Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Taky se můžeš vykváknout

27. dubna 2010 v 22:11 | Venom |  Deník
sweet x)
Já vám mám chuť na... sladké. Včera nám došlo kafe (které miluji nesladké). Neviděli jste ten můj hysterák. No. Poslední dobou to jde se mnou z kopečka. Jsem nervní. Už potisícstopadesátéšesté jsem se nachytala se rty rozhryzanými do krve. Nemám přece důvod se nervovat.

Ještě že rty se tak rychle hojí. Furt lepší než záděry a okousané nehty. Jak neestetické. Naštěstí mě před tímto nešvarem chrání (věřte nevěřte už pár let) černý lak, který nechutná dvakrát libově. Tedy ne že bych měla tendence se žrát. Ale pojistka je pojistka. Ano, žeru si obličej zevnitř. Bude to pomalá a dlouhá smrt.

Proč vyšiluju? Nevím, ve vzduchu cítím průser. Děsí mě jak jsem neschopná a líná. Už dva měsíce vám chci naskenovat jeden svůj pavýtvor, kreslený voskovkama a fixama. Přišlo mi tričko - odměna za můj stupidní článek. Chci ho vyfotit a ukázat ho vám. Nejsem okay, vybarvila jsem si mandalu. I tu vám chci předvést a pochlubit se. A co dělám? Kašlu na to.

Už asi tři týdny se mi každej den něco zdá. Docela nezvyk když jedenadvacet let večer co večer umřete a mezi živé se vracíte až ráno. Nic si z těch snů nepamatuju, snad jen to, že jsou to naprosté kraviny beze smyslu. Můj pitný režim už hraničí s náměsíčností. Nevím jak vy, ale já v noci nevydržím bez pití. I přes den mám problémy s dehydratací, natož deset hodin nechlastat. Ano, Venomek spinká deset hodin a je mu to málo. Hajzl lenivej.

Dnes v noci jsem šátrala po zdroji tekutin. Ten nebyl nikde, což opravdu nesnáším. Nezbylo mi, než vstát z postele, jít do kuchyně. Rozsvítit a čumět jak debil na kuchyňskou linku. Teprve po půl minutě civění jsem si vzpomněla, že v předsíni jsou mé drahé lahve od šťávy, což je objemově vhodnější než sklenka, kterou dávám na ex a nehrozí, že zleju sebe a celou postel. Došátrám tam, připravím si rozkošný zdroj H20 a jsem happy. Padnu do postele, umřu.

Ráno mě vzbudí řev ptáků a ukrajinců. Na tuhle noční příhodu si vzpomínám jen mlhavě.

Rozlepím oči a opět mám pocit své naprosté světloplachosti. To bolí kurva! Na co asi jsou ty rolety kurva drát? Hlavně aby měly kytky světlo, že ano mami, ony by chcíply za ty dvě hodiny ve stínu. Máti miluje sluníčko. Chodí se opalovat a říká jak ji to nabíjí energií. Já jsem zalezlá doma a říkám, že ta svítivá vtěrka mi energii odsává. Vás snad ta svině neuspává? Slunce je světelný upír!

Máme zaděláno na vampyrismus. Ještě by se šikla ta nadlidská síla a odolnost. Věčné mládí už mám. Děkuju. Když kupuju cigára nebo pivo, připadám si jak malej parchant. Podle prodavačů oprávněně. Většinu dne jsem jak praštěná. Skoro se bojím vyjít ven. Nedávno jsem byla duchem někde mezi Narnií a hřbitovem a pochopitelně jsem lezla na eskalátor, který jel opačným směrem, než byl ten můj. Trapas, ale nikdo ho neviděl. Myslím.

Nevím proč to píšu. Nemá to smysl. Snad očekávám diagnózu, protože ta letošní jarní únava trvá až příliš dlouho na to, aby byla pouze jarní únavou. Skoro každej den řvu jak stará děvka (taky krásné přirovnání) a věřte mi, že tohle nebývalo mým zvykem.


Ono se není co divit. Nebo by vám přidal na energii názor velice humánně smýšlejícího člověka, který tvrdí, že ten AIDS v Africe je vlastně správnej, protože aspoň ti lidi tam vymřou, a nebude se plýtvat tolik financemi na pomoc pro ně. Hovado. Chtěla bych ho vidět, kdyby v té Africe chcípal on. Nechť si podá ruku s papežem. Jen zakažte kondomy. Bude nás tady jak krys a každej druhej "pozitivně" smýšlející. Ale to nevadí, Bůh nás miluje. Jak mám mít úctu k někomu, kdo tvrdí, že ochrana deštných pralesů je stejně důležitá, jako ochrana před homosexualitou? Ten náš papežek je druhá Paris Hilton!

Ani se nevyjadřuju k debatě pod článkem - Holčička má v rodném listu dvě maminky. Že se to pár lidem třeba trochu nezdá - budiž, člověk má z neznámého strach. Ale že opět budeme prasata, úchyláci a nemocní lidi, to jsem fakt znovu nečekala.

Zakazuju si hádat se s ignorantama a debilama. Mají pořád ty samé pseudoargumenty. Jednomu je vyvrátíte, tak jste automaticky debil. Načež přijde druhý a třetí a světe div se, opakují to samé. Nezajímá je historie a fakta. Prostě mám pravdu já. Sice pHíŠu ThŘeBa JaKo PhRaSeé nebo jako naprostí nekramot ale normální lidi tak prostě píšou a my jsme vadní že řešíme pravopis. Nakopat vás zpátky do škol, ne-li do help school, či rovnou mateřský školky.

Pan Joan měl chudák v sobě taky spoustu negace. Muselo to ven. Poslední dobou ho nutím laskavě držet hubu, protože opravdu nemám energie navíc.

Čao mláďátka. A já se jdu porozhlédnout, zda mě neobtěžuje nějaký démon...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | Web | 27. dubna 2010 v 22:36 | Reagovat

Jestli tě to venomku utěší, tak je mi podobně. Hysterický záchvaty. Nevím jak u tebe, ale já hysterčim pořád. Sem schopná přejít z krásnýho pocitu štěstí (kterej v poslední době vážně nehrozí) do totální depky. Už se to nedá. Slunce. Taky mam stažený rolety, spát dlouho bohužel nemůžu. Máti sem řekla rovnou že žádný kytky tu nechci.. u mě to vždycky chcípne, i kaktus. Sem z něj furt otrávená. Akorát to smaží a člověku z toho hrabe.

Jakej dement to mohl napsat? Mluví o lidech v Africe jako o nějakým hmyzu, co je všem na obtíž. Já si myslim, že kdyby evropa nechtěla, tak jim nepomáhá. Ale to neni jenom Evropa. Je to prostě.. já nevim, správný. Tomu se říká úcta k lidskýmu životu. Aspoň z dálky. Tenhle kretén je evidentně lidumil. Poslala bych tam autora článku, aby se probral.

2 Evil Evil | Web | 27. dubna 2010 v 22:47 | Reagovat

no k těm blbečkům se nevyjadřuji.. jen to drásá mé nervy a těch už vážně nemám nazbyt.. jen při tom čtení jsem slyšela, jak mi dva tři ruply.. Ende.. na nějakej průser nemysli.. třeba to není průser, jen totální smrad čerstvě posečené trávy.. málem jsem se v Plané pozvracela, protože tam důkladně sekali celý autobusák.. díky.. zrovna když jsem tam JÁ.. fuj :-! nooo.. to jsem jednoho dne přišla za mamkou, že potřebuju výživu do palmy.. a mamka mi jen sdělila, že stačí, když roztáhnu během dne na chvíli závěsy :-D ok.. roztáhnu je.. když nejsem v pokoji :-D no.. a palmička moje zase žije a dokonce je zelená :-D

3 Sikar Sikar | Web | 27. dubna 2010 v 23:45 | Reagovat

Proč mi to jenom připomíná myšlenky, jež mne zaplavují, když se probudím uprostřed noci...

4 Emy Emy | 28. dubna 2010 v 8:58 | Reagovat

Já jsem zásadně proti pomoci Africe, protože většina Afričanů je ve skutečnosti líných, čekají na pomoc z Evropy a ze světa. A blbí a obětaví Češi jim samozřejmě pomůžou, protože by přece ty lenochy, co neumí hospodařit, nenechali chcípnout hlady!

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 28. dubna 2010 v 9:10 | Reagovat

Pitný režim neradno podceňovat!

6 Hesteth Azees Hesteth Azees | Web | 28. dubna 2010 v 18:40 | Reagovat

No vida, taky se pojídám zevnitř (je to kanibalismus?), tak už aspoň vím, že v tom nejsem sama. Jak uklidňující.
Papež je horší než Paris Hilton, protože na rozdíl od ní, jeho lidi berou vážně. Hodně lidí.
A osoby zase a zase opakující ty naprosto zcestné argumenty by bylo záhodno poslat tak možná do... Genocida je tak trochu trestná, což...?

7 Amia Amia | Web | 22. června 2010 v 21:35 | Reagovat

Náhodou, sluníčko skutečně nabíjí, stejně tak měsíc, oblohou s lunou v novu taky nepohrdnu a... Sakra nechci spát, mých 4-6 hodin je moc!!
Papež je papež, smrtka lidskosti oděna do bílého hávu nevinny popírající vlastní slova o ,milosrdnosti'.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!