Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Ti elfové mě akorát stahujou o prachy...

3. července 2010 v 21:19 | Venom |  Deník
best :DD
Čao zlata. Tenhle avatar už tu byl, ale já ho miluju. Všichni někdy zapomínáme ale pokud něco nenávidím, je to připomínka toho, kdy mám jít do práce. Zejména pokud tak činíte v mém mimořádném volnu. Mám pak neodbytný pocit, že mi mé volné dny chcete naprosto znechutit. Tehdy se postarám, abych den znechutila já vám.

Než spustím... můžete mi vysvětlit co vás tu tak baví? Jsem týden v tahu a hromada nových lidí, kteří komentují tím stylem, že jsou tu jako doma (ano podáváme kávu, cigarety i mleté kosti) a ještě se hodlají vrátit. Najednou čumím a opět zvítězím v nějaké soutěži, u které se to nedalo vůbec předpokládat. Dokonce jsem se nenamáhala ani s tím informativním článkem. Pokud vyhraju ještě jedno tričko, vzdám se ve prospěch člověka těsně pod čarou. Takhle budu působit dojmem, že nemám co na sebe a proto se soutěží účastním. Vůbec to není pravda. Účastním se těch šaškáren jen tak z hecu. Aby někdo klikl na můj odkázek a mohl si říct : Tohle jako fakt myslí vážně?

Kartáč mě taky dost porazil... co k tomu dodat, nechci se předvádět, chci vás jen varovat. Ty vnitřní rozpory způsobuje jistej chlapík co je gay a sdílí se mnou jedno tělo. Zatímco mé srdce usedá nad nářkem malého děťátka, pan Joan se rozhlíží, kde je nějaký vhodný předmět, aby tomu mohl zacpat hubu. Zatímco já se chovám laskavě k ostatním lidem a snažím se jim pomoct, pan Joan ve většině případů zvítězí a velí mi, poslat je někam. Když nad tím tak přemýšlím... asi je to velmi silný a teplý obranný mechanismus. Pan Izer by to nazval - Ve mně je dobroty jak v prdeli cukroví.


Každopádně děkuju za přízeň. Všem novým i starým čtenářům, kteří mají tu trpělivost poslouchat moje prskání.

Teď už k vysvětlení, co jsem tak dlouho dělala, že jsem neměla sebemenší chuť cokoli napsat. Inu je to prosté. Ten týden jsem narozdíl od svého vedoucího neválela šunky na Krétě. Ale pracovala. Možná vám přijde dětinská má nesnášenlivost vůči lidem starším 60 let, ale rozhodně není neopodstatněná. Zvláště pokud jde o případ kdy mi vedoucí vybere za kolegu svého tatínka. Tatínek má vždycky pravdu, nemusí dělat vůbec nic, musí se ve svém věku šetřit a tak všechno oddřu já. To já musela zkontrolovat cenovky, to já musela mejt okna (dokonce i ta chráněná mřížkou, což byla práce pro vraha) to já budu šaškovat na inventuře, to já kupuju pracovní pomůcky a pak si nějaká kráva stěžuje, že mám pořád zavřeno. Omlouvám se. Občas si připadám jako průtokový ohřívač vody a taky z toho nejásám. Ale faktem je, že neexistuje zákazník, který by mě donutil vykonat malou potřebu předčasně a v mém stánku.

A taky důchodce nemám ráda, protože mají spoustu času a i přesto si naplánují stěhování tak, aby potřebovali volno! Šichtu si se mnou nevyměnil a tak jsem chodila do práce týden v kuse. Ale já mu to vrátím. A krutě. Bude dělat středu kdy si jezdí pro peníze ten černovlasej chlápek příjemnej jak osina hluboko v gay otvoru lásky.

Uráží mě to nesnesitelné vedro. Uráží mě oslovení - mladá paní. Vypadám tak strhaně snad? Myslela jsem, že jakmile se po týdenní dovolené objeví ve dveřích drahý šéf, urazí mě jeho opálení a neudržím se, a naznačím mu, že se na Krétě cítil jako mezi svými. Všichni víme, kdo bydlí na Krétě... Naštěstí opálený nebyl... Dokonce jsem se usmála když mi donesl výplatu.
,, Pokud ji teda chcete.''
,, A vy jste viděl zaměstnance, kterej vejplatu nechce?''
,, Ne...''


Jak vyléčit z naivity...

Připomeňte mi taky, že Norma není normální obchod jako třeba Tesco nebo tak, děkuju...

Jednou jsem dostala chuť na Coca colu... neměli ji... Podruhé jsem div nešilhala hlady a žízní, ale jelikož ve všední den, měli frajersky otevřenou jen jednu pokladnu, byla fronta málem až do zakázané zóny (zákulisí uzenin kam se nikdo opravdu nechcete podívat!). Rozhodla jsem se přijít tak za hodinku, situace byla nemlich stejná.

Vedle žrádla se tam válí hadry a zahradnické náčinní. Nejlákavěji vypadají psí konzervy.

Nevím jestli jsou lidi tak pitomí z horka, nebo jenom pitomí.
,, Dobrý den, kolik stojí Vikerojky?'' (překlad - Viceroy)
,, 63.''
,, Aha... a na kolik teda vyjde kartón?''
,, 630.''
,, Jo... aha... a kolik jich je v tom kartonu?''
,, 10.''
,, Jó tak děkuju, já se kdyžtak zastavím.''

Po tomhle incidentu, který jsem absolvovala s naprosto vážným výrazem si říkám, že jsem si k angličtině mohla přidat maturu z matiky. Že to se mnou tak zlé ještě není...

A proč mě stahují elfové o prachy? Protože jim došli sloni... Momentálně se nacházím někde na pláži, kde sluníčko nepraží, kde fouká chladivý větříček, moře mám jen pro sebe a pár delfínů, deset kroků od mého lehátka je bar se stopadesáti druhy koktejlů, všude se válí nepřeberný množství mušlí, který nestíhám sbírat a k dispozici mám hromadu žrádla! Vstávám nejdříve v deset hodin dopoledne, na programu mám jen masáže, vířivky a nakupování hadrů. Celý den zabíjím četbou, poslechem hudby a surfováním - po netu. Vážně.. tak málo mi stačí ke štěstí...

A potom přijde idiot, kterej na vás promluví a vy zase smrdíte v Praze...

To vám však nebrání odpověďět mu na jakýkoli dotaz:
,, Ano barmane, jste velice pozorný. Dám si ještě jeden ten výtečný milkshake s příchutí kokosu...''
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cooKie^^ cooKie^^ | Web | 3. července 2010 v 21:23 | Reagovat

mopc krásnej blog :)

2 Aleerka Aleerka | Web | 3. července 2010 v 21:29 | Reagovat

Máš pěkný design :) Tvoje tvorba? :)

3 Miss Hašlerka Miss Hašlerka | Web | 3. července 2010 v 21:59 | Reagovat

vikerojky? :-D já jim vždy říkám vícesračky, nebo víceroj :D

4 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 3. července 2010 v 22:04 | Reagovat

Viceroy nakupují vicekuřáci.

5 leni leni | Web | 4. července 2010 v 0:47 | Reagovat

Tebe uráží oslovení "mladá paní"? Mě zase přijde trochu divný, když mě i po šesti letech v manželství lidi oslovují "slečno" a nijak jinak. Občas se ještě tak někdo zarazí a zeptá se, jestli jsem slečna nebo pán :)))

6 Safi Safi | 4. července 2010 v 1:19 | Reagovat

některý lidi blnou, já si taky kolikrát připadám uplně mimo, kecám kávoviny, to když sem na sluníčku :D takže tohle chce brát asi maličkos nadhledem.

To nakonci se mi líbí. Nechceš mě vzít s sebou? .. a neboj, budu jenom dřepět u baru a pozorovat moře <3 <3

7 Hubert Hubert | Web | 5. července 2010 v 23:46 | Reagovat

Jako průtokovej ohřívač si občas připadá každej. Já si například, ale dneska připadám jako rychlovarná konvice! :D

8 Sikar Sikar | Web | 6. července 2010 v 19:23 | Reagovat

Tedy, ale to s cenou cigár bych jim neměl za zlé, já mívám horší cuky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!