You told me this gets harder.. Well it did!

23. června 2009 v 18:03 | Venom
Čao bando. Jak vidíte, nevím už kterak pojmenovávat články, a tak pokračuju v tradici úryvků z Chemical songů. Vím, že vám moje kecy moc nechyběj, kolikrát to sama po sobě číst nemůžu, nicméně potřebuju zase naplkat pár řádků o ničem. Myslím, že když nic jinýho, pomáhá mi to přemýšlet a srovnat si ten bordel v hlavě. Že není život peříčko jsem pochopila už před ukončením školy. Ale teď to začínám teprve pociťovat na vlastní kůži.Disappear...

21. června 2009 v 12:59 | Venom
Ahojka. Tak jdu zase trochu prudit. Nejhorší je, že jakmile začnu psát, zapomenu, co jsem to vlastně chtěla. A pak že paměť neslouží starším lidem. Na začátek tedy jen úvodní kecy, než se rozvzpomenu. Jo, bejvá mi poslední dobou všelijak, ani ne tak kvůli mě, ale kvůli tomu, co se děje mým přátelům. Je zbytečný říkat, kolik věcí bych chtěla změnit, když stejně moc dobře vím, že beztak neudělám vůbec nic.


Heterofóbie

18. června 2009 v 21:41 | Venom

Když máme homofobii, proč ne i heterofobii? Chtěla jsem se podívat na Zkrocenou horu, ale nejen že jsem si stáhla anglickou verzi bez titulků, ale navíc zkrácenou kým jiným než ZZH (zas**ým zku***ným heterákem). Nemusím vysvětlovat. Já jak debil čekala celej film víte na co. Pak jsem to musela dohledávat na youtube x) Bohužel scéna heteráckého rázu nechyběla. Neuvěříte mi, že jsem se znechuceně odvrátila a zařvala: Fuj, hetero! Ne nic proti, to byla jen legrace.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!