Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Buďme Nenasertivní

20. prosince 2009 v 17:04 | Venom |  Deník
Ano budeme tedy co? Asertivní. Bohužel primitivům je zcela fuk jak s nimi jednáte, nepoberou ani to že s nimi mluvíte slušne... nenene. Oni svou naprostou stupiditu ani nevidí. Jo a málem bych zapomněla... jak by řekla chytrá blondýna: Čau dětskááááá!

Ale estrádu vám tady dělat nebudu. Uh. Kde začít.

Venom se rozhodl vyhýbat diskuzím na lide.cz. Nechce se před Vánoci naserinkávat (ano už i bejt sprostá mi zakázali, fňuk) chci si užívat onen klid a rozjímání, které jsou hlásány ve jménu vánočním, byť už tak tomu dávno není. Ať chceme nebo ne.

Dříve byly Vánoce o tom, že se sešla celá rodina. Dobrý jídlo a pití, pohoda, klídek a tabáček. Dárky plnily spíše funkci symbolickou abychom ukázali, že na své blízké myslíme. A když už pro někoho Vánoce jsou, pak pro smra... eh, dětičky. Jenže podívejte se na to dnes. Moderní doba založená na penězích těží ze všeho. Respektive páni obchodníci a podnikatelé. A tak se i z krásného svátku jako jsou Vánoce stává jakýsi paskvil. Než klid, mír a rozjímání, to spíše stres, nas...štvaní lidé v kilometrových frontách, vraždění kaprů a jiné zvěře, ožrání se do aleluja, ale ne moc abychom přestáli kocovinu do Silvestra a především - hon za materiálními statky. Dávno není v módě někomu dárek vyrobit vlastnoručně. Připomněl mi to totiž článek na blog.cz. Ano, ráda bych vypiplala nějaký rozkošný bložínek, nastavovala se s designem, přemýšlela jak ho pro danou osobu upravit aby jí byl co nejblíže, jenže ne. I kdybych s tou prací nakrásně strávila tři dny nebo týden, každej bude radši když mu během pěti minut v obchodě koupím nějakou kosmetickou sra... humus a nazdar bazar.

Tak mi vlezte na hrb :-)


Ano Venomek tedy na nákupy z vysoka kašlal a ještě ho čeká dokupování na poslední chvíli. Asi zítra. Pozítří. A to nemluvím o tom, že musím dopéct ty zku... ošklivý pracny. Táta se mě třikrát denně ptá kdy budou. Dnes jsem se dokopala alespoň k těstu a vůbec se váha neurvala pod tíhou mouky a vůbec jsem nevypadala jak nějakej pozér co si vrazil ksicht do pudru aby vypadal dostatečně evil. Hlavně moje tepláčky byly roztomile evil.

Jak ví někteří šťastlivci z facebooku... bylo tu veselo. Jako sorry ale když někdo, kdo mluví o sebevraždě na můj vkus až příliš často podezřele zmizí a nebere mi telefon... to je trochu silné kafe. Ty okolnosti byly skutečně podivné až moc. Takže Venomek měl na luxusní hysterák zaděláno, klepal se tak, že ta kolečkatá židle pod ním div nejezdila po pokoji tam a zpátky... no... připadala jsem si jako... jako... uh... velkej vibrátor.

A protože jsem kretén na entou tak stačilo jedno - plomiň - a místo toho abych dala dotyčné osobě pár facek za takovou kravinu tak co? Vyměknu a odpustím, protože je hlavní, že jsme všichni v pořádku. Hahaha, ironie 4ewa.

Už jsem vám říkala jak se vyhýbám diskuzím že? Tak tedy - já jakožto oddaný fanoušek My Chemical Romance se necítím dotčena, nebo naštvána. Já se cítím vyloženě NASRÁNA, když takový primitiv dělá ramena a tváří se, že sežral všechnu moudrost světa. Ano, už ten nick - kokainová kurva - mluví sám za sebe. Ta osoba to nemá v hlavě v pořádku. Fórum slouží širší veřejnosti k diskuzím. Pokud se vyskytne spam, či něco co tam nemá co dělat tak to jednoduše smažu. A ne že se začnu hádat s nějakým idiotkem a obtěžovat nejenom sebe ale i ostatní čtenáře fóra. Pokud jsem nervní, vezmu si prášek na uklidnění a nedělám takovouhle činnost. Ne dámy, já asi nevím co to je. Víte kolik dementních komentářů jsem objevila na tomhle blogu? A kolik na tom předchozím? Myslíte si, že každej z nich poctím několika vřelými slovy typu: ty zajxxany kxxxote? To bych tu byla nonstop vážené.

Pokud slečna tak moc touží po moderované diskuzi, ať si ji založí. Ale pak by to měla být čistě její osobní záležitost. Tady chápu, že by chtěla aby s ní debatovaly pouze její kamarádky ale zase... na to má proboha icq. Mně taky nezajímalo kolik měří. Ale to bylo v pořádku jelikož se to týkalo My Chem. Sice nevím jak ale asi jsem jen pitomec. Nic to nemění na tom, že ona slečna je vážně k smíchu s tím jak si tuhle kapelu nárokuje. Jistě, nikdo není větší fanoušek než ona, jen ona zná všechny písně a protože má originálku Life on The Murder Scene tak si může Gerarda napsat do občanky nebo co? Ne nemá na to právo a už vůbec nemá právo mi diktovat jak budu frontmana kapely oslovovat. Že jo strýčku Jiggy?

Jak vidíte, Santu Venom nežere.

Jediná diskuze co mi zůstala je tedy Frank Iero. Supéééér. Ať se nediví když jim nebudu povídat k tématu. A Frerardy tam rozebírat stokrát můžu protože se to týká My Chem rozhodně více než psychický stav a labilita jistého kokainového správce. No nic. Ťukám si na čelo a doufám že slečna už konečně vyroste z toho machrování na patnáctileté. Neeeee vám je čtrnáááááct! Vy ste blbíííííí! Nechtějte vědět co si myslím o těch rádobydospělých sedmnáctkách. Nejvíce se mi líbí jak si hrají na to: My se tu chceme bavit na úrovni. Připomínají mi zapšklé staré panny tím svým vyjadřováním a hraním si na dospělé, inteligentní, a oduševnělé. Nejste ani jedno. Jste k smíchu.

Něco vám řeknu. Venom zůstane dítětem napořád. Baví ho si hrát. Občas plácat nesmysly po icq... občas vydávat podivné skřeky. Nemá potřebu si hrát na něco co není. Chce zůstat mladej. A to si povíme za pár let... muheheh.

Takže si radši půjdu užívat ten předvánoční klídek a dám vám potom vědět jaké byly následky na psychickém zdraví, kolik újmy na těle a životech. Uh... připomíná mi to, že mám nějaké povídkové resty. Ne, já na ten klid nárok nemám x)

A navíc mě štve ten sekáč na stropě. Já vím že to není pavouk! Ale vysvětlete to mojí arachnofobii.

Tak se aspoň vy mějte pěkně a odpočívejte v pokoji, a pohodové chvilky v chaosu vám přeje
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 20. prosince 2009 v 18:21 | Reagovat

Venomku Venomku.. Vánoce jsou svátky stresu a zabíjení konta.. :-D ou jak ráda bych to odložila minimálně o měsíc.. nebo o dva.. asi to udělám jako ve "Vánoce naruby".. vynecháme Vánoce, se stromkem zatopíme, když jsou ty mrazy a bude vystaráno :-D a na debily dávno se.. kašlu.. kašlu na ně chro chro chřipku, takže nemám problém, to oni :-D (ne já žádnou chřipku nemám, ale oni to neví xDDD) och ty diskuze.. dobrovolně jsem odešla.. :-D nemíním se hádat s blbečkama, doma mi to stačí.. dneska jsem dobalila dáreškyyyy.. a ještě pro strýce jsem zapomněla tu časovanou bombu zabalit :-D asi se do toho pustím :-D měj se fayně, temníčko :-D

2 Cathy Cathy | Web | 20. prosince 2009 v 18:57 | Reagovat

Milovnice Vánoc, super! xD super, je nás víc, to mě těší.
Na diskuze já rozhodně nechodím. Vy chodíte a štvou vás, tak co já bych tam lezla, nervy mám jenom jedny ne? xD Pěkně v klidečku, vykašli se na nějakou kokainovou kurvu, ta ať si jde zfetlá šlapat E55 třeba xD
Aspoň jde vidět, jací chytří lidé běhají po tomhle krásným a mírumilovným světě, nebudeme se přece mezi ně řadit že?
Tak ty naše dítě, půjdeme spolu plácat bábovičky, já ráda:-).
Já teda povalím, ty se nenervuj s debilama, nejsou pro tvoje slovo dost dobrý;-). Zatím se měj, papa♥
btw. nevíš co sem měla v plánu za překvápkooo!!!:D

3 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 20. prosince 2009 v 20:35 | Reagovat

Vánoce, svátky klidu míru, konzumu a komerce, jdem se nažrat! xD Je to dobře výdělečnej svátek a ten původní duch se už trošku vytrácí, ale co my s tím... Pořád se může sejít celá rodina a pospolu to oslavit.
Dle mě je pečení cukroví ztráta času, protože u nás by to stejně nikdo nežral... S tou moukou je to zajímavý, že já trubka si pořád kupuju pudr. :D
Co se týče našich drahých sebevrahů, málem jsem si z toho hodil sám... Vždycky si říkám, že tentokrát to neprominu, plesknu ho a bude klid. A samozřejmě jako vždycky povolím... Čím to, že jsme takoví... hodný? x)
Tak nejsem sám, koho nasralinkala slečna Kokajnová děvečka? Ta holka je jemně řečeno divná. Měla by to přestat šňupat, případně hulit, dát si mokrej hadr na čelo a přemýšlet o sobě  :-D Důležitá je jak zábradlí a chytrá jak Frekvence 1... Nepatří do té sorty lidí, které je třeba zahrnovat co největším množstvím hlíny?  :-?
Zatím, Venomku... jdu si užívat předvánoční... pohodu? Páčko

4 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 20. prosince 2009 v 20:55 | Reagovat

Ano, chtěl bych být dítětem, abych měl právo na svá "a próóóč?"

5 Storyteller Storyteller | Web | 23. prosince 2009 v 15:17 | Reagovat

Já se snažím vyhýbat všem diskuzím z českého internetu. Jsou to totiž strašní píčusečkové.

6 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 25. prosince 2009 v 20:27 | Reagovat

Je pravda že na každé diskuzy se najde někdo, kdo ji zkazí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!