Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Unavená ze Standy i Tiskaře...

29. ledna 2011 v 16:40 | Venom |  Jak šel čas s blogem
avatarhell_splonamona_Its Just A Little VooDoo
Není to článek, který by byl ostrý a rýpavý. Nepociťuju vztek, bezmoc ani smutek nad tím, co se tu poslední dobou děje. Mám jiné starosti, a i kdyby se Standa přihlásil do soutěže Miss krásná.cz a s Tiskařem v růžových šatičkách tančili rumbu, tak to se mnou vůbec nehne. Tomu se říká apatie milá dítka. Já jsem z toho všeho už jednoduše unavená.

Prostě jen tok myšlenek, naprosto bez emocí...

Když se ta bouře pomalu začala uklidňovat, když každý řekl své, tak opět musel někdo píchnout do vosího hnízda. A vzápětí po něm, jeho patolízal.

A obhajovat tu hrůzu. Možná si řeknete - no a co? Tak jistej inteligent vymyslel další web pro vypatlané blbenky. Takových jsou stovky. Ale proč, řekněte mi proč s tím má být spojena komunita blogerů? Lidí, kteří narozdíl od jiných exemplářů používají mozek... Nechte to proboha těm povrchním růžovkám, ale nám už dejte svátek. Kdybych si opravdu přála, mít tenhle web před rypákem nonstop, pak si záložku do lišty v prohlížeči zvládnu udělat sama. Nepotřebuju dostat po každém odhlášení takovou facku. Je sprostota, že Standa nám oznámil, jak se toho hnusu zbavit, jen tak mezi řečí... Až když hájil zájmy růžových dam.

Štve mě to. Tyhle předsudky. Slyším to ze všech stran. Jsi holka a proto musíš umět vařit, slušně mluvit, zajímat se o módu, nevylézt z baráku neupravená, nenamalovaná atd... Nesmíš pískat, nesmíš hrát fotbal. Hustí to do vás ze všech stran. Pouze štíhlé jsou krásné. Pouze tuna make upu z vás udělá krasavici. Jedině zelená je letos in. Řve to na vás všude. V televizi, v časopisech (těch dámských of course) na internetu. Všude je toho plno. Rady jak dělat tohle a tamto. Jak dosáhnout orgasmu. Za chvíli tu budou snad i rady jak si utřít prdel, abyste ji měly krásnější. Moje milá děvčátka. Nenechte ze sebe dělat slepice prosím.


99 % těch, kteří nespadají do té rozkošné cílové skupiny si myslí, že ten proklatej web stojí za vyližněco. Smutné je, že si to myslí i nemalé procento dívek ve věku 14 - 17 let. Toto není totiž ta cílová skupina. Ve skutečnosti je cílovou skupinou stádo nevyžitejch ženskejch s inteligencí Paris Hilton. A je smutné, že podle článku nepoznáte, který psala blogerka a který jistá rádobysečtělá a rádobyprofesionální redaktorka. Jaký je mezi nimi rozdíl? Žádný. Všechny tam mají rozumu jak tři dny starý pes. A upřímně lituju ty výjimky, co tam s nimi musí spolupracovat.

Stando, fakt nepotřebuju peoplemetr, aby mi bylo jasné, že Nova má velkou sledovanost. Protože se neštítí ničeho. Protože lidé jsou vděční konzumenti katastrof, béčkových seriálů a jiných odporností. Ale to, že je něčeho hodně, ještě neznamená, že je to dobré.

A náš drahý Klub Snílků? Och ano. Jsme pseudointelektuálové. Jsme pozéři. Číst je děsně out, proto závidíme. Závidíme slečinkám umělé nehtíky, závidíme jim gramatiku postiženého bernardýna. Závidíme jim návštěvnost a hlavně neskutečně milé a povzbudivé komentáře. Hele nezávidí náhodou ony nám? Jsou přece na nás tak ošklivé...

Jsem tolerantní člověk. Mám pochopení pro ledacos. Jen nesnáším, když mi někdo něco cpe násilím. A už vůbec nesnesu, když mě jisté oduševnělé bytosti začnou poučovat, proč se chovám tak, jak se chovám. Na střední škole jsme také měly holky, které se zajímaly o módu, vrcholem blaha pro ně byl nový parfém a mezi sebou se bavily jen o klucích. Byly sice poněkud jednoduché, ale nevadily mi. Ovšem naše škola je také nepropagovala jako nejlepší studentky. Přirozeně. A taky nečíhaly za dveřma mého bytu... a jejich fotky nevisely na nástěnkách.

Co je to za módu? Něco se mi nelíbí, automaticky závidím... Život mě naučil nezávidět. Každý máme něco. Tenhle má peníze, ten má zase zdraví. Ten má skoro všechno, jen žádné opravdové přátele. Jestli jsou lidé hodní závisti, tak jsou to opravdoví umělci. Hrdinové. Zpěváci s hlasem, který rozeznáte po prvním tónu. Geniální skladatelé. Lidé zachraňující životy. Krásu lze závidět jen přirozeně krásným ženám, které nepotřebují plastiku. Ale víte co? To není závist, to je čistý obdiv. A oni si ho zaslouží.

A ještě havranům závidím. Schopnost létat.

Nestydím se za to, že se cítím lepší než ty vanilkové slečny. Takových je nás víc. A rozhodně si nemyslím, že by to mělo být jakousi nejistotou se svým blogem. Za sebe můžu říct, že jsem spokojená, mám stálé čtenáře a převažují pozitivní ohlasy. A z negativních si nic nedělám. Slušně vyjádřená kritika je naopak přínos. Kauzu - Nejlepší blogerky - víc nerozebírám. Jen je docela hloupou výmluvou, že tenhle slogan vymýšlel člověk, který žádný blog nikdy v životě neviděl. To je jako kdyby mi vyoperovali zdravou ledvinu a řekli mi: "Jo sorry, von tenhle doktor ještě nikdy žádnou ledvinu neviděl, tak nepoznal tu nemocnou." Naštěstí mě blog.cz nebude stát život. Maximálně nervy. Jo Stando, když tedy podle tebe lidé tu reklamu ani tak nevnímají, proč jste se s ní vůbec obtěžovali?

A zrovna ty pomlč o nenávisti a dvojím metru. Když jisté homofóbní prase tvrdilo, že by homosexuály nahnalo na psychiatrii, tak jsi neřekl ani bů. Když někdo nemá rád barbíny, tak je snad špína světa? Mimochodem, mě neuč znát jaký je rozdíl mezi blogem a jeho majitelem. Pokud se nějak na internetu prezentuju, tak za to přebírám plnou zodpovědnost. Snad nejsou slečny až tak hloupé, aby toto nepochopily.

Co se týče Krutomluva, zrovna Mirek Dušín to nebyl. Muhehehe... Ale člověk měl alespoň nějaký pocit zpětné vazby. Kdežto teď mám pocit, že mluvím do větru. A kolikrát už jsem si řekla - smažte ten blog z povrchu zemského! Kolikrát už jsem chtěla do reportu napsat - je to blog na piču. Ale tentokrát by mě asi nikdo nepochopil. Nikdo by se nezasmál, nezavzpomínal na staré dobré časy. Už nemám ten pocit, že někoho zajímá, jestli jsou spokojení především blogeři. Tady jsou hlavním zájmem prachy a bohužel, už je to dost znát.

Autorský Klub byl skvělý nápad. Ovšem pro pubertální děti s nerozvinutou osobností a intelektem je to nebezpečná hračka. Co jsme udělali pro jeho záchranu? Poslali hromadu e-mailů, hlasovali v anketách, diskutovali i se trochu hádali. Ale nic platné. Někdo totiž chrání osobu, která může za jeho úpadek. Směšná to dvojka... A pak mám něco pro záchranu AK udělat?

Proto doporučuju nenavážet se do Klubu Snílků.

Drahý Tiskaři. Drahá homofóbní svině. Až jednou dojedeš na zveřejnění svého jména, pak možná dostaneš rozum. Pak možná pochopíš, proč je lepší ho neuvádět. Pak se na mne můžeš vytahovat s něčím jiným. Pořád máš šanci říct mi svoje blbé připomínky z očí do očí. Však jen do toho, vypátrej kdo jsem podle mojí ip adresy. Možná to dokážeš, možná máš tatínka fízla, co já vím.

Ale ukřivděnejch dětiček se nebojím.

Prosím vás, lidičkové kteří máte stejný názor - pojďme se na to vybodnout. Jistej béčkovej webík má příjmy jen z našich negativních reakcí a já věřím, že těch pět a půl kraviček, co se tam rozplývají, nad tak kLáSnÝmI článečky, to neuživí.

Vybodněme se i na Tiskaře. Je to chudáček prahnoucí po popularitě. Dělá mu dobře, že ho každý zná. Proto se snaží rozpoutávat další rozbroje. Dokud nezačal kurvit AK tak o něm nikdo nevěděl. Dopřáli jsme mu léčbu jeho komplexů, ale už stačilo.

Přestaňme plýtvat energii. Blbečkovi nemáte šanci vysvětlit, že je dutej jak vydlabanej kokos.

Pojďme dělat to, co máme rádi... asi to nebude moc intelektuální, ale chce se mi spát...
 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kdo je lepší?

Krutomluv
Standa

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 29. ledna 2011 v 17:50 | Reagovat

Nemám čas dočíst to celé, ale s tím, co píšeš, souhlasím.
Akorát si myslím, že umět vařit a dobře vařit je docela in, člověk se o sebe přece musí umět postarat a vaření se vždycky hodí.

2 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 29. ledna 2011 v 18:02 | Reagovat

I kdyby byl tvůj článek kilometr dlouhý, vždycky ho celý přečtu.
Samozřejmě s tebou na 100 % souhlasím.
Stupidní web s pipinama, které nám ve svých 14 letech radí jak na sex.
Ne, opravdu mi nevadí upravené holky, které zajímá jak vypadají. Vadí mi holky, které to staví na první místo a myslí si, že ti ostatní co nejsou jako ony, jsou méněcenní.
Když někdo nemá rád pipiny, je to prostě závistivý hlupák. Proč? Mám jim snad co závidět? A co? Nulovou inteligenci, jejich umělost nebo snad to, že neumí česky?
Achjo, jsem se zase nakrkla XD

3 Babe Babe | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 18:02 | Reagovat

Standa? Ty mu ještě neříkáš Rulc?

Jinak, s Venomkem nejde jinak než souhlasit.

4 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 29. ledna 2011 v 18:02 | Reagovat

Vyčerpávající článek, ale přečetla jsem ho celý  můžu jen souhlasit.Ten skvělý web a jeho nejlepší blogerky v čele je mi naprosto ukradený.Přsměrování jem vypla, na reklamy jim seru z výšky nejvyšší.Mitr Tiskař a jeho obhajování naprostých blábolů a názory hodné středověku mám u zadní zatáčky.Když to chlapečka baví ať si poslouží.Pořáf je jen puberťákem i když si svými kecy a statistikami snaží hrát na něco jiného jen dím dokazuje, že je pořád fracek s hlavou v luftu.AK je kapitola sama o sobě.Dřív možná šlo o vyloženě autorské blogy, ale ted stačí aby si holka psala deníček občas k němu hodila fotku, kde špulí hubu a hned má autorský blog.Mě by npřijaly.Sice mám všechny články a tvorbu jen svou, ale videa a obrázky bez drojů,nj mám pech.Tss Klub snílků se mi zdá lepší a,co sleduju i mnoha členům AK tak kde je asi chyba páni admini?

5 Taya Taya | Web | 29. ledna 2011 v 18:05 | Reagovat

Sice jsem na blogu jen krátkou chvíli (ani ne dva měsíce) a AK jsou mi vody naprosto neznámé, co se týče Krásné.cz se vyjádřit ještě můžu :-D nejde nesouhlasit s tím, co píšeš... upřednostňování holek, co jsou nadržený při pohledu na šminky, je fakt rána pod pás pro lidi, kteří ještě dokážou racionálně uvažovat a vědět, že se nemusí řidit radami někoho jinýho, aby si vedli dobře...
Je to skvěle napsaný článek a člověk se u něj ještě upřímně zasměje ("gramatika postiženého bernardýna" mě dostala do kolen)

6 Bels Bels | Web | 29. ledna 2011 v 18:13 | Reagovat

Venom, ty všechno dokážeš napsat ta trefně... *klaní se*
Rozhodně souhlasím, nechme to bejt, ignorujme to. Stejně se to nedá řešit. Nova si dělá co chce, Standa dostal přidáno, Tiskař sice nestíhá, ale AK vede "dobře", všechno jde do prdele. Ale pozerští pseudointelektuálové s tím přece nemají šanci něco dělat.

7 The The | Web | 29. ledna 2011 v 18:34 | Reagovat

Svatá pravda. Souhlasím do slova a do písmene s tvým článkem. A taky mě docela rozesmívají výsledky ankety. Co bych ale taky čekala, že?
Když jsem ten pseudointelektuál.

8 lenny lenny | Web | 29. ledna 2011 v 18:34 | Reagovat

Já jsem to napsala už několikrát: bojkotovat, jedině. Novácká "krásná" vydělává na pozitivní, ale hlavně negativní popularitě několika holčiček a my jim to všichni žereme.
AK nefunguje. Nevím proč spravuje kolos o 500 členech parta tří lidí, ještě k tomu zřejmě zaneprázdněných něčím úplně jiným. Marcel vydává časopis a AK stojí. Tiskař si loví kešky a přijímání stojí. Funguje jedině obšťastník a neustálé vysvětlování, proč něco nefunguje.
Necítím se lepší než ty růžové slečny. Já na holky koukám trochu jinak a nemám potřebu se s nima srovnávat, jestli jsem krásnější nebo co. Nejsem, ony jsou krásný, nebo by mohly být, kdyby ze sebe nedělaly kurvy. A právě proto mě takovej portál štve. Co když všechny začnou nosit tlustý černý linky kolem očí? Jakej já pak budu mít výběr? Ježiš, holky, přestaňte si číst takový sračky, vždyť jste krásný právě takový, jaký jste, a nejkrásnější jste nenalíčený a rozdrbaný a nesmělý a křehký...

9 Pan Unáhlený Pan Unáhlený | Web | 29. ledna 2011 v 18:53 | Reagovat

Ach, Tiskárek... :D Tiskárkem sem si zasvinil blog už dost, krásná cézet mi ho sviní reklamou. Každopádně mi oboje velmi dobře posloužilo jako zdroj zábavy, hehe.

Ještě něco k těm vnucovaným stereotypům. Znám to až moc dobře.

Nejvíc mě doráží máma: "Kluci rovnátka nenosí." "Měl by ses oblíkat normálnějc, co to je nějaká barevná košile a klobouk.."

Pak plno ostatních: "Seš kluk, jak je možný že tě baví nakupování?!" "Seš kluk, jak je možný že nesnášíš sport?!" "Seš kluk, jak je možný že používáš pleťovou masku?! Seš kluk, jak je možný že nesmrdíš a voníš se parfémem?! Tak se chovaj jenom teplouši.."

A zároveň: "Cože, ty jsi teplej? Nevěřím, nemluvíš teple, nechodíš teple, neoblíkáš se teple..."

Nezbývá než se jim všem pseudointelektuálsky smát :D

10 Fantaghira Fantaghira | Web | 29. ledna 2011 v 19:03 | Reagovat

Já bych tak moc chtěla hnusnou vesele ignorovat, ale copak to jde, když jí cpou všude? Nad tím pitomým sloganem se vážně vždycky zasměju, jen ať si všechny ty vanilky a další koření myslí, že jsou nejlepší, já jim to neberu, já se jim směju. Nevysmívám, směju, protože co jiného to je jestli ne vtip?
Na začátku tiskovlády jsem si říkala, že dobře, myslím si o něm svoje, ale jestli dokáže udržet AK v chodu, tak prosím, ale AK jde pomalu a jistě do háje (slušně řečeno), řekla bych, že tam už jednou nohou je a ta druhá tam dojde co nevidět. Mrzí mě to, nápad to byl dobrý, ale bohužel.
Ať žije Klub Snílků. :-)

11 Berenika Berenika | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 19:11 | Reagovat

To byl absolutně nejlepší článek, který jsem na tohle téma četla. Souhlasím se vším. V anketě jsem klikla (jak jinak) Krutomluv. Bylo by fajn mít tohle na klubu snílků, aby si to přečetli naši snílci. Když Ak i Standa chtějí psát články o tomhle, bylo by fajn, kdybychom tam my měli tohle. Důkaz, že jsme (jsi :-D ) inteligentější než on.

12 Lúmenn Lúmenn | Web | 29. ledna 2011 v 19:13 | Reagovat

Thumbs up.
Skvělej článek, chtěla jsem napsat něco podobnýho, ale asi už je to zbytečný. Díky;)

13 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 19:21 | Reagovat

[8]: Nechtěj mě rozesmát - Obšťastník že funguje? Ve chvíli, kdy ti odpovědný člen Nového Komanda (NK) napíše do záhlaví 26. Obšťastníku, že díky problémům s připojením - a její vlastní lenosti (sic!) se Obšťastník zpozdil, načež se vyhlásí nová témata, pak se posune deadline, aby pak 27. Obsťastník vyšel ještě později a "to víte, zkouškový", to raději Marcela s jeho dopředu oznámenou nepřítomností.

Já si nechávám členství v AK kvůli místu na titulce. Jinak je mi Klub ukradenej. Ten poslední Obšťastník byl už poslední kapka a už se více v AK nehodlám angažovat.

Jinak, Venom, tenhle přístup ze strany SR je přesně ten důvod, proč šla Kittanya do prdele a vykašlala se na to. Mně se prostě nechce měnit adresu blogu.

14 Naru Naru | Web | 29. ledna 2011 v 19:29 | Reagovat

*Nadšený potlesk*
Bravo, bravo. Vidíš mi do duše. AK upadá rychleji než rychlost světla. Když jsem si tam dávala přihlášku, hrozně mě udivilo, jak může někdo takový jako Tiskař vést autorský klub. Katastrofa. Zlatý Klub Snílků. A Krásná.cz. Sbohem a šáteček. :-D

15 m. m. | Web | 29. ledna 2011 v 19:37 | Reagovat

Sepiš to jako petici, hodím ti tam podpis.

Jsem už alergická na všechny ty rádoby psychologický výroky typu:"Jen závidíš", "Jen odsuzuješ" a podobně. Lidi, co tohle používají, jsou u mě pitomci a pokrytci. Hlavně že oni tomu všemu rozumí.

Já mám sto chutí založit blog jinde a tadyto všechno nechat za sebou. Protože dokud tu jsem, stejně mi to pořád cpe jejich projekty a články a i když jsem už přestala chodit na blog AK (zůstávám jen kvůli místu na titulce, přináší mi to spoustu komentářů a ty já ráda), čas od času se nachomýtnu k něčemu podobnýmu jako tahle kauza a pokaždý mě to znechutí. Strašně ráda bych vedla blog někde, kde se podobný věci nedějou, ale říkám si - existuje vůbec takový místo nebo člověk musí zákonitě všude narazit na blbce?

16 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 29. ledna 2011 v 19:49 | Reagovat

Tady nelze nic, než souhlasit. Ovšem vysvětlovat někomu, že to otravování s novým supr čůpr webíkem je nám už kolem dvou týdnů na nervy a je to skutečně propagování pro nic, to je hold těžké. Přesně tak jak si napsala, neplýtvejme energií. Nemá to cenu.
Koneckonců, bůhví, jak dlouho krásná.cz vydrží. Asi do té doby, než tam přestanou chodit lidé si zanadávat.

To je jak s Natálkou Sadnessovou - čím víc odpůrců, tím vyšší návštěvnost. Fakt nemám zájem chodit na web, jež je sice určen pro mojí věkovou kaegirii, ale je mi úplně na hovno, i za cenu, že mi budou tu reklamu cpát pod nos.

Kdyby mi dal Tiskař se Standou tip, jak zlepšit kvalitu AK, ale zároveň by to byl jiný tip, než psaní nevyslyšených mejlů, tak po tom skočím, jak slepice po flusu (za tenhle víraz děkuju Kiře Seigi :-D ).

Fakt nemá cenu se namáhat. Ono se furt najde něco, proč se vztekat a nikdy se nevyhoví každému, ale divím se, že nám to spou i poté, co zjistili, že drtivé většině to ničí nervy...(To se ale někomu vysvětlit nedá.)

17 Holka z paneláku Holka z paneláku | Web | 29. ledna 2011 v 20:00 | Reagovat

Je mi 16, jsem cílová skupina. A nebudu tvrdit, že se nemaluju a nežehlím si patku. Dělám to. Ale taky ráda hraju florbal, ráda dělám první krok ve vztazích, mám krátké vlasy a velikost 42. Nejlepší blogerky to možná pohorší. Ale jejich názor je mi upřímně u zadku. Nebudu se už rozčilovat nad slogany a růžovým patosem. Mám lepší věci na práci. Třeba žití svého průměrného nerůžového života.

Tvůj článek je přesně mířená střela. Díky za něj. :)

18 Nika Caesaris Nika Caesaris | Web | 29. ledna 2011 v 20:03 | Reagovat

Já k tomu snad ani nemám co říct. A to je zároveň to nejvíc, co k tomu můžu říct. Dokonalý článek.

19 Terka Terka | Web | 29. ledna 2011 v 20:03 | Reagovat

Lépe bych to nenapsala, tímto článkem jsi vyjádřila většinu mých myšlenek a ještě tomu něco přidala. Nemám co dodat. S článkem na srdci blogu mohu souhlasit (s jedním odstavcem), ale zároveň se mohu smát hláškám typu: Je to první stránka tohoto typu...
No nic, tady na to už se vykašlu, mám blog a píši na něj a na zbytek upřímně se...
Ale jinak. Kdybych dostala tu možnost, okamžitě bych se pokusila AK nějak zachránit, zaktivovat a více podpořit talentované blogery. Jen tu možnost dostat...

20 bigbiz bigbiz | Web | 29. ledna 2011 v 20:26 | Reagovat

Tak se článkem nemůžu jinak, než souhlasit. Vše je to jen o reklam+ě, ale ty pipinečky jim to žerou i s navijákem. Čtou stupidní rady o ničem a myslí si, jak budou in, když je budou dodržovat. A jestli Standa říká nezáviďte, nesuďte a já nevím, co všechno, tak tím ukazuje jen, že nemá argumenty a plácá blbosti. Co jim máme závidět? Inteligenci tkaničky od bot, nebo to, že jsou zmalované, jako by právě měly každou chvíli nastoupit do šichty na Perlovce? Tohle jim opravdu nezávidím. Nejlepší je Krásnou prostě bojkotovat a nevšímat si jí.

21 Keiko Keiko | 29. ledna 2011 v 22:45 | Reagovat

Náhodou jsem už návod, jak si správně utírat zadek četla-dali nám ho v takové té brožurce, co se dává na škol společně se vzorky vložek. V takové, ve které píšou samé hezké věci, jak se máš mít ráda a jak je to strašně fajn mít měsíčky a tak... 8-) Ale což. Po několika hodinách strávených nad šicím strojem už je mi to jedno. Ať jde Srdce blogu někam, jestli jsem podle pseudointelektuál, tak ted hrdý pseudointelektuál 8-)

22 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 29. ledna 2011 v 23:01 | Reagovat

"Umělými nehty se prý výborně listuje v knížkách".

23 Dante Dante | 30. ledna 2011 v 0:50 | Reagovat

Četla jsem článek z 23.1. a pak články z Kill listu. Ten den jsi mě fakt zaujala a souhlasila jsem. Dnes jsem tu ale našla článek na to samé téma. Nepřeháníš to už trochu? Co tě vede k tomu pořád psát o tom, jak jsou hrozné růžové blogísqy? Proč se v tom pořád potřebuješ rejpat? Nezlob se na mě, ale připadáš mi nafrněná. Doufám, že oceníš, že můj koment není stádovitý. :-D

24 Dante Dante | 30. ledna 2011 v 0:54 | Reagovat

Mimochodem - jestli potřebuješ něco pro další zpracování, pak se seznam s královnou růžového blogísqového světa, Natalií Sadness. Možná se tak zhrozíš, až ti dojdou slova nebo ti Kill list nebude stačit. Pro začátek doporučuju její videa: Zvědavý dotazník 1,2 a 3 na stream.cz.

25 Dante Dante | 30. ledna 2011 v 1:01 | Reagovat
26 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 30. ledna 2011 v 7:45 | Reagovat

[23]: Víš, já už v tom rýpat nechtěla, kdyby nebylo článku na srdci blogu, který si prostě musel rýpnout do nás,  nesouhlasících nelůžowých pseudointelektuálů. A taky se pochopitelně vyjádřit k našemu Klubu Snílků. Ale to bys musela taky vidět jistou aféru na facebooku. O Natálce i Dominice už jsem svoje řekla, a pokud mi nikdo nebude cpát vanilkové blogy pod nos, pak nebudu mít důvod se k tomu víc vracet.

27 Smirky Fortuna | Alia Smirky Fortuna | Alia | Web | 30. ledna 2011 v 10:31 | Reagovat

Někdy jsem ráda, že jsem si spakovala svých pět švestek a šestou hrušku a vypadla na bloggera, kde mi netlučou denně do hlavy, jak nedokonalá vlastně jsem ( děkuju, to už víme^^). A taky jsem ráda za to, že mi blog.cz zůstal jako milá zábava, pokud mám nudné pátky. Protože to, co vyvádí v AK, všechny ty články na blog.cz, některá témata a teď i Krásna.cz, ti všichni si zaslouží úsměv.
Já říkám, nechme si je hrát na chytré a vyspělé, ať si tomu klidně věří. Mě nijak nenažhaví jejich rady a řeči, a mám takový pocit, že ani je mé.

28 Storyteller Storyteller | Web | 30. ledna 2011 v 13:12 | Reagovat

Ono se to zlepší, věřím tomu. Vždyť Krutomluv zase vyhrožuje, že se vrátí, ne?

29 Dante Dante | 30. ledna 2011 v 14:58 | Reagovat

No, mě taky rozčilují všelijaké blogy, ale musím říct, že zrovna ty růžové mě nechávají chladnou. Co nemůžu vystát, jsou blogy na téma: twilight sága, celebrity (kdy tam autor kopíruje životopisy z wiki), Miley Cyrus a Michael Jackson. Jacksona mám ráda, ale přijde mi tak povrchní, že se po jeho smrti vylouplo hafo blogů, kde autor má v ikonce tuto mrtvou legendu a vymýšlí nějaké povídky na téma Michael, které radši ani nečtu. No ale rozčílení nad twilight blogy u mě rozhodně vede. To si jako ty lidi nemůžou vymyslet něco nového, něco svého? Znám i autorku, která vymýšlela dbl povídky o Cullenových (a stále vymýšlí), ale chodilo a komentovalo jí tam málo lidí, tak tam napsala: I KDYŽ MI NA MŮJ BLOG CHODÍ ČÍM DÁL VÍCE LIDÍ, COŽ JSEM RÁDA, DOST MI VADÍ, ŽE MI NEPŘIBILY KOMENTÁŘE. TOHLE JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ! NEMÁM NÁLADU SE DŘÍT, KDYŽ MOU PRÁCI NIKDO NEOCENÍ!!

Návštěvnost a komentáře jí po této výhrůžce nepřibyly, zato si přečetla, co si o tom myslím já.

30 bigbiz bigbiz | Web | 30. ledna 2011 v 15:39 | Reagovat

[28]: Krutomluv fakt vyhrožuje, že se vrátí? Kéž by se to fakt stalo.

31 Lilithen Lilithen | Web | 30. ledna 2011 v 17:12 | Reagovat

Sice už dávno působím na eblog.cz, ale na krasna.cz jsem prostě nemohla odolat se podívat. Jako první jsem narazila na článek o tom, na kterých místech se nemá šu.at a to mi stačilo. Přijde mi, že většina článků tam píšou slečny, které totálně neví, o čem mluví (viz ta místa pro sex). Nechápu, co je špatné na sexu na toaletě. Když pominu ta kvanta bakterií a mikrobů.
A co teprve ta poradna... Dost jsem se nasmála nad radou, že se na akné nemá používat přírodní kosmetika, protože ta chemická je pro pleť vhodnější... Nejsem žádný zapálený kosmetický maniak, ale tohle mě dostalo.
Fajn, také se maluji a co se týče oblečení, jsem hodně vybíravá, ale dělám to proto, že se mi to líbí, ne proto, že na nějaké krasna.cz napsali, že teď jsou in tygrované legíny se zelenými knoflíky na prdeli a že ten, kdo si nedá na oči křiklavě modré stíny, tak by se měl jít zakopat tři metry do země. Navíc kosmetika není středobodem mého osobního Vesmíru, o čemž u jiných děvčat (hlavně u cílové skupiny na oněch webovkách) pochybuji. Možná by Nova měla spíše založit nějaký literární server a snažit se mládež vzdělávat, než založit krasna.cz a vymývat jí mozky.

Fajn, ale když se někomu líbí nesmyslná komerce, tak ať, já tam chodit už nebudu a může mi to být... vyvítekde.

32 Dragita Dragita | Web | 30. ledna 2011 v 22:00 | Reagovat

Naprosto souhlasím, já o tom radši nic nepsala, i když už jsem to měla na jazyku mockrát. Už bych na to ani nemyslela, nebýt toho článku na srdci blogu, který mi hnul žlučí a označil mě za pseudointelektuála :-! tož sa hlásím, lepší být pseudointelektuál s vlastním názorwm než vypatlaná stádovitá růžovka (a bacha ony se maskujou i pod jiné barvy):-x

33 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 31. ledna 2011 v 18:28 | Reagovat

Naprosto s tímto článkem souhlasím.... A snažím se neřešit všechny ty pipky. Automaticky začínám mazat reklamy a spamy, už neběhám po těch blogách a nenadávám jim. Nějak mě přešla síla.

A mám strašnou chuť se odhlásit z AK. Ale zase si říkám, z návštěvnického hlediska je přece jen výhodné, když se ti odkaz na článek zobrazí na hlavní stránce... tak to zatím nechávám být...
Perkele, to s tou návštěvností vyznělo blbě. Teď si připadám jak ty pipky... mě nejde o čísla ale o ty lidi, co díky AK zjistili, že existuju. Resp. o blogaře, které později také navštěvuji :D :D

34 Illian Illian | Web | 4. února 2011 v 18:53 | Reagovat

Také se musím přidat k souhlasům, protože je to prostě pravda a tečka. Nic víc, nic míň. Holá pravda, kterou by si měli "tamti" přečíst :-)

35 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 4. února 2011 v 23:30 | Reagovat

Na Krutase taky vzpomínám se slzou v oku. U něho bylo vidět, že je to je člověk kterýho práce i trochu baví. Kdežto ze Standových článků úplně kouká, že je píše jen proto, že za ně dostává nažrat.
Já už AK taky neřeším. Co jsme založili Snílky, tak to pro mě nějak ztratilo prioritu :D Jen mě štve že sem dovolil tu srandu s článkem do Krásné. Jó, zasmál jsem se. Ale upsalo mě to k téhle ohavnosti na pěkně dlouho, čehož ted pěkně lituju!

36 Sticky Bubblegum Sticky Bubblegum | Web | 6. února 2011 v 14:31 | Reagovat

Mmm, dobře napsaný názor. Budu komentovat jenom tu druhou část ohledně AK - ne, opravdu si nepamatuju, kdo ho spravoval dřív, za to vím, kdo ho vede teď a neříkala bych tomu Autorský Klub, ale klub lidí, co si myslí, že jsou něco víc (nemyslím tím všechny, ale ony příznivce Tiskaře, kteří nemají nic lepšího na práci, než všem blogům, co nejsou v AK, psát, jak jsou děsné právě proto, že v tom jejich "supr" klubu nejsou). Jenže nadávat tady nebo třeba rovnou u článků na blog.blog.cz, nemá asi cenu :D

37 lady-dariel lady-dariel | Web | 7. února 2011 v 21:03 | Reagovat

přiznávam nedočetla sem to celý, ale jen do odstavce s gelovími nehtíky :D :) upřímě ja sem holka co miluje modu, nosí i ty gelové nehtíky, ale že bych musela číst články na krsna? ani za nic, tohle fakt je pro uplný vypatlance..

38 Aleee Aleee | Web | 8. února 2011 v 20:55 | Reagovat

Neboj, na vytírání zadků už byl návod vymyšlen - Francois Rabelais a Gargantua a Pantagruel. Nejlepší je prý house :-D

39 Bastett Bastett | Web | 24. února 2011 v 10:36 | Reagovat

Při čtení tohot článku na mě padla podobná apatie... K čemu je se hádat... Stejně to ty "nahoře, ty nejlepší" překroutí tak, aby to vyznělo jako "za všechno můžete vy"
A Krutomluv? Toho znám pouze z vyprávění a z jeho blogu... A přijde mi fajn, rozhodně lepší než Standa...
BTW trošičku jsi mě urazila s puberťačkama... Ale jenom trošičku protože pak jsem si uvědomila, že nejspíš myslíš jenom ty blbé :D

40 Venom, Havránka Venom, Havránka | E-mail | Web | 24. února 2011 v 11:54 | Reagovat

[39]: Neboj, mezi puberťačkami mám kamarádky a oblíbené blogy. Jasně že mám na mysli pubescenty, kteří zamrzli v kojeneckém věku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!