Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


The Worst Sweets in Prague...

10. prosince 2009 v 19:05 | Venom |  Deník
Hurá! Funguje nám prohlížeč, tak napíšeme článek... Jinak ahoj... jak vidíte podle nadpisu - Venomek má problémek. Nejen že jsem si u těch kadeřnic připadala jako ve Sweeney Toddovi. Já jsem v té době uvězněná a nedokážu se z toho dostat. Už jen díky tomu, že jsem nejspíš zplodila skutečně nejhorší cukroví v Praze a to do něj ani nemusím rvát cucky mrtvol.

Víte, loňský recept na nugátové cukroví mi táta vyhodil, a neřekl ani - sorry. A tak jsem hledala alternativu na netu. Dopadlo to tak, že jsem upekla něco, co neskutečně moc nakynulo a je to tvrdé jak beton. Snad se to uleží. Jinak budu zase ta neschopná já. Jak jinak.

Ach jak poetický začátek...

A jinak pokračuju v chlastání vaječného likéru. Já nic. To máti mi ho vnutila! A přece se to nevyhodí.

To máte tak. Včera mě informovala, že jede za účetní pro nějaký papíry a jestli nechci jet s ní. Pochopitelně jsem řekla že nechci. Ano, Venomek je línej. Jenže ani jsem se nenadála a přišel na mě řvát otec, co si to jako dovoluju. Hm. Jako by mě to překvapilo. A než poslouchat blbé kecy, tak jsem se vypravila. A stalo se to, čeho jsem se obávala. Na té provozovně byl jak jinak Alex. Dokonce už si tykáme což je úspěch. Je pochopitelné, že celou dobu oxidoval ve skladu, protože jsem tam byla i já s mámou. Dělala jsem, že si nevšímám toho jak mě úchylným pohledem sjíždí. Nevím co na mě vidí. Já se jen kousala do rtu abych se nesmála jeho zbrusu novému žlutému háru. A máti? Ta je zrádkyně.
,, Čumíš voe jak jsem nechala dceru ostříhat co?''
,, Nooo a hlavně to oblečení se mi líbí.''

Venomek velice zaujatě sledoval výtisk časopisu In Touch a dělal že neslyší. To není nic nového že roztrhaný džíny slaví úspěch. Trhni si blondýno.

A pak jsme nakoupili několik dárků. Včetně těch pro mně. Vtipné... ještě si je musím zabalit. Kazíte mi moji víru v Ježíška.

Jako bonus jsme vyzkoušely pár parfémů. Jak by mě jen mohlo napadnout, že díky jednomu z nich se mi zápěstí krásně osype, div že mi pazoura neupadla? Velice kvalitní vůně. Už název mi byl podezřelý. B.U.... pro krávy jak stvořené.

Co by vás mohlo překvapit dál? Asi nic. Rodiče jsou opět nervní a řvou po sobě. Skutečně miluju onu předvánoční atmosféru plnou klidu, míru, pohody a tichého rozjímání. Dnešní společnost z těch svátků neudělala nic jiného než hon za penězi, ziskem a stresem. Juchej. A hlavně všude cpěte toho hnusnýho tlustýho dědka z reklamy na Coca-Colu. Fakt ho miluju, no vážně.

A stále něco co vás nepřekvapí - Venomek se angažuje v boji proti homofóbii. Na lide.cz, facebooku, v reálném životě... je toho hodně. Bohužel je to trochu nuda. Ony "argumenty" zastánců hetero4ever jsou až nudně stejné. Kdy už konečně najdu někoho kdo mi může v diskuzi být rovnocenným soupeřem? Asi nikdy. Protože tihle lidičkové nemají místo mozku z piva kostku a jsou natolik rozumní, že se mnou souhlasí. Hahahah! Já se fakt učím zdokonalovat a bejt namyšlenější a egoističtější. Mám na co, tak! xD

Opět jsem se pobavila nad demencí webu - feministky.com. Nové a nové typy, rady, nápady... no jéje. Diskuze na téma Death Note mě stále dojímá, stejně jako Gay poradna a báseň na téma - Jmenuji se Billíček, jsem krásný jak rohlíček. Víc vám snad říkat nebudu, sama jsem to ještě nevstřebala a nepobrala... nicméně tuhle básničku už umím skoro nazpaměť.

Takže se loučím, a nevím kdy mi prohlížeč zase nebude stávkovat. Takže nemějte strach pokud budu nápadně dlouho zticha. Spíše si to užívejte. Kdopak by se o Venoma bál?

Bojte se spíš mejch debilních komentářů. Čaos!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 10. prosince 2009 v 19:38 | Reagovat

No koukám že si zase plně užíváš života a vánoční "pohody" :D

2 zikyorias zikyorias | E-mail | Web | 10. prosince 2009 v 19:47 | Reagovat

Náhodou, mě se stejskalo. Neměla sem co číst, přemejšlela sem jestli ti napsat jestli žiješ, nebo ne xD Sem ráda žes zas napsala ;)
Jůůů feministky vedou debatu na Death Note? O.o" Si musim přečíst :-D Já bych si s tebou vyměnila argumenty co se týče heteráků co maj kecy na ostatní orientace, ale bohužel si o nich myslim něco podobnýho jako ty. No, o vánoční atmosféře sme si už pohovořili, dnešní Vánoce... co by tomu řekl Buch, kdyby to viděl?
B.U. parfém, ten sem ještě nepotkala, někdy to doporučim nějakejm barbienkám od nás :-D
No, každopádně tvuj život je čím dál tím růžovější :-D

3 Ochechulka Ochechulka | 10. prosince 2009 v 20:55 | Reagovat

Jé, Venomek je zpátky. :-)Už se mi stýskalo. Na feministky a podobné weby či diskuse raději ani nechodit, pokud si člověk chce zachovat chladnou hlavu, to je boj s větrnými mlýny.

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 10. prosince 2009 v 21:26 | Reagovat

Vánoce.. já bych to pošoupla aspoň o půl roku ještě.. ano depka a záchvaty sociální fóbie v těch davech zase velí.. a to meluvím o mé nevolnosti na eskalátorech.. och och.. já se totiž vůbec neklátim ve výškách.. ale dost o fóbiích, byla bych tu do rána.. ty mago.. YntelYgentní stvoření na diskuzi.. eh.. nekomentuji.. ještě že se mi na můj příspěvek nalepilo takových teplých dušiček a sdílelo můj názor :-) ale toho kardinálního vola Obchodníka asi co nevidět utavím na karamel a nadělám z něj kostičky!! pfff.. ou a onen vrchol básnického umění? No CoMeNt.. :D měj se temníčko.. :D

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 10. prosince 2009 v 22:16 | Reagovat

Komentuje  Billý Czech,
na nose má kolíček!
Navíc je to duše čistá,
říkají mu feminista!

6 Lúmenn Lúmenn | Web | 12. prosince 2009 v 15:34 | Reagovat

Joo, poj´d debatovat o homo menšině se mnou:D Já jsem tedy veskrze tolerantní jedinec, ale argumentace mě prostě baví:)
No ale lepší bude, když se budeš věnovat vánočnímu klidu a pohodě, takže nezlob a peč cukrovíško a teš se na Ježuru...nebo na toho taťuldu v červených teplákách? No to je jedno, u nás stejně dárky nosí maminka..:D

7 without_identity without_identity | Web | 12. prosince 2009 v 18:01 | Reagovat

preto ja koláče len zdobím našťastie mnou nevyrobenou polevou!!
btw netušila som že máš rada emilie...x)

8 ELFanne ELFanne | Web | 12. prosince 2009 v 20:36 | Reagovat

sem nevěděla, že feministky.com sou tak populární?:DDD nejvíc mě dostal ten článek, jak dívky nemají masturbovat, maj odmontovat sprchu, spát v ložnici s matkou a pod prostěradlem mít igelit:DDDDDD

9 billiček billiček | 7. ledna 2013 v 18:14 | Reagovat

ahoj..jmenuji se inženýr billik123 a jsem autorem básně Jak jsem si poplakal, která je v textu zmíněná. Jsem velmi poctěn, že se vám líbí. Už pilně pracuji na další tvorbě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!