Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Krásná anorexie...

12. února 2011 v 12:06 | Venom |  Havraní Skřeky

Snažím se bojovat s poněkud blbým obdobím. Hledat něco hezkého, co zaměstná můj mozek, něco neskutečně hloupého, čemu se budu smát jak pošuk dvě hodiny v kuse. Zkrátka vymejvárna. A stejně se nevyhnu věcem, které až tak vtipné nejsou. Ale co, každý se tváří jakože je to naprosto v pořádku...

Začalo to tímhle článkem.

Holky, kašlete na modelingové agentury... Kašlete na kluky, kteří vás nutí do hubnutí. Kašlete na každého, kdo se vás snaží předělat a udělat z vás "princeznu".

Na nejmenovaném ohromně intelektuálním webu, na který přispívají jen chytré a vzdělané ženy, které se zajímají o módu a kosmetiku... (ahahahah) jsem klikla na fotografie modelek. Nechci to dávat za vinu tomu děsně supr webíku pro dívky na základní škole ale...

Šaty prý zdůrazňují ženské křivky...

A komentáře pod článkem? Och ty jsou krásné. Ty se povedly... a ty bílé!

Asi jsem slepá? Asi nevidím ženské křivky? Kde mají dámy prsa? Kde mají zadek? Co mají ty šaty zvýraznit? Jaká ženskost když to na nich všechno visí?

A nejhorší na tom je, že už se nikdo ani nepozastaví... Nepřijde jim divné, že slečny mají nohy stejně silné od kotníku ke stehnu. Nejsou jim divná jejich kostnatá ramena. Nezdravá barva kůže... prostě nic. Berou to jako normální.

Pak přijde někdo, kdo si myslí, že objevil Ameriku. A začne fotit s odpuštěním překrmené tlusťošky. A já se ptám, kdy se po mole budou procházet normální ženské, s pěknou postavou, hmotností akorát a skutečnými ženskými křivkami, na kterých šaty vyniknou mnohem lépe, než na kostnatých věšácích. Kdy se začnou dělat šaty pro ženské, kterých je většina? Ano, naštěstí jsou výjimky, začíná se o tom mluvit, ale těch vychrtlých ideálů je pořád převaha. A začíná to už v "oblékacích hrách" pro malé holčičky.

Podívejte se na sportovkyně. Jsou štíhlé, dbají na zdravou stravu. A pak se podívejte na jednu z těch modelek. Na jedné straně máte tělo zdravé, kterému nechybí vitamíny, bílkoviny a další důležité látky. Tělo, které má dostatek pohybu. Na straně druhé máte vyhladovělou chudinku bez vápníku, se zničenou pletí, polámanými vlasy, která se skoro hýbat nemůže, aniž by se jí zatočila hlava. Tak kde je pravda?

Na hubnutí není nic špatného. Špatná je ta sebenenávist. Ale i sebenenávist se může časem přetranformovat v něco jiného, možná i užitečného. U mne to bylo psaní povídek. Ovšem z hladovky se nikdy nevyklube nic dobrého. Proto se prosím vás... realizujte v jiné oblasti.

Jestli chcete slyšet objektivní názor, zda jste tlusté či hubené, řekne vám to lékař. Jediná nezaujatá osoba, která prvně myslí na vaše zdraví a ne na váš styl. Samy si měřte BMI (které mimochodem u těch sportovkyň bývá i v hodnotách nadváhy, protože svaly něco váží), nepřecpávejte se, jezte pravidelně, často, v menších dávkách. Nejezděte furt tím výtahem, choďte raději pěšky, zkuste nové sporty, třeba vás začnou bavit.

Cpěte se především vitamíny a pokud tomu chcete věnovat opravdu čas, od čeho jsou výživoví poradci, kteří vám udělají jídelníček přímo na míru. Každý tělo je totiž originál. Dnes není problém vymyslet dietu přímo pro vás, která vás neochudí o vaše oblíbené pamlsky (třeba pro mě je to drůbeží maso) a přitom se budete stravovat zdravě. Ono vás totiž nezabije ani malý kousek čokolády.

A až vám váš kluk bude vyčítat kulatý zadek, tak se na něj sladce usmějte a pošlete ho do prdele. Tohle udělá jen hovado, který si vás nezaslouží.

Nebo otestujte jak se zatváří na nevybíravou poznámku o velikosti... my víme čeho.

Anorexie není cesta za krásou. Je to nejlepší cesta do pekel. Zadělávka na jojo efekt. Vedle těch vylezlých kostí se můžete těšit na vypadávání vlasů, závratě, průjmy, problémy s pletí, dokonce i vypadávání zubů. Tak kde je pak ta krása? K čemu je ta rádobyštíhlost, když všechno ostatní co na vás bylo pěkné, půjde do hajzlu?

Ani nevíte jak vám rozumím. Mohla bych se rozpovídat i v osobní rovině, ale nechci. Potřebuju zdravej nadhled. I přes všechny ty "přenádherné" ženy, které vidím na každém kroku. Plakáty, časáky, reklamy na cokoliv... i přes neustálé podsouvání děvčat prohnaných režimem koncentračního tábora a photoshopem... přes to všechno chci zůstat originál. I když to není lehký, i když se vás tupé stádo okolo bude snažit zaškatulkovat, označit štítkem taková, či maková.

Nedejte se prosím vás.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 12. února 2011 v 12:32 | Reagovat

anorexie je fakt zlo. moje kamarádka ji měla. jediné, co se jí nelíbilo, byl její zadek. a tak začala cvičit jako posedlá a trochu ochudila svůj jídelníček. Teď, když je z toho venku, táhne se to s ní pořád. Ale říkala, že se jí líbilo, jak byla "štíhlá" takže to záleží hodně na psychice. Taky mě občas štve, že mi nesedí ty krásné šaty určené právě pro štíhlé dívky. A štve mě ještě mnoho věcí na mojí postavě jako asi každou. Ale do takového extrému bych určitě nešla :-?

2 Vysmátá Vysmátá | Web | 12. února 2011 v 12:34 | Reagovat

jsem docela nad váhou. Snažím se zhuhbnout, abych byla spoň trochu jako ty krásné holky z časopisu. Ale mám svojí pravdu v tom, že mi bude stačit, když obléknu o dvě čísla menší šaty. Pak budu dokonalá :) A rozhodně ze mně nepolezou kosti :))

3 Liliann Liliann | Web | 12. února 2011 v 12:38 | Reagovat

Nádherně napsané. Souhlasím s předešlými komentáři, určitě bych nešla do takového extrému!

4 Daysy Daysy | E-mail | Web | 12. února 2011 v 12:42 | Reagovat

dobře napsané, máš pravdu

5 Lady Saphira Lady Saphira | Web | 12. února 2011 v 12:47 | Reagovat

podla mna pises o niecom, comu vobec nerozumies. Nevies ako sa moze take dievca citit.

6 idees idees | Web | 12. února 2011 v 12:48 | Reagovat

stačí jediné slovo a už to jede. moje sestřenice se z toho hrabala tři roky a i teď je ještě dost vychrtlá, určitě by jí neuškodilo přibrat. i já jsem stála na té pomyslné hranici - mezi tím kdy je nutné trochu zhubnout a kdy už to nejde zastavit. naštěstí se mi to povedlo a teď mám svoje tělo ráda.

7 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 12. února 2011 v 12:53 | Reagovat

[5]: Já jsem také holka, taky jsem řešila svoji váhu a nevybíravé poznámky okolí. Takže se vcítit dokážu. Prošla jsem si zase jinou závislostí. Ano, vím jaké to je, ale chci říct, že se s tím dá bojovat i jinak než debilními hesly : raději mrtvá než tlustá.

8 lady-dariel lady-dariel | Web | 12. února 2011 v 12:54 | Reagovat

upřímě tydle holky fakt nechápu, dyt je to hnus když ěnkomu lezou koszi a nemá vidět zadek a stehna. Ja osobně sem tak akoráta le když všude napíšu kolik važím každej mi říka že sem anorktička i když nějakej ten špíček se najde (i celulityda) :D

9 Werika Werika | Web | 12. února 2011 v 13:08 | Reagovat

Já mám své tlusté i štíhlé dny, ale můžu říct, že jsem spokojená, že jsem, jaká jsem. Ne, neoplývám vosím pasem ani štíhlýmy stehny, ale nejsem tlustá, nemám nadváhu. Jen křivky. Většina mých spolužaček se stejnou výškou váží asi o pět až deset kilo míň než já, divže nemizí před očima, a ještě si stěžují, jaké jsou tlusté. "Bože, já jsem za tento měsíc přibrala kilo, já budu tlustááá!" A moje kamarádka, s krásnou plnou postavou, nikoli nadváhou, pak má dojem, že je tlusá a chce hubnout.
Moje sestřenice má anorexii. Chodila s nějakým idiotem, který jí řekl, že je tlustá a takhle to dopadlo. Samozřejmě, že si to nikdo nechce přiznat. Je. To. ZLO.

10 Lilithen Lilithen | Web | 12. února 2011 v 13:15 | Reagovat

Že na článek o anorexii natrefím zrovna, když jím oběd :-D
Vážně nechápu ty slečny, co mají takto zkreslený pohled. Já jsem byla vždy vychrtlá od přírody a na otázku "jak to děláš?" už začínám být alergická. Ne, není to pěkné, vystavovat své kosti na odiv.
A taková vtipná historka - jednou jsme s bývalým "to" a on najednou vykřikl. Já se lekla, co se mu stalo, a on, že jsem mu podebrala žebra vystouplou pánevní kostí :-D . I proto se vyplatí nebýt kost a kůže.

11 Sachiro Hitomi Sachiro Hitomi | Web | 12. února 2011 v 13:18 | Reagovat

Taky si myslím, co je krásného na kostnaté modelce? Ono stačí mít dost pohybu a nepřejídat se. Potom budou úplně v pohodě. Ale je to těžké. Dnešní lidi jsou ovlivnovaní už od útlého věku. Barbie, modelky atd...já sama nemůžu pochopit lidi při tělě, protože se tak necítím.

12 m. m. | Web | 12. února 2011 v 13:24 | Reagovat

Já jsem baculka a jsem za to ráda. Nejeden chlap v mém okolí se o mých tvarech vyjádřil pochvalně, několik z nich mi dokonce už nejednou pochválilo právě ty ženské křivky, právě tu venuší prdelku a prsa, kterých se všechny ty hubnutím posedlé snaží zbavit. A když mi jeden řekl, že mám moc velkej zadek, poslala jsem ho do prdele s tím, že jenom závidí, že on žádnej nemá (což byla taky docela pravda, bylo to vyžlátko :D).

Před pár dny jsem byla s přáteli v bazénu - tři hubeňouři bez loty tuku na těle a já, zdravě tvarovaná. Hádejte, komu po půl hodině cvakaly zuby a kňučel, že je mu zima :D

Snažím se jíst v rámci možností zdravě, necpat se smaženýma věcma, ale naopak do sebe hustit vitamíny, jogurty a tmavší chleba - nejsem teda žádnej velkej fanoušek zeleniny a ovoce, naopak jsem spíš typicky nevyváženej typ, co se často odbyde mraženou pizzou nebo něčím z kfc, přesto se ale snažím zavádět do jídelníčku zdravější věci a omezit třeba taky uzeniny, kterýma jsem se dřív cpala denně.

Ale to je tak všechno, nad čím přemýšlím. Hlavní je totiž stejně pohyb, a tak kdykoli to jde, chodím plavat, bruslit nebo jen tak na procházku. K Vánocům jsem si nechala dát permici do fitka, kterou zatím sice moc nevyužívám, ale aspoň jsem udělala krok dopředu :D

Prostě péče o sebe rozhodně jo, taky mám sny o tom, jak si zase vytvaruju zadek (půl roku jsem jezdívala do práce a z práce na kole a nestačila jsem se obdivovat tomu, jakej to má efekt :)) a zpevním rozteklý bříško, ale člověk se v tom nesmí moc ňahňat. Chce to pohyb, práci, zabavení, a ona ta forma taky časem přijde :)

13 Terka Terka | Web | 12. února 2011 v 13:26 | Reagovat

Krásně napsané, doufám, že pro mnohé přesvědčivé. Ve všem s tebou naprosto souhlasím, vychrtlé modelky jsou opravdu hnusné, raději mít kilo navíc, než o dvacet méně a být jen kost a kůže, navíc přes kopírák s ostatními. Ble :-!

14 m. m. | Web | 12. února 2011 v 13:29 | Reagovat

Btw jednou jsem si na facebooku dovolila upozornit na to, že slečny, zveřejňované v albu s názvem České holky, jsou samé anorektičky, vychrtliny a upravené holky, a to jste nezažili, jak se tam do mě lidi pustili. Asi milionkrát tam padlo slovo "závist", nejeden mi tam začal nadávat do krav a p** (dokonce i holky) a jen několik jedinců se mě tam zastalo, že se mnou souhlasí. Byla jsem tehdy opravdu šokovaná. Nejen tím, jak hnusní dokážou lidi na netu bejt - nemluvě o tom, že já se rozhodně do nikoho nenavážela, takže jsem si to nezasloužila - ale hlavně tím, jak se najednou padesát lidí horlivě zastávalo zcela evidentně upravených fotek jako že to je úplně normální holka a že závidím a že mám asi nějaký komplexy... Od tý doby se tomuhle tématu vyhýbám. Z modelek a takovýhle úpravy fotek jsem znechucená, ale nekomentuju to, protože to, co pak kolikrát následuje, to se nedá vážně ani popsat. Lidi mě nepřestanou šokovat svou blbostí a krutostí. A hlavně slepotou pokud jde o to, co je krása a ženskost.

15 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 12. února 2011 v 13:33 | Reagovat

[13]: Dokonce lehká nadváha má menší zdravotní rizika než podváha. A při pohledu na oplácanější holku se mi nezvedá kýbl, což se nedá říct u těch kostlivců... no ale... čeho dneska ukazují víc.

[14]: Děkuju za komentáře. Konečně si taky připadám tak nějak normální. A nejvíc mě dojímá skupina Redheads, kde zrzkám kluci vyčítali pihy, a spíš než červené vlasy tam řešili, jaký mají kozy. Takže taky radši držím hubu, aby mi někdo necpal komplex :-D

16 Shinigami Shinigami | 12. února 2011 v 14:08 | Reagovat

Podle příspěvku Lady Saphiry je celkem jasné, že dívky s váhovými problémy si to nenechají vysvětlit ani logicky zdůvodnit. Strach z okolí, které jim říká "jsi tlustá jako prase", je silnější než strach z trvalého poškození zdraví, který je pro ně příliš iracionální. Myslí si, že jim se to nemůže stát. Po letech bojů o holý život stráví jeho krátký zbytek soubojem s každým soustem nenáviděného jídla a modlitbami za funkci poškozených orgánů.

Jak jsem se na jednom ana-blogu dočetla, ani pobyty ve specializovaných zařízeních nefungují. Slečna se po několika týdnech vrátí domů "tlustší" o dvě kila a už pracuje na tom, aby do měsíce byla o pět lehčí.

A všechno to začíná u nás ostatních z jejich okolí. Sáhněme si do svědomí, kdy naposled jsme se třeba jen za rohem ušklíbli, jak je ta která spolužačka / kamarádka tlustá, divná, hnusná a já nevím co. Nebývají to tak silné a zralé osobnosti, aby takový tlak ustály a vidina dokonalé postavy se stává jejich posedlostí. Je to utopie, ale tahle epidemie bude trvat tak dlouho, dokud se nenaučíme brát lidi takové, jací jsou. Slečny a pánové, řekněte svým partnerkám / kamarádkám, že jim to dnes moc sluší a že je máte rádi.

17 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. února 2011 v 14:59 | Reagovat

Kulatý měsíc a kulatý zadek jsou nekrásnější přírodní úkazy!

18 Nika Caesaris Nika Caesaris | Web | 12. února 2011 v 15:56 | Reagovat

Já mám opačnej problém. Neschopnost přibrat. A přitom, když jdu někam na oběd, tak všichni říkají: ,,Konečně holka, co jí normálně." Dřív mě moje postava strašně moc trápila. A ještě víc mě srali lidi, co do mě furt valili právě to, že jsem anorektička, že se sebou musím něco dělat, že musím víc jíst, že to takhle dál nejde. Věděli o mně hovno a už vůbec nevěděli, že možná vím jíc než oni sami. Dokonce mě doktorka poslala k psycholožce, jestli náhodou tu anorexii nemám. Zjistilo se, že nemám. Pak mě tam poslali podruhý, jestli mě teda netýrají doma hlady. Ale už mi to nevadí. Každej je nějakej. Každej by se měl hlavně cítit dobře. Ani se nesnažit násilím zhubnout, ale ani ztloustnout, protože obojí nese rizika a psychický problémy. Holky by měly bejt především spokojený samy se sebou a nedat na druhý. Inteligentní člověk nekouká na povrch.

19 Shariony Shariony | Web | 12. února 2011 v 16:06 | Reagovat

Oni jsou všechny extrémy u váhy špatné - vychrtlá i příliš tlustá. Pokud bych měla volit - obézní/vychrtlá, tak radši to druhé. Pokud s mírnou nadváhou/vychrtlá, tak to první.
Tyhle dívky nejsou hubené jen kvůli tomu, aby se líbily ostatním. To je spíš jen okrajový, nebo jeden z původních motivů. Je to psychická nemoc. Když jsem o tom nedávno psala článek, chtěla jsem, aby se nad sebou tyto holky zamyslely a uvědomily si, že k hubnutí nemají důvod. V komentářích mi vyvrátily ještě víc, že nejde o to líbit se ostatním. To je nejspíš jen laický pohled, mají hluboko v podvědomí zakořeněno, že jsou tlusté a hlad je pro ně jako droga.. Je těžké přesvědčit je normálně jíst, ani psychologové a ani psychiatři to často nedokáží..Je hodně těžký boj se z toho dostat.

20 Mrs.Kakao Mrs.Kakao | E-mail | Web | 12. února 2011 v 17:37 | Reagovat

[18]: K psycholožce?! To bych tě spíš poslala někam aby se zjistilo jestli nemáš něco se štítnou žlázou... Ale že k psycholožce jestli tě doma netýraj - nevím jestli se smát nebo brečet oO
Spíš bych řekla že máš něco s tou štítnou žlázou, jestli, ačkoliv jíš hodně, nedokážeš přibrat...

21 Lady Saphira Lady Saphira | Web | 12. února 2011 v 19:26 | Reagovat

Ja viem, že to nie je dobré. Ale na druhej strane, od malička som chcela byť modelkou a teraz mám takú možnosť. A som šťastná a nechcem to zmeniť. Je pravda, že sa liečim na anorexiu, ale zatiaľ necítim, že by som ňou trpela. Práveže naopak, cítim sa lepšie ako predtým.

22 Shinigami Shinigami | 12. února 2011 v 19:39 | Reagovat

[21]: Holka, ty jsi nemocná. Ale až ti to dojde, bude už pozdě. Modelkou budeš pár let, budeš roztahovat nohy kdekomu, jen aby ses dostala nahoru a nakonec tě stejně kopnou do zadku, protože budeš moc stará nebo moc hubená, nebo málo "vstřícná". Ale co pak se zničeným zdravím? Chápu motivaci "být hezká", nechápu motivaci "být věšákem na hadry" :-? Nemáš jiné ambice?

23 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 12. února 2011 v 20:20 | Reagovat

[21]: A jsi při tom svém "skvělém pocitu" pod lékařským dohledem? Skutečně dodržuješ to, co ti lékař předepsal? Máš zdravou pleť, na kterou nemusíš plácat vrsty make-upu, a máš v pořádku vlasy? A co, mezi námi děvčaty, menzes? Doporučuji studijní materiál zde: http://www.huffingtonpost.com/2010/04/29/supermodels-without-makeu_n_557044.html?ref=fb&src=sp - nejvíc mě dorazil tenhle komentář:  "coke, coke, coke ,coke, heroine, coke, heroine, heeeey that one is smiling..., coke, heroine, heroine, coke, ..."

Pokud následuješ lékařská doporučení a hodláš v tom pokračovat, protože tohle máš na zbytek života, pak prosím, jsem ráda, že se cítíš dobře. Ale pokud švindluješ, no, je to tvoje zdraví - a tvůj pohřeb.

24 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 12. února 2011 v 21:08 | Reagovat

[21]: Od základky si přeju být spisovatelkou. Ale myslím, že zdraví a... ano možná i svůj rozum bych pro to obětovat nechtěla. Jináč můžu souhlasit s komentáři nademnou, žádná kariéra netrvá věčně, kdežto zdraví máme jen jedno. A právě tak svou rodinu...

To je to co mě štve. Modelingové agentury. Místo aby propagovaly přirozeně krásné ženy, neříkám žádné otylky ale zdravě rostlé, tak nám cpou tohle. Blbnou z toho holky, a bohužel i kluci.

Ostatně, ne vždycky je anorexie důsledkem touhy po štíhlosti. Jsi si jistá, že je modeling to jediné, co tě tak motivuje?

25 Evil Evil | Web | 12. února 2011 v 21:42 | Reagovat

co mám říct.. všechno jsem řekla už tolikrát, jelikož toto je stále dokola omílané téma.. a i přes to tahle "móda" stále existuje.. a co víc, pořád v takové míře.. když tu jde o zdraví a o váhu.. přítel pořád nadává na svou postavu (nechápu) bere si příklad ze sportovně založeného bratra.. jednou mi řekl: "a já už vím, jak to udělám.. nebudu jíst.." tak jsem mu k tomu řekla svý.. cosi o jojo efektu a o tom, jak mu jeho dlouhatánský vlasy vypadají a bude protivnej atd.. uvidíme, zda si z toho vzal příklad.. a co týče mé postavy.. to je jednoduché.. já můžu sežrat půl prasete a tři řádky brambor k tomu a pořád budu vypadat takhle.. což je 171 cm/cca 47,5 Kg.. nenávidím to.. žeru pořád.. a ono nic.. proč mi závidí to, že na mě všechno visí? no on je fakt, že ty klučičí trička jsou tak trochu větší a mívám to jako šaty, ale já mám ráda pohodlí :D

a jinak.. krása není založena na postavě.. to je jen vliv dnešní společnosti, která nejdřív jedná a pak teprve vymýšlí, proč tomu tak asi je.. a já mizím..

26 Nika Caesaris Nika Caesaris | Web | 13. února 2011 v 14:55 | Reagovat

[20]: Nemám, tohle vyšetření už mi dělali taky, prostě to mám nejspíš geneticky, moje máma byla to samý a táta taky. :-)

27 veruce veruce | Web | 13. února 2011 v 18:39 | Reagovat

Dřív jsem hrozně chtěla zhubnout a nesnášela jsem to, jak vypadám. Teď vážím ještě o něco víc, sice s tím spokojená nejsem, ale zjistila jsem, že je mi to vlastně jedno. Můj přítel vychrtlinu rozhodně nechce, takže si vesele jím, co chci, kdy chci... A že někde na časáku civí nějaká modelka o 30 kilo lehčí je mi jedno, protože takové časáky stejně nečtu :-D

28 Scatlett Scatlett | Web | 13. února 2011 v 21:17 | Reagovat

Tiež neprejde dňa kedy by som si nepovedala že potrebujem schudnúť takže chápem čo ich k tomu motivuje a ver mi že to nikdy neprestane. Ľudia ťa nebudú počúvať kým im to nevykričíš čo najagresívnejšie ako sa dá, alebo kým sami nespoznajú následky svojho konania.

29 marieke marieke | Web | 13. února 2011 v 23:11 | Reagovat

Slovo od slova souhlasím :-)

30 Lúmenn Lúmenn | Web | 14. února 2011 v 21:58 | Reagovat

Kolik jen článků už jsem na tohle téma napsala. Omlouvám se, že nebudu číst diskuzi, v níž jsou dozajista zajímavé podněty, ale už jsem si s tímto tématem vytrpěla až až. Je to boj na dlouho a některým holkám to do hlavy vtluče až hřebík, co se zatlouká do rakve...

31 Destiny Destiny | Web | 22. února 2011 v 19:52 | Reagovat

Pche, modelky jsou kurvy, nechápu, jak se může někdo takhle prodávat.
Postava není to, na čem by mělo záležet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!