Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


5 roků, bla bla bla 2010 věcí

10. ledna 2010 v 14:53 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Už zase to píšu v google chrome i když na tabulku potřebuju explorer. Proč žádný prohlížeč nemá všechno co potřebuju? Pardon... jinak. Chtěla jsem to napsat, ale pochybuju že těm koumákům na blog.cz hodím odkázek protože si to nezaslouží. Obrázky stále nejsou opravené. Tak překročme k té nepříjemné povinnosti.

Tady je článek na který reaguju. No bude to ošklivé. Moc, vážně. Trust me. Zvlášť když u toho poslouchám Evanescence. Huahahááh. Hudba mého mládí. O hudbě svého dětství raději pomlčím nebo si někdo bude myslet že je mi devadesát a pamatuju Napoleona.

Jaké jsem to měla předsevzetí. Kouknu. No nazdar.

1. Venom není Venom jen tak pro legraci.
To opravdu není a co se týče posílání do análů všech kopíráčků, růžovek a jinejch glitters stvůr, v tom se neměním. Udržuji si své vysoké standardy ve vymýšlení nadávek a vhodných pojmenování. Ironie se nedokážu zbavit ani v momentě kdy chci někoho pochválit, proto nikoho už nechválím. Sarkasmus? S mojí sebenenávistí nerozlučný kamarád. Pár lůžových blogísků díky mně zemřelo. Punk díky mně naopak vstal z mrtvých. No dobrá, nebudu se chvástat a jdeme dál.

2. Brodit se přes růžové hnusy ke kvalitním blogům.
Ne každý blog, který není růžový, musí být věc, ve vlastnictví inteligentní bytosti. Nechci tu nikoho jmenovat, ale můžu vám milá dítka říct, že blbost je jako chameleon a kočka dohromady. Je proměnlivá, nepolapitelná a má devět životů. Nicméně i když jsem se musela brodit neskutečnými hnusy, povedlo se mi najít i pár nových blogů na úrovni. Budiž jim země lehká. Co se týče komentářů, snad se začínám lepšit. Nebo... ne? Položte mi ke spánku pistoli a řekněte, že jestli neokomentuju váš článek tak to nezmáčknete. Jo a plánuju menší protřídění spřátelených blogů. Nebo oblíbených stránek... to je fuk... Něco takovýho... toho co mi uh... píše komentáře.

3. Mít pořádek alespoň na tom blogu.
Tak tuhle větu jsem psala v době, kdy jsem měla jakž takž uklizeno v pokoji. Nejspíš. Momentálně je v pokojíku děsnej brajgl, ale na blogu to celkem ujde. I tak chci vymyslet zase nějaké nové uspořádání protože toho nemám dost. Hraní si s html kódy mě však příliš netankuje ani nemotoruje. Co se týče galerie... teď už absolutně netuším, co jsem tam chtěla utřídit. Kašlu na to :D Jináč co se týká designu jsem navýsost spokojená. Takový temný depresivní aby jeden pohledal. Fakt že jo.

4. Více Venomské tvorby.
Všechno co tu vidíte prošlo Venomskýma pazourama a klávesnicí. I když to občas podceňuju, i články o mojem pitomém nudném životě občas obsahují nějakej ten hlod. A jsou autorské. A že na povídky není inspirace a čas? A mno joooo noooo... něco málo jsem nakreslila tak už mi dejte s autorstvím pokoj jó?

5. Zachovat si ksicht a vytrvat.
Eh. Když čtu ty staré články mám chuť to přepsat a upravit. Tomu se říká vývoj milá dítka. Proto se k těm starším výplodům vracím jen zřídka. Obvykle když si potřebuju něco osvěžit, ověřit, nebo si honit ego nad tím jak teď píšu lépe. Ticho! Teď neměl být smích publika! K těm nejrannějším článečkům se vrátím kdy? Až budu postižena stařeckou demencí. Budu jim skvěle rozumět. A budu si je sama komentovat. Tenhle bod se mi docela vydařil. Vytrvala jsem. Reálný život nenarušil ten můj virtuální a tak to má bejt.

Nějak mě ti králíčci chytli...

Jestli to na vás působí divně, nedivte se. Miluju indie rock a jelikož ho poslouchám má na mě zhulený vliv.

A do roku 2010 co jako?
Nic. Venom si předsevzetí nedává. Ano mohl vám naslibovat že bude psát ještě mnohem víc. Přidání nějakých těch obrázků, trapných povídek a nějaký ty soby... totiž. Nečekejte nic takového. V autorském klubu jsem, takže se mám s čím vytahovat nad ostatní... he. Je vidět že jsem toho udělala dost. No ne! Mám jeden cíl, který musím splnit. A to jest? Uvítat na blogu svého 10 000 návštěvníka! Bude mě to stát spoustu úsilí ale vynasnažím se. Teď se loučím. Adidas! Nebo jak se to říká.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 10. ledna 2010 v 15:35 | Reagovat

No vidíš, vesměs se ti všechno podařilo xD. Pořádek nepořádek, ten je beztak každýmu jedno, když něco bude chtít, tak se prohrabe čím bude potřebovat:-). A podle mě, máš teda větší pořádek než mám já, takže tohle je taky fajn.
Venom si zachoval tvář, zůstal stejným Venomem, zlikvidoval pár růžových hnusů a to je ta největší spokojenost, co si může někdo jako ty přát xD.
Snad ti to vydrží ještě hoooodně dlouho, protože takovej original Venom by nám tady tuze chyběl:-).
měj se zatím fajn a nič růžoviny xD

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 10. ledna 2010 v 16:01 | Reagovat

ještě sedmnáct.
zkusím přijít za chvíli znovu, ještě nikdy jsem nebyl desetitisící; většinou jsem dvanáctej, čili tutctovej.

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 10. ledna 2010 v 16:02 | Reagovat

ou teda.. :D já si předsevzetí nedávám, protože já nejsem někdo, kdo by sám pro sebe něco udělal.. :D chci přibrat.. a ejhle.. jeden psychouš se vynervuje a zhubne tři kila.. tak dál.. blog máš úžasně temnej a Venomsky dokonalej.. a obdivuji tvou trpělivost.. mě žádný html   nic neříká a ani nechci aby mi to něco říkalo.. já bych se s tim naučila.. ale to by se mi muselo chtít a já neci :D rozcestníky jakbysmet.. :D nesnáším sáhodlouhé klikání natož jebkání se z takovýma.. věcmama :D:D ou.. o psychickém vývoji mi nepiš :D já se za sebe musím stydět :D

4 pavel pavel | Web | 14. ledna 2010 v 13:20 | Reagovat

samá dobrá předsevzetí... nemají chybu  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!