Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Kde nic tu nic

6. září 2011 v 10:51 | Venom |  Deník
Došla trpělivost i inspirace. Nic se neděje a když říkám že nic, myslím tím lautr nic. Je to stejné jako s mou minulostí. Kdykoliv si na ni vzpomenu, udělá se mi blbě. Něco tak nudného, průměrného a všedního, aby jeden pohledal. Kupodivu začnu jisté osobě vyprávět něco z toho nudného, průměrného a všedního, a jí to přijde jako něco neskutečně pozoruhodného.

A proto jsem tady. Ve své zpovědnici. Všední den začíná tím, že se mi klasicky nechce vstávat. Pokračuje to odporem ke snídani, který překonávám ne kručícím, ale přímo hlady řvoucím žaludkem. Věřte nebo ne, už ani to kafe mi nechutná, možná to bude tím, že si máti potrpí na to nejlevnější. Kdo ví. Ze začátku to nebylo špatné, ale asi chlemtám to stejné příliš dlouho. Nepomáhá to! Večer si dám kávu a usnu.

Někdy mě vzbudí řev andulky, která ve svém otravování mé osoby vesele pokračuje kdykoliv mě zahlédne. Není to však tak otravné jako většina lidí, které potkávám. Všichni jsou tak všední a obyčejní, až se mi chce nudou spát, jenom z těch jejich ksichtů. Jsou jen dva extrémy. Buď se snaží za každou cenu být jako všichni ostatní, nebo se mermomocí odlišit. Ale když se jich tolik snaží za každou cenu odlišit, nejsou v podstatě také všichni stejní? Tudy cesta nevede.

U nás doma je také veselo. Mezi oblíbené činnosti patří tradiční připalování oběda, zásobování potravinami odporných příchutí (ne, já chtěla čokoládovej! a odkdy?) ale nejhorší na tom je, že se bojím otevřít okno. Naproti hotel s rozeřvanými cizinci, kteří si sedají do okna a mám sto chutí oslovovat je Tolerance-sama. Tuna vajglů pod našimi okny mě neudivuje. Pokud nehulákají cizinci, pak řve ukrajinská matka o patro níž, ovšem hlasově přesahuje celý náš dům.
"A neřvi na mě a mluv se mnou normálně!!!!!!!"
"JÁ MLUVÍM NORMÁLNĚĚĚ!!!"
Kdo vidí nesrovnalost? Správně, jste geniální. Jak mají její děti mluvit normálně, když ta kráva na ně řve od chvíle, co je přinesla z porodnice? Doufám, že až parchanti vyletí z hnízda, nebudou bydlet poblíž, jelikož toto je generační problém.

A co se děje pokud cizinci spí a ukrajinská rodinka obráží ulice? Ukrajinská párty. Ano v přízemí je jakýsi divný spolek ukrajinců a bůhvíčeho dalšího. Večer v sedm hodin si začnou pouštět to své tuctuc, načež vesele pokračují celou noc za (jak jinak) vydatného řevu. Trochu je uklidnili až fízlové. No, ale jsme zvyklí na vše. Kdysi tam satanisti prováděli jakési rituály, a nebylo vůbec výjimečné potkat postavu zahalenou v černém plášti a tvářící se víc než ívl. Jsem zvyklá i na feťáky a u popelnic visí cedule s nápisem: POZOR POTKANI. Pod to navíc někdo velmi starostlivý dopsal slovíčko "koušou".

Když mě přestane tedy bavit realita (it's just a creepy game) zapikoluju se u svého počítače. Žel bohu, i do počítače se realita nakřečkuje. Začíná to facebookem. Virtuální svět, který se mě za každou cenu snažil donutit spojení s realitou a mým pravým jménem. Dva účty v prdeli, třetí nechci.

Tak něco jiného? Icq? Tam už nenajdete živáčka. Fórum s mojí milovanou rpg? Tam ze mě udělali admina! Jak podlé. Už nejsem jen nevinný, nic netušící hráč. Teď už jsem velký kápo, který musí poslouchat požadavky puberťáků a hlídat je, aby si v zápalu boje (hádky) neroztrhali obč.. ehm, žákovské knížky. Hlavní administrátor se zdejchnul bůhví kam a já mu to nevyčítám, jenže mě mohl varovat. A ano, možná si to přečte, ale ať to nebere jako stěžování, ať to bere jako pouhé konstatování faktů, které mi pomáhá se s těmito příšernostmi vypořádat.

Životopys
Jméno: Hyuuga Shizuo
Kekkei genkai: byakugan, sharingan, rinnegan (uprostřed čela)
Jutsu: Amaterasu

Pochopí jen zasvěcení. Nicméně, já už se s ničím srát nebudu. Ti pišišvoři se domluvili a hodlají mi systematicky ničit život. Naprosto mě ohromil hráč, který se nově zaregistroval a během chvilky dokázal hru naprosto nevídaným způsobem pozměnit (tak, že ostatní hráče naprosto znechutil) a navíc přinesl spoustu inovací a originálních nápadů (hlavně co se týče pravopisu). Největší pecka bylo ovšem to, kdy si pán vzal npc postavy a z nich začal spamovat celé fórko odkazem na to své (kompletně okopírované od nás). Ano, npc postavy jsou důležité, proto si heslo k nim může přečíst v pravidlech jak vidíte i naprostý dement. Než jsem to všechno vymazala, myslela jsem, že mě jebne. Byla jsem mírná, vážně, napsala jsem jenom napomenutí, které ten ignorant beztak ignoroval. Cukalo mě však překročit pravomoce a napařit mu ban na deset tisíc dní. Naprosto mě zdeptaly komentáře ostatních hráčů, o všech prohřešcích tohoto parazita, mezi které patřilo i vkládání hentai obrázků na naše fórum. Můj bože, kolik toho já ubohá ještě nevím? Zabil to ovšem kolosální debil, který nám pod to vše sdělil, že to byl první prohřešek tohoho zmetka, a tak bychom mu měli dát ještě šanci. Ano. Kolosální debil, kterého jsem se kdysi ještě zastávala a snažila se mu pomoct, načež odměnou mi bylo od pana kolosálního debila sdělení, že jsem namyšlená. Ano jsem. Ale podle jiné osoby na to mám plné právo a tak budu věřit tomu, u koho se mi to hodí více. Jak prosté.

Někteří lidi jsou vážně chovaní hlavou dolů. A neumí do jedné počítat.

Jaký útěk před realitou se ještě nabízí? Skype. Ano skype! Boží vynález! Dokonce i člověk co nenávidí telefonování a svůj příšerný hlas je ochotný se této obludnosti propůjčit (v zájmu poslouchání jiných, velmi příjemných hlasů, muheheh). A jako bonus se o sobě dozvíte mnoho nového! Třeba to že:
- váš hlas je deprimující
- ale zase se dobře posloucháte, jako Šeps ze superstar (kterého vážně nemusím)
- zníte monotónně
- zníte znuděně
- váš hlas vůbec není alt, spíš zníte jako popová zpěvačka a jako příklad je uveden Justin Bieber

Myslím, že ten mikrofon zase zakážu...
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | 6. září 2011 v 11:14 | Reagovat

kolosální debil a spammer zní jako správná dvojka, jakým rád bourám iluze...

co se uřvaných ukrajinců týká, znám podobnou rodinu, kde na sebe mluví (i dobře myšleně) jako když řvou a na děcka to má ten vliv, že nechápou, kdy je někdo okřikl a kdy ne

2 Cirrat Cirrat | Web | 6. září 2011 v 12:20 | Reagovat

Vítej v klubu.

I když, já už jsem v klubu Vyhořelých adminů... Takovej člověk, jak popisuješ spammera, je na celogalakťák (tzn. perma na fóru i ve hře). Rinnegan na čele je s odpuštěním k posrání.

A mikrofony zkreslujou hlas. Strašně mě baví, že jsem natočila dvě videa a dostalo se mi odezvy, že mám příjemnej hlas. Ne, ten mikrák z foťáku pro tebe nevypreparuju...

3 nel-ly nel-ly | Web | 6. září 2011 v 13:49 | Reagovat

Já přidala ještě pár přirovnání (a nakonec jsem ráda, že mluvítko nemám).
Je to divný... mě facebook s mojí pomlčkou ve jméně nevyhodil, ale tebe i Lanu (což je svym způsobem i jméno :D) jo... chmpf
životopys mě pobavil :D rozkošný, lidi nemaj fantazii jen jsou sobecký no...

a potkani? já dřív myslela, že jsem v dolních patrech domu potkala geneticky zmutovanou metrovou krysu a on potkat, normálka, k tomu bych přidala pořvávající černou populaci (pardon všem, jsem asi rasista, to se v městě naučíte), nebezpečí parků s úchylama, mhd smrdící močí.... no neni život krásnej?

4 KadetJaina KadetJaina | Web | 6. září 2011 v 19:24 | Reagovat

Páni, Rinnengan na čele, to je übercool borec, že? S takovýma debilama není radno se zahazovat a už vůbec, když to dělá bordel a neumí česky. Bohužel znám takové i naživo. :-?
Skype vedu, ale netelefonuju... Radši si s lidima píšu 8-) A je to víc funkční jak na FB, které mám jen pro odchytávání důležitých (školních, bleh) informací :-D

5 Hubert Hubert | Web | 8. září 2011 v 11:50 | Reagovat

ááááááá svět jaký jsem znal je zničen! Venom nechutná kafe! :D
Při čtení posledních řádků jsem začal cítit, že bych si tvůj hlas docela rád poslechnul, ačkoliv netuším, kdo nebo co je to vlastně ten Šeps. :D

6 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 25. září 2011 v 0:10 | Reagovat

Srážka s blbcem je problém s velkým P (neplést s jiným P).

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 27. září 2011 v 21:42 | Reagovat

Pan kolosální debil mě rozsekal:) Takovejch bohužel po světě běhá...:)
A zbytek? Inu tvrdíš, že se ndíš, Venomku náš drahý, ale mám spíš opačný pocit. Lidi se snaží, aby ses nenudil ani na chvíli:)

8 Petra Petra | E-mail | 6. října 2011 v 19:28 | Reagovat

Ty první tři odtsavce mě děsej už jenom tim, jak se v tom poznávám :D kromě toho že zrovna máme koupené Nescafe ;-)
Každopádně nejvíc výstižné jsou ty dva extrémy lidí, vážně bych to líp vyjádřit nedokázala!

9 TerrAll TerrAll | Web | 6. listopadu 2011 v 20:46 | Reagovat

tak v tomhle se skoro vidím :) je to dokonalé na to, aby tě tento čláek poslal na jakousi hranici mezi náladou super a náladou divně (což já osobně zbožňuju)
:-D :-D zkrátka a dobře tohle je úžasné

10 Franz Franz | E-mail | Web | 29. března 2012 v 15:29 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!