Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jedna... dva... tři... ehm? (Tarot)

8. ledna 2010 v 10:11 | Venom |  Deník
Těpic nebeská tělesa. No tak... nějak jsem opět tu. Asi mám kapku problém. Nevěnuju se blogu toliko co dřív. Mrzí mě to. Našla jsem si pochybné zábavy. Třeba hraní her jako je Travian či Gladiatus. Musela jsem si navíc opět připomenout Heroes of Might and Magic IV. Žeru to. Sice je to furt to samé dokolečka ale mě se líbí ty bytosti.

Sice nechápu proč z andělů udělali vousaté chlapíky, proč duchové vypadají jak hadr na konci násady levnějšího mopu, ale dráčci se jim povedli. Venom miluje dráčky. Pokud chcete domů dráčka, pořiďte si krokodýlí miminko. Jsou sladká když se vám vejdou do ruky.

Ach Heroes. Nějaký řád, příroda nebo život mě neberou. Pochopitelně že hraju za chaos a smrt. Moje armáda upírů všem parádně nařeže. Kerberoskové... Ďáblové... Kostěný drak! Miluju svoje kostěné dráčky! Yeah! Mrtvoly vstaňte z hrobů! Necromancie 4ewa! Ehm...

Venom se zase nechal unést. Myslím si že začínám toužit po moci. Chci rozkazovat a vládnout. Vyjma toho že jsem v minulém životě určitě byla čarodějnice, upír, feťák, prostitutka a gay (možná dokonce v jedné osobě) jsem jistojistě musela kdysi dávno být hraběnka, která tuze ráda dobývala cizí území, budovala armádu a sama se oháněla mečem. Mám romantické představy jen co je pravda. A vyhovují mi. Ne, nechci si vyvolávat své minulé životy, protože by určitě nebyly tak úchvatné jako ty co jsem si vymyslela. Ovšem vyplývají mi z toho jak se chovám momentálně. Totiž ne že bych fetovala nebo byla štětka... Nemám sice svatozář ale tato dvě poslání bych nerada opakovala. Ehm, totiž víte jak to myslím.

Aby se neřeklo že jen sedím u pc a hraju... Snažím se rok 2010 začít tím že... žiju. Tak nějak víc vnímám co se děje kolem, nezavírám před tím oči, dokonce jsem milá na rodiče? Jo správně! Jsem nemocná, bolí mě hlava, oči, mám teplotu... a vida. Dnes už asi ne. Kafe léčí! Jenom nevím proč ve mně poslední dobou vyvolává pocity na zvracení.

Více povedených plakátů najdete tady. Tenhle bych brala hned, pěkně na dveře, leč fotr by asi myslel, že jsem pomatená?

Momentálně mě štve jistá stíhačka. Jistý kamarád. Znám ho pár let a nebudu lhát. Z chatu. Venomek je velice otevřený internetovým setkáním (čti - Venomek je velice blbý). Utěšuju se tím, že ten koho potkám nemůže být horší než já. Inu tedy abychom pokročili. Tenhle týpek co by mi se svou věkovou kategorií mohl dělat tátu si nechává vyložit karty. Hele dost mě tankuje proč si je nevykládá sám když je v těch věcech kolem magie tolik zběhlej... Ale víc mě štve že se ozve jen tehdy když se potřebuje karet na něco zeptat. Dobrá tedy, Venomek si hraje s vesmírem, míchá karty, vykládá a vykládá a druhý den chce to pako vyložit zase. Ptá se na to samé pouze s otázkou - JAK TO DOPADNE? Vy co do karet trochu děláte asi chápete proč jsem z toho hotová.

Nemá cenu se desetkrát ptát na to samé, jen proto, abychom slyšeli to co chceme. Popřípadě aby se karty samy taky řádně nas..štvaly a pak milá dítka vám začnou vycházet nesmysly, takže si to vyložíte tak, že buď jste naprosto blbí a nebo vám karty předpovídají že porodíte poustevníka. Tím spíš to je inkriminující pokud jste muž. Ne lidi. Karty neobsahují obrázky se situacemi které nastanou. Upozorní vás pouze na možná rizika, chyby které nevědomky děláte, řeknou vám v jaké oblasti se máte rozvíjet, čím procházíte vy, či jiná osoba, mohou vám doporučit nějaký postup, ale nikdy vám neřeknou - dopadne to tak, a ne jinak. Jde o pravděpodobný vývoj.

Energie kolem nás se totiž neustále mění a vyvíjejí. Celý týden vám byl nakloněn v citových záležitostech, dnes už to může být jinak. Stejně tak se mění lidé kolem vás. Stávají se nečekané události. Do mezilidských vztahů vstupují noví lidé a skutečnosti, které kartami řádně zamíchají. Stávají se i takzvané náhody, které přece neexistují. Pak je dobré znovu vyložit karty na stůl a pracovat s těmito novými skutečnostmi.

Výklad karet je tak trochu psychologie, práce s tazatelem, je nutná zpětná vazba. Musíte toho člověka odhadnout a všímat si. Když mi přijde útlocitná dívčina, nemůžu před ní obrátit kartu a říct: ,, Ha! Smrt!'' Pokud bude omdlelá, zpětná vazba se sníží na nulu. Musíme to nazvat - novým začátkem. Stejně tak sdělovat méně příjemné skutečnosti s citem. Nemůžu chlápkovi kterej by mě skopal do hranata říct - vidím že máte problém. Jste nafoukanej a každýmu poroučíte.

No nic. Trochu jsem odběhl... je na čase jít si zase lehnout a ulevit svým očím. Ještě předtím bych se však měla naučit psát jisté věci do rubrik, kam se to hodí. Do těch svých zážitků míchám až příliš věcí, které by se mohly hodit lovcům informací. Ano Venome! Napiš článek jen a jen o Tarotu. To zase bude blábol. To zase bude studnice sra... moudrostí.

Mám ledový ruce i nohy. Chtělo by to ginkgo. Protože si taky ho...dně málo pamatuju. Takže se pro dnešek loučím jupiteři. Váš temnotě oddaný

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 8. ledna 2010 v 11:37 | Reagovat

jojo.. Ginkgo..pí.. :D taky bych to měla brát.. když si něco do půl vteřiny nezapíšu do mobila, tak to zapomenu.. nejlepší je, že ten mobil vezmu do ruky, a  už nevim co jsem to chtěla udělat.. pustit písničku? podívat se na moje krvavý obrázky? aha.. zapsat poznámku.. ale co to bylo? :D ale na ty moje opijáty to asi brát nemůžu tak smůla :D
*****
výklad karet.. nikdy jsem si je nenechala vyložit.. nechci vidět, co všechno se mi v životě ještě posere.. něco je lepší nevědět, ne? :-) hlavní je, mít v životě jistotu.. a jednu jistotu mám.. nebudu tu strašit věčně a jelikož věřím na převtělování, budu doufat v lepší život.. hry nehraju.. asi proto, že v compu mám všehovšudy jen Need for speed 2.. hrála jsem to, ale já v poslední době nic nestíhám.. to bych to autíčko vážně na silnici neudržela.. x))
*****
ou.. to já hrozně ráda říkám, co si myslím o druhých.. asi proto mám okolo sebe málo kamarádů.. protože skoro nikdo neunese pravdu :D:D měj se Venomku ;-)

2 Ochechulka Ochechulka | 8. ledna 2010 v 17:04 | Reagovat

Tak článek o tarotu je dobrý nápad, nikdy mne nenapadlo se o to zajímat, ale od tebe by to bylo jako od odbornice  :-D Já jen abych se někdy neptala jako ten pán.
Jinak představy o tvých minulých životech jsou zajímavé, jen ten upír mi do toho nějak nezapadá...ty jsi upír?
Zatím se měj

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 8. ledna 2010 v 17:37 | Reagovat

Na ledové končetiny nejlepší je pravý námořnický grog.

4 Essi Essi | Web | 8. ledna 2010 v 20:56 | Reagovat

Hírous, já vždycky hrála za takové ty stvůřičky. Česky se ten hrad myslím jmenoval Kobka. Černí draci, medúzy, harpyje...ach, chybí my to

5 petí petí | Web | 8. ledna 2010 v 21:43 | Reagovat

já miluju ty tvý články =) karty jsou fajn, ale nejvíc dám stejně na snáře =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!