Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


We have some technical problems

9. ledna 2010 v 14:04 | Venom |  Deník

Achjo. Mě už vážně nebaví furt kecat o tom co se mi přihodilo. Koho to zajímá? Dejte mi honem za úkol napsat článek o nějaké záhadě, o něčem temném, nebo mi přišijte úvahu. Cokoli! Jinak teda... čau...

Tak jsem právě dočistila pc, neboť se má drahá popelnička až příliš často zasekává. No menší bordélek jest odklizen, huh právě jsem s noťáčkem flákla o stůl. Snad to také k něčemu bylo. Smířila jsem se už s tím, že i spořič je pro něj příliš náročný a tak se přehřívá, nicméně mě nasralinkalo, že jezdec přestal blikat a já nemohla napsat ani písmenko.

Dále mě nasralinkal blog.cz. Je hezký že mám spoustu avatárků a obrázků, ale můžete mi vysvětlit proč se z některých staly čtverečky? Nic jsem nemazal! Nebejt toho že jsem v koši náhodou zapomněla jistý banner tak bych o něj asi přišla nebo co. Nééé znova bych ho tak hezky nenakreslila! Nejlepší na tom je jak na to ti maníci z blog.cz pečou. Ne, vůůůbec mě to netankuje, vůbec nejsem na svém blogu závislá! Halooo!!!!
Nenasralinkaly mě diskuze a proč? Protože tam nechodím. Vysvětlovat rádoby dospělým slečnám že se chovají hůř než smradi, vysvětlovat homofóbním kreténům že "buzeranti by neměli chcípnout", klást na srdce pozérům že si něco blbě vyložili... to ne. Udělala jsem dost a zbytek? Ten by mě stál jenom nervy. To je stejné jako na travianu. Hraju to sotva měsíc a už poučuju ostatní.
,, Ale nestav armádu. Ten blbec co na tebe útočí by ti těch pár vojáků jenom zabil. Stav raději zeď, úkryty a surovinová pole jo?''
,, Jojo dobře.''
,, Až to budeš mít tak se ozvi a řeknu ti co dál.''
,, Jjj moc díky tak já jdu stavět tu armádu.''

....


Uááááááááá!!!!
(Pamatujete na Dobu Ledovou? - zachránil jsem tě prcku! xD)


Zapomněla jsem že tu mám rozkošné plyšáčky... proč se nepodělit :D


A neni mi dobře. Už asi pátej den mě bolí hlava, oči, střídá se u mě teplota se zimnicí, každé ráno mě škrábe ve chřtánu a po večerech se cítím jako ožralá. Asi za to může nedostatek šampaňského. Nicméně čím hůře po fyzické stránce, tím lépe po té psychické. To zní jako kdybych byla mrtvá nejvíc happy. Ach sakra.

Děkuju všem co mi kdy přáli štěstí a protnutí smůly. Řekla bych že se začíná dařit. Ale pst... nechci nic zakřiknout. I na štístko si musí člověk zvyknout a naučit se s tím žít a zacházet.

Jen se neboj Venome, ono to zase přejde.

No jak jinak. Animek je zase milej.

A ještě chci aby mi na tom dementním pracáku našli práci. Když už nejsou volné ani prodavačky a doplňování regálů (což mi prej podle máti stejně nemůžou narvat) tak jsem zvědavá co mi vyberou. Sorry ale na účetní jsem moc dyskalkulická, na manažerku jsem moc blbá, na asistenku ředitele jsem moc plochá a na vedoucího čehokoli mám příliš velký odpor k blbcům. Tedy i k sobě. Nemohlo by se mi stát nic horšího než být vlastním šéfem. Sebenenávist je sice překážka, na druhou stranu je to ten nejlepší hnací motor.

Radši vypadnu. Zase mi třeští hlava. Než začnu psát z cesty, bude lepší to ukončit. Jo a pak napíšu ten rozkošnej článek o plnění cílů na blogu a bla bla bla... a taky napíšu na tu jejich zajebkanou podporu ať něco udělají s obrázky, protože tu nějaké čtverečky vidím tuze nerada. A víte co? Asi skončím na kuriozitách z podpory. Fakt doporučuju. Sbohem, váš
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 9. ledna 2010 v 15:08 | Reagovat

taky jsem na blogu závislá.. a rozebírat neschopnost adminů co to tu velí nebudu rozebírat, všeci víme, na čem jsme.. nemám náladu se rozkecávat.. vlastní rodina na mě sere, vymejšlí si kraviny a ještě mi říkaj, že kraviny melu jenom já.. a co že chci? chci do školy!!

2 Ochechulka Ochechulka | 9. ledna 2010 v 17:33 | Reagovat

Neblázni, mě moc baví číst, co se ti přihodilo, i kdyby sis měla třeba vymýšlet. Prostě mě  baví ten tvůj styl sebeironické ich formy. Ale mohla bys třeba napsat povídku - tvůj vymyšlený zážitek, která by při čtení působila, že člověk čte další článek z rubriky z My fucking life a až v půlce článku by všem došlo, že to je vymyšlené.

Měj se  :-)

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 9. ledna 2010 v 23:17 | Reagovat

Ještě zbývá pozice konzultanta. Česky našeptavace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!