Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Oh Dead... už zase...

21. srpna 2009 v 12:29 | Venom
Viselo to na blogu, dělalo to tik tak... a když to spadlo, rozbily se hodiny... co je to? Ano... místo svejch krásnejch temnejch hodin tu mám nějakou šerednou reklamu. To snad nemyslej vážně. Zaregistrovat se a platit za to, že si dám na blog hodiny? Ne, mně není přána žádná radost! Ale aspoň se mi povedlo vpravit do menu tu písničku. Mini úspěch taky úspěch.

Aspoň něco

18. srpna 2009 v 14:45 | Venom
Auch... Venom je fakt hotovej. Dnes se nějak nechtěl vykopat z postele, ale bylo to nezbytné. Práce je kurva práce. Bála jsem se že nenajdu tu fucking provozovnu, ale povedlo se. Přeci jen mám v hlavě toho svýho Animuse, kterej umí číst v mapách jako správnej chlap. Fakt zázrak... dokonce jsem to stihla včas. Nezabloudila jsem. Nechytil mě revizor ani nic podobného.

Maybe... Baby...

17. srpna 2009 v 11:29 | Venom
Zdravím všechna nebeská tělesa. Horší název článku mě momentálně nenapadl. Myslím, že až to uvidí někdo, kdo hodnotí které blogy patří do autorského klubu tak ho klepne. Ale co už. Pár novinek... pár pozitivních zpráv... nechci nic zakřiknout. Nechci se chválit. Ale mám radost a tak se potřebuju alespoň někomu vyzpovídat. Když se se mnou dělíte o ty deprese, proč ne i to hezké?

Pak se v tom vyznej

16. srpna 2009 v 20:15 | Venom
Inu tedy drahá sluníčka. Jistě se nikdo z vás nemohl dočkat dalšího výkecu. Slibuju že to nebude tak ubíjející jako posledně. Sice nic neumím, ale snažím se s tím něco podniknout. Zejména pracuju na svých pěti předsevzetích co se blogu týkají. Ono mám čas do roku 2010 ale známe ten blázinec před Vánocema. A jinak? Začínám mít pocit, jako bych přiletěla z Marsu.

Alone in the daaaaaark...

13. srpna 2009 v 20:32 | Venom
Ahoj rachejtle... no dobře, není to typické nebeské těleso ale občas ano. Dnes se stal zázrak. Ne, nezhebla jsem k vaší velké nelibosti, a nepíše vám duch. Ale... Hanka se ozvala a šly jsme na pivo. Venom se vyjímečně nevožral. Ne, ne drazí vtipálci, ani to není ten zázrak co mám na mysli. Podstatný je, že jsem si uvědomila, že i já stárnu. A tentokrát to nemá na svědomí moje bolavý koleno.

Magorismus 4ewa!

11. srpna 2009 v 15:01 | Venom
Tak jak chcete merkurci. Venom si uvědomil, že když má někomu hrabat tak tedy pořádně. Nasadíme svůj milovaný slabomyslný výraz a jdeme pohoršovat. Yaoi is alive! No dobrá, Venom se zase uklidní, úchylnej pan Animus v jeho mysli též, jako by mu dnešní dávka Frerardů nestačila a... co to zase plácám? Jéééaaah... teď mě nerozumí už ani spřízněné temné duše což?

Jdu cestou necestou...

10. srpna 2009 v 18:32 | Venom
Drazí jupiterci. Kdyby někdo z vás viděl kudy chodím kolem půlnoci domů, asi by nepochyboval o mých slovech, že se mi nůž v kapse automaticky otevírá. Stačí mi poslouchat stories o tom, kolik zlodějů dostalo od mých kolegů přes držku, a jsou to chvíle kdy bych svoje tričko s nápisem Relay nejradši schovala na dno veškerých hlubin. Jak jinak temných hlubin.

I'm So Bad Girl...

7. srpna 2009 v 10:20 | Venom
Čao miláčkové. Takže vyjma toho, že v jisté prodejně je maňas třista litrů se dějí i nové a nové věci. Kupříkladu včera mi skvěle sedl jeden horoskop. Tomu se dost divím, protože obvykle je to jeden omyl za druhým. No posuďte sami - Zkazíte naprosto všechno, co se dnes má odehrávat mezi vámi a ostatními, ničíte jeden vztah za druhým. Nesnažte se mi to vyvracet, vím co dělám...

Zabít...

5. srpna 2009 v 17:48 | Venom
Ahoj neptunci. Takže jak vidíte, oblíbené odkazy jsme narvali do článku a tím pádem zbylo více místa na avatary, vesměs barevně sladěné, pokud nepočítám krásné duhové. Teda řeknu vám, na to že jsem včera dělala vesměs velký ho... houby jsem parádně zdrbnutá. Zabít, ale koho? Mám tu těch kandidátů víc. No však se dočtete v mém dalším, velkém a bezvýznamném cancu.

Love is the red of the rose on your coffin door

3. srpna 2009 v 21:36 | Venom
Ahoj venušky... (ty planety už mi začínají docházet). Tak Venom je zpátky se svými depresivními kecy, který vás nenutí číst, pokud si nechcete zcela zkazit náladu a zachovat zbytky zdravého rozumu a taky (fuj fuj) optimismu. Zítra tu nebudu, takže článek nečekejte, budu mít na práci něco mnohem roztomilejšího a to všechno jen a jen proto, že jsem blbá a naivní.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!