Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Rawwrrr

1. prosince 2009 v 18:14 | Venom |  Deník
O co se to Venom snaží? Na všechny jen prská, je protivnej a pak se diví. Někdy se ptá, co je to vlastně za "člověka". Matce přírodě se zase něco nepovedlo. Ehm. Ale teda jako... jinak... ahoj! Planety... Popojedem, raději...

Mám tu rozepsaný hafo článků. Ale ani jeden se mi nelíbí. Asi je nezveřejním. Beztak by mejm šílenejm teoriím nikdo nevěřil. Venom si naplánoval popřít existenci lásky, namísto ní dosadit směs sobeckosti, ješitnosti, estetického cítění, přitažlivosti a rozmnožovacího pudu. Jo a taky směs přátelství. Ta by vysvětlovala proč vám na tom druhém záleží. Ale to je jedno...

Výskyt psychických masochistů nicméně prokážu! Jo a jo a jo! Jednou... Já byla taky.

A samovznícení? Jo... to nebude problém.

Prosím vás o jedno. Pokud máte problém a jediné co s tím děláte je vaše - já se snažím, plus pár historických (až hysterických) scén, nebo nimrání se v tom do naprostého rozhňahňání až to zase bolí... tak za mnou nechoďte. Zde se projevuje moje mužská část Venoma. Já problémy řeším, nebudu vás litovat a říkat, že to máte opravdu na celým ošklivým světě nejtěžší. Nemluvte o proměnlivých věcech s konečnou platností. Na to nikdo z vás nemá věk, ani lékařskou diagnózu!

Maximálně psychopatologickou. Muzhahahah!!!

Nenechám se vašima depkama (ne depresema ale depkama) stáhnout na dno. Protože vás to zase přejde. Sorry ale jednoho takovýho co se snaží, aby se jeho okolí cítilo mizerně, jsme na skladě už měli. Teď už jsme vyskladnili a spotřebovali což je nějakej účet číslo 504 jestli se pamatuju dobře... Ne, nedělejte obchodku, budete furt chtít něco za něco.

Ale ten kdo o tu pomoc opravdu stojí, budiž vítán. Můžu vám třeba... odvirovat počítač, nebo... tak něco.

Právě mi tu hraje Lacrimosa. Konečně hudba při který můžu psát, skvěle podbarvuje moji náladu, a nenutí mě máchat hlavou do rytmu. Klídek... tabáček... hm. Tabáček neni. Budu plakat.

A napíšu pár úchyláren.

Keců plno ale nějak zapomínám co jsem to sakra chtěla. Jo... že miluju lidi co si na mě vzpomenou jen v momentě, kdy si potřebujou vyložit karty. ProGerarda, nestačí jim pasiáns?

Jinak půjdu raději upéct nějaký to cukroví. Pokud mi táta raději nevyklopí večeři na zem, jako to udělal před chvílí. Nejen že se neomluví, ale dělá jako by to byla moje vina. Aspoň už chápu, po kom mám svůj mizerný charakter.

Adios... nebo... adidas... nějak tak se to říká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 1. prosince 2009 v 20:26 | Reagovat

Venomku, to budou asi ty podzimní depky. Všichni jsou děsně "příjemný" na tebe, ty začneš bejt taky a je to jak domino efekt. To přejde, akorát se tím nenechat převálcovat.

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 1. prosince 2009 v 21:06 | Reagovat

Řekni, až budeš mít napečno ...

3 ragazza ragazza | Web | 2. prosince 2009 v 11:48 | Reagovat

Někteří nemají ani tu psychopalologickou ;)

4 without_identity without_identity | Web | 5. prosince 2009 v 16:50 | Reagovat

vykladáš karty?? (neboj postačí mi pasiáns to je len otázka...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!