Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Valentine?

14. února 2010 v 19:46 | Venom |  Havraní Skřeky

Ahoj. Myslela jsem si, že se už neozvu. Leč najednou mám spoustu inspirace pro článek. Je to za trest. Usnula jsem na růžovém obláčku plném mých zvrácených představ o lidské toleranci. Myslela jsem si, že svět už není tak zlý. Chyba. Zrovna včera jsem málem hledala kyblíček na zvracinkání z keců jistého poctivého obchodníka.

Ne, na diskuze o homosexualitě už lézt nebudu. Včera to bylo fakt naposledy!

Totiž, asi budu sobec. Zavírám před homofóbními hovádky oči. Zavírám oči i před těmi ívlblekmetaláky, co uznávají pouze odporné blití do mikrofonu a emo je pro ně diskantská zkurvenina. Schovávám se před pozéry, o kterých spousta lidí ani neví že existujou. Ano, smutná pravda. Pak se něčemu divte.

Opakování je matka moudrosti a proto mi tu celý den hraje ten skandální song.


Dneska se budu věnovat něčemu jinému a sice mému názoru na Valentýn? Připraveni? Jedem.

Já ho táááááák nenávidím! Je to uplně moc fuuuuuuuuj svátek, měli by to zrušit páč láska je svinstvo no bléééééé! A já se jdu pořezat abych byla emo muck muck VšHetHkY vÁs MiLííííííSkUjU!!!!!

Ne ale vážně...

Jistý ignorant se mi taková slova snaží vecpat do úst. Nebudu ho jmenovat, protože jeho komentář si snadno najdete sami.

Jak jinak... zase to skandální "emo". Asi jsem blbec a pán se vyzná víc než já. Co je na Good Charlotte za emo prosím pěkně? Pokud si někdo dává do souvislosti emo a krev, tak je asi na hlavu padlý, měl by si dát obkládek, vzít prášeček a nazout teplé bačkůrky se zajíčky.

Love kills. Ne že ne. A o tom ten text asi je. Pokud je někdo natolik tupý, že nepochopí slovenštinu tak je mi líto. Ano je to možná drsné. Jenže je to probůh jenom text písně. Vypráví alespoň nějaký příběh, není jako ty srágorky z HSM - já tě miluju, ty mě miluješ a svět je krásnej. Proberte se. Kde tohle asi funguje? To už se mi opravdu zdá reálnější příběh psychopata, kterej oddělá nepohodlného nápadníka své tajné lásky. Je to jen příběh. Netvařte se jako bych někoho zabila já! Nebo to udělám. Nemůžu za to, že se mi ten song líbí.Jo a jinak... Éda Poe napsal o dost brutálnější věci. Kam se hrabe Bloody Valentine :D Ano, mám ráda horory (i když Saw je podle mě humus), ráda se bojím (ale nikoho nestraším), zajímám se o posmrtný život (ne, nechci se zabít). A co? Znamená to, že jsem pozér? Že se nutím do něčeho jen abych měla styl? Ani omylem. Tohle jsem já, ať už to zní sebevíc jako otřepaná fráze. Nesnažte se mě změnit kurva drát! Na tohle dojeli jinčí borci.

Teď se snad dostanu k Valentýnu jako takovému. Proč ho nežeru. Jednou v roce dokažte svému partnerovi že ho milujete. Hlavně musíme vydělat nějaký prachy, takže na každý zboží natiskněte srdíčka a máme to. Jednou za rok dokažte svým příbuzným, že vám nejsou až tak u zadku a aspoň na Vánoce jim něco kupte. Je Silvestr! Každý má povinnost být veselý a řádně se ožrat.

Už chápete co mi vadí? Být šťastná na povel. Proč zrovna tenhle den v roce si mám hrát na někoho zamilovanějšího než obvykle? Chcete něco vědět? Vrací se mi pravidelné bolehlavy, bolí mě záda, dnes jsem vydrhla neskutečně zasračkované kachličky v kuchyni, mám rýmu, hlavou se mi honí myšlenky se kterýma vás ani nechci obtěžovat... prostě tenhle den to nejde. Tečka. Neříkám, že si to nevynahradíme jindy. Neberte si nikdo do huby můj vztah. Nemáte páru o tom jak to mezi náma je. Nemám ani potřebu se tu zpovídat a vyzrazovat detaily. Na to si příliš vážím osoby kterou mám. A už vůbec nehodlám trpět blbé kecy někoho, kdo se vyjadřuje jak zhulený ukrajinský dělník po pátém panáku ruské vodky.Že považuju Valentýn za poněkud přitroublý svátek z Ameriky je čistě můj názor. Naopak Halloween (nebo pro skalní fanoušky - Ieroween) se mi líbí. Jen kvůli tomu že neuznávám jeden svátek mi chcete říct, že jsem bezcitná mrcha, která zavrhuje lásku? Posuzujete mně, ale zameťte si před vlastním prahem jestli víte něco o lásce. O té věci která dokáže člověka naprosto zblbnout, vystřelit do oblak a zase vrátit hezky rychle na zem. O té věci která není vidět ani slyšet a přesto dokáže i zabít. Uvědomte si, jestli říkáte tu otřepanou frázi - miluju tě - opravdu od srdce, nebo aby vám dal váš miláček na chvilku pokoj, respektive aby byl povolnější k jistým praktikám. Eh pryč od toho.

Je snad láska když se s někým vychrápu? Opravdu tak šíleně milujete někoho, s kým jste sotva týden? Opravdu jste ho milovali když se za měsíc vesele olizujete s někým jiným?

No nic dítka. To bylo jen pár otázek na zamyšlení.

Nejsem povinna se věčně obhajovat. Na blog si můžu dát co chci, pokud neporušuju zákon. Což opravdu nehrozí. Já jen nechci aby mě měl někdo za něco co nejsem.

Poslední důvod proč nemám ráda Valentýn. Soucítím s lidmi kteří jsou sami a nezbývá jim nic jiného než nevěřícně koukat do výloh, přeplácaných srdíčky. Bolí to. Mám to ještě příliš v živé paměti.

Všem osamnělým duším přeju hodně štěstí a síly. Ta opravdová láska jednou přijde. Jenom se na ni musí počkat. Trust me.

Text podbarvila dílka tohoto umělce :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 14. února 2010 v 20:05 | Reagovat

A mně se nejvíc líbí ty poslední dva odstavečky, jelikož soucítíš semnou, díky:-):D.
Jsem ráda, že na tyhle svátky má někdo stejnej názor jako já, něco dělat na povel, prostě na nic.
Z toho čehosi v minulým článku nechápu ani teď, růže pomazaná hovny? Ne, tohle fakt nedám:D

2 Cathy Cathy | 14. února 2010 v 20:16 | Reagovat

To si piš, že potěší:D asi se časem přestěhuju:D

3 Evil Evil | Web | 14. února 2010 v 20:36 | Reagovat

děkuju Venomku.. neslavila jsem to nikdy.. asi proto, že nebylo s kým.. nikdo mě nemiluje, tak nač to kurva slavit? jebu na vše.. víš.. vzala jsem si k srdci pár slov, co jsi mi kdysi řekla.. a nějak začínám od znova.. už to není ta ubulená kráva co si furt jenom ztěžovala.. jo.. ztěžuju si furt na blog.. ale.. mám i jiný zájmy, než se topit ve sračkách.. že to není jednoduchý? to rozhodně není.. ale copak mám někoho, o koho se opřít? mám někoho, kdo mi nabídne pomoc a podrží mě? NE.. musím to zvládnout sama..

4 zikyorias zikyorias | E-mail | Web | 14. února 2010 v 20:40 | Reagovat

Já Valentýn doteď moc nechápu, takže - proč se tim zatěžovat? :-D

5 Evil Evil | Web | 14. února 2010 v 20:47 | Reagovat

děkujuuuu :D dneska jsem se s tim patlala celej den :D no je to trochu jiný.. já už nechci bejt ta ubulená píí.. :D z černomodrýho blogu a ci mít i něco co je o něčem že jo :D a rozcestníky jsem si vyřešila sama a takhle mi to vyhovuje :D akorát jsem zatím nepřišla na to, abych na to nemusela klikat dvakrát ale jenom hodit do menu odkaz aby to tam bylo rovnou :D já jsem hrozně líná na to klepat víckrát :-D

6 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 15. února 2010 v 8:51 | Reagovat

Valentýn tajně oddával přes zákaz císře, za což ho Claudius nechal popravit.
Je tedy patronem sňatkových podvodníků.

7 Essi Essi | Web | 16. února 2010 v 16:35 | Reagovat

Valentýn je nucené ružové zlo!!

8 Blackie Blackie | Web | 17. února 2010 v 15:07 | Reagovat

Máš pravdu. Ve všem.
A úplně nejhorší je, když k tomu nemám co říct a mám zoufalou potřebu mluvit, že ?
( Zakažte jí to ! ) ( seru na vás )
" Já tě miluju, ty mě miluješ a svět je krásnej " fungje nejspíš v prvním stadiu růžovčiny zamilovanosti, kdy se na ni růžovec usměje ve froně na oběd, ne ?
Chtělo by to zavřít před tím oči, vyzvracet se na botu a jít dál. Jaký by byl svět krásný bez neinteligence ( blbost, nebylo by se do koho navážet ) ! Miluji svět bez neinteligence. And live kills, woahahah !

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. února 2010 v 15:13 | Reagovat

Když slyším slovo emoce, naskočí mi ti podřezaní proužkatí blbečkové v pubertě. Ale kdybych měla říci, co by slovo emo být mělo, pak jednoznačně city. A city upřímné, ne falešné, pravé, ne přehrávané ani neprožité.
Jinak - k Valentýnu mám stejný vztah jako ty. Proč být šťastný/zamilovaný/whatever na povel? Souhlas:)

10 Vendy Vendy | Web | 19. února 2010 v 19:58 | Reagovat

"Už chápete co mi vadí? Být šťastná na povel."
Moje řeč! Proto mi posledních několik let lezou na nervy vánoce (i když původně magický svátek, který přinášel naději) - u posledních jsem vážně přemýšlela, že se sbalím a 24.odpoledne půjdu snad někam do kina nebo co... Silvestr je ještě horší. Ten trávím doma už několik let,v klidu a od chvíle, kdy v televizi hodí veselici z Václaváku, já házím první DVD nebo kazety. Půlnoc nevnímám, jede film. Ráno se probudím a nemám kocovinu, pozitivní věc. Valentýn mi kupodivu moc nevadí. Neprožívám ho, ale spíš je mi jedno. (Navíc, on ten Valentýn za to skutečně nemohl, kdyby tušil, co se rozpoutá o několik století později, možná by šel spíš do rozvodů... :-D)
K emo - ten styl jde mimo mě, už jsem mu kapánek odrostlá. Ale vadí mi to úporné škatulkování, jako že něco má emoce, tak je to emo? To je přece blbost. Když brečím u filmu, jsem emo? Když mám vztek a zuřím, jsem emo? To je asi nejjednodušší dělení pro lidi, co vidí černobíle. Ale život není černobílý.
A písnička? Tu, o které píšeš, neznám - ale 90% písniček je o lásce a většina z těch devadesáti procent o lásce nešťastné. Rozchody, trápení, soužení, stýskání, smuténky. Sakra, že by emo?
Jediná rada: kašli na to . Ono se to lehce řekne, ale kašli na to. Nepřipouštěj si to. Na jednoho blbce co prudí (teď mluvím obecně) připadá deset lidí, co jsou fajn. Blbce pusť z hlavy a těch deset lidiček si drž... :-D

11 petí petí | Web | 27. února 2010 v 11:16 | Reagovat

úplně s tebou souhlasím. v tomhle jsme se díkybohu s přítelem shodli. žádný kýčovatý srdíčka, utrácení peněz a podobný píčovinky z povinnosti =) to už je lepší první máj, i když jsem ho taky nikdy niják neslavila. je to tradičnější, romantičtější, nekýčovatý =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!