Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Programátor dělá co může. Počítač si dělá co chce

23. května 2010 v 12:14 | Venom |  Tortura Počítače
ICONATOR_ce5eb8c864ecabd4e8e0052045fbd8e8
Venomek zjistil, že má neskutečný bordéleček ve svých oblíbených odkazech, že zapomíná jak se které věci mají dělat, že svému drahému počítači prokazuje více škody než užitku. Ale to už je vlastně jedno.

Inu tedy vzhůru dolů. Než si začnete myslet, že jsem se totálně zbláznila, berte tuhle rubriku jako mé soukromé odkladiště, plné návodů pro debily. Jestli v komentáři přečtu něco jako - co řešíš, tohle přece ví a umí každej - nebudu milá. Už vůbec tuhle rubriku neberte vážně.

Chci se spíš podělit o to, co umím, co jsem vygooglovala a popřípadě si nechat poradit od někoho, kdo tomu rozumí. Jestli se tu najde nějakej blbeček Všechnovímnejlíp a akorát bude někoho oblbovat klikačkami na myminicity, nebo zaručenými radami (pošli sms ve tvaru JsEm VůL na číslo 900200 a přijde ti super hack) okamžitě a střelhbitě dostane blokačku ip adresy, která bude navíc zveřejněna pro odstrašující případ. Navíc mu pošlu vir domácí výroby, který způsobí výbuch počítače až bude jeho ksicht hodně blízko monitoru.

Uvítám diskuze, uvítám šikovné odkazy. Neberu hádky jestli je lepší avast!, AVG, Norton, popřípadě co z toho je větší sračka.

Tož žijte v míru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 23. května 2010 v 13:19 | Reagovat

to zní dobře.. no.. já návod nemám.. sama si se svou technikou nevím rady.. ikdyž jsem z těch šťastlivců, co vlastní WIN 7.. no nic.. jdu zničit jistou IP, která po mě právě chce hlasováníčko :-D pa..

2 Nami Essence Nami Essence | E-mail | Web | 23. května 2010 v 13:51 | Reagovat

já jsem totální počítačovej neuměl, takže myslim, že tohle bude přímo pro mě...moje pc umění končí psaní všema deseti :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!