Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Deník

Jak salamandr v ohýnku

14. září 2009 v 14:30 | Venom

Ahoj marsíci. Chtěla jsem napsat - jako ryba ve vodě, ale přirovnání salamandra v ohýnku mi přijde mnohem poetičtější. A navíc je jen a jen MOJE. Když autorák, tak se vším všady. Takže i když to dělám nerada, tento článek bude opět o mých pocitech... a nač se tomu bránit, i o EMOcích. Pak že nejsem kandidát na emo. Ba ne, já ne. Já se za svoje pocity stydím. Proč bych je jinak psala anonymně.

Mááám...... hysterák....

10. září 2009 v 19:53 | Venom
Huh... nic víc ze sebe nevypravím. Ten předchozí článek, za kterej se určitě začnu co nevidět strašlivě stydět, byl nesouvislej výlev, psanej pod vlivem EMOcí, tohle už je náznak utříděných myšlenek. Jako kdybych nekomunikovala pouze nesrozumitelnými skřeky, ale osvojila si základy českého jazyka. Takže jdem na to. Konec řvaní. Musíme situaci analyzovat a vymyslet co dál.

Věrná kamarádka deprese

10. září 2009 v 11:45 | Venom
Čau jupiteři. Připadám si jak mizernej glosátor. Spíš bych se měla zařadit do kategorie Deníčků. Resp. mít vlastní podkategorii. Něco jako - Venom - vstup na vlastní nebezpečí. Nebo - Deníčky pitomé, ufňukané a depresivní. Moc dobře vidím, jak je to tady poslední dobou čím dál víc o ničem. Chci se dokopat k článku, ale nejde to. Myšlenky neutíkají jinam, ale vystřelují z mé hlavy jak atomové výbuchy.

A ne a ne a nebudu normální!!!

6. září 2009 v 13:34 | Venom
Bejt normální? No dovolte! Venom zdraví všechny planetky a sluníčka. Musí uznat, že se jednoho dne bude také smažit v pekle, kolem jeho kotle bude tancovat Gerard, a vesele si pozpěvovat Teenagers. Ano Safi, nebudeš v tom sama. Momentálně je mi však akorát tak zima a Teens mi řvou do sluchátek. Takže vás drahouškové žádám o jediné.

Bitch...

3. září 2009 v 11:15 | Venom
Pro neangličtináře - Kurv..a. Ano, Venom je opět na chvíli zde. Vrací se do svého melancholicky temného rozpoložení. Kurva - jest jeho nejoblíbenější citoslovec, který dobře poslouží v každé situaci, a skvěle vyjádří jakékoli emoce a duševní rozpoložení. Stačí mu dát správný tón. Tedy momentálně toto slovíčko pronáším pološeptem, hlubokým hlasem a jakýmsi rezignovaným povzdechem.

Vulgární článek...

30. srpna 2009 v 9:15 | Venom
Hell.o venušky. Tak jsem konečně doma, a musím konstatovat, že jsem opravdu ráda. Ne, že by se mi v práci nelíbilo (ale nuda je tam) jenom... Se mi poslední dobou stávají nemilé věci. Měla jsem sto chutí napsat jako název článku ono posvátné slovíčko - Kurva... jak výstižné. Ovšem nevím jak by se vyjímalo v autorském klubu xD Ne mně je to fuk, taky se ho jistě dočkáme...

Venom je roztomilej a začíná mu měknout mozek...

27. srpna 2009 v 19:31 | Venom
Ano zlatíčka. Jsem tu zase. Opět vás budu zásobovat svými kydy až k zalknutí. Když už chcete zemřít, proč si nezvolíte méně pomalý a bolestivý způsob umírání než otrávení k smrti nějakým Venomem? Jo, nejhorší je, když je blbec pilnej, což se povedlo i mně, a teď se bojím, jakou funkci pro mně vymyslí Krut. A navíc, nejhorší druhá věc po pilném blbci, je blbec který dostal funkci. Takže já.

Oh my Fucking Wishes!

26. srpna 2009 v 11:52 | Venom
Heeeeeeellllll...oooo... Totiž Hell.o... Venom se vrátil... na chvilku. Zatímco jsem tu nebyla, stalo se dost věcí... na některé nemám ani čas pořádně reagovat, tak se vyjádřím snad k těm nejpodstatnějším. Pochopitelně nebudou chybět kecy typu: Můj milý deníčku - a taky další nezajímavý zbytečnosti, bez kterejch by si každý z vás svůj blogařskej život dovedl snadno představit.

WaytheFuck? alias WTF...

24. srpna 2009 v 14:27 | Venom
Ano, slíbený článek, na který se všichni určitě hrozně ''třesete''. Možná leda tak strachy. A popravdě... oprávněně. Jak už jsem nastínila - dějou se se mnou divný věci. To období začalo příšernejma nočníma můrama, kterejch jsem se úspěšně zbavila. Podezření na démony vyvráceno. Píšu vám tedy při poslechu My Chemical Romance (překvapivě) a neodvažuju se hádat co nakonec vyplodím.

Ou kur... sakra

22. srpna 2009 v 10:45 | Venom
Ahojka... letadýlka? Musím se vám opět pochlubit s tím, že stále dýchám, a pořád vás budu otravovat svou jedovatou existencí. Těšila jsem se na třídenní volno, ale v neděli jdu makat zase do toho help-school prostředí na Hlavním nádraží. A víte co mě hřeje na srdci? Piškot bude dělat s mojí máti, a já budu pěkně sama zalezlá v tom mini obchůdku kde se nic neděje. Je mi ho skoro líto.
 
 

Reklama
ReklamaIf you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!