Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Zlo vypuštěno... Svobodáááá!!!

19. listopadu 2009 v 14:40 | Venom |  Deník
Ano svoboda, nikolive však rovnost a bratrství. Místo rovnosti je to všude samej křivák, a bratříčkovat se s nimi nebudu. To jen tak naokraj drahá temníčka. Jste rádi že negativistické kecy jsou zpět? A kdo by byl... Venom řvouce nadšením, se vám rozhodl napsat, cožeto se vlastně odehrálo za změny a kdo má nasvědomí moji nasírací radost.

Abych nebyla jen za škarohlída, všechno zlé je k něčemu dobré. Tedy když vám sáhnou na peníze v zaměstnání, kde vás to beztak nebavčí, a máte z něj akorát vyjedličkováno... je to dobrý důvod proč s tím praštit. Venomovi nikdo nebude krást zlatý poklad! Asi už chápu jak se na mně podepsalo dračí znamení.

Inu výplatu jsem dostala o tři dny později než bylo domluveno, ale přetrpěla jsem to. Co jsem však už rozdejchala horkotěžko byl fakt, že mi sáhli na prachy.
,, A tady vám strháváme tři tisíce za inventuru...''
,, ....''
,, Na mě neřvětéé! Já za to nemůžu!''

A GSM banking, Internet banking... ehm... dost... to byla reklama.

Musela jsem se zatvářit asi opravdu miloučce. Měla jsem sto chutí zařvat, ať mi přivedou toho, na koho můžu začít hystericky, ba co víc - historicky ječet. Rawwrrr! A tak jsme ze dne na den s touto prací praštili. Naštěstí, i když páni majitelé nebyli přítomní, měla na ně mamka telefon. Jeden to vzal naprosto v pohodě, druhýho málem ranila mrtvice. Kupodivu to byl právě ten, co mi o inventuře páchal co nejvíc naschválů, počínaje rozházenými časáky, konče rozsednutou a pracně vázanou remitendou.

Proto teď sedím doma a můžu vám tohle napsat.

Ještě včera, asi hodinu po mojí drahý výpovědi, mi volal pan - málemměranilamrtvice. Naprosto nemohl z toho že jsem mu odpovídala v klidu, kdežto on pomalu dostával hysterák.
,, Vy prej končíte.''
,, Ano.''
,, A důvod?''
,, Nelíbí se mi, že jste mi pro nic za nic vzali tři tisíce.''
,, Jak pro nic za nic?! Pracovala jste tu?''
,, Ano. Ale já nebudu platit za nějakýho Piškota.''
,, Chcete říct, že váš kolega krade?''
,, Ne, to nechci říct.''
,, A vám to přijde fér takhle ze dne na den skončit?''
,, Ano.''

Můj hlas byl velice milý a teď to nemyslím ironicky. Klientky ze zákaznických center by se ode mne mohly učit.

A hlavně mi neříkejte - piškotku. Tohle udělala jistá kolegyně (přezdívám jí - Kudla v zádech), a já to ještě dlouho rozdejchávala. Ten pišingr se dušuje že nic neukradl, provozní zase suverénně tvrdí, že kdo jinej by to tu mohl vyčorovat a já si připadám jak zneužité hovado, který každej vodí za nos. A můj současný kolega? Ne, nekrade. Jen je tak blbej, že nahrává zlodějíčkům! Každej den jsem trávila tím, že jsem po něm uklízela bordel a poslouchala pomluvy, jaký si na mě vymýšlel. Svoje chyby sváděl na mě - klasika.

Včera jsem se loučila s prodejničkou, kterou jsem konečně jakž takž srovnala a poklidila. Časáky o mobilech vytřídila ze sekce Auto-moto, ekonomické jsem zbavila parazitů s módní tématikou a... no bylo toho dost. Rozloučila jsem se s prodejnou, která mi každým kouskem připomínala Piš... pana J. Což bylo sice dost psycho, ale i na to se dalo zvyknout. Dobrá, ještě teď mě to bolí, ale z nejhoršího jsem venku. Když nemusím chodit na místa kde jsme trávili spolu čas, tak to snad bude brzo ještě mnohem lepší.

Dívám se z okna. Obloha je modrá, a z fasády protějšího domu se odráží zlatavý sluneční světlo. Fouká chladnej vítr, ale ne nijak nepříjemnej. Vyvolává to ve mně takovou zvláštní náladu co se opakuje přibližně každý jaro. Je to díky kontrastu toho chladnýho větru, modrý oblohy a slunečních paprsků. Je v tom nějaký očekávání, vědomí, že se něco chystá. Ale nic nepříjemnýho. Nedokážu to dost dobře popsat... Jako bych byla součást toho počasí... Zvláštní podzim, plnej naděje.


A teď abych nebyla za pesimistu... Konečně mám trochu času na sebe, kamarády, přípravu na Vánoce a oslavu ztráty zaměstnání. Už jsem se bála že ani nestihnu napéct cukroví, a to je jedna z mála činností, co mě vážně baví. A v neposlední řadě spooousta času na hudbu. Bez který nedokážu žít. Poslední dobou uslintávám nad Beatles. Jsou nadčasoví. Vsadím se, že je naši praprapotomci ve stříbrných oblečcích budou poslouchat také.

Možná je poslouchají i ti zelení s tykadlama...

Toť asi ve stručnosti vše. Asi se jde poslintat nad nějakými šílenými rytmy a poté rejpat do ignorantů na internetových diskuzích.

Kdo? Váš oddaný a zlořádný

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 19. listopadu 2009 v 15:52 | Reagovat

moc dobře chápu, žes to tam zabalila a obdivuju tě, žes to tam vydržela.. já bych tam byla doslova na otočku, kdyby ten ignorant dělal bordel a já to za něj slízla.. pff.. zabít a zakopat.. a předtím nakopat do p.. patřičných míst.. a taky tam, kde má mozek.. x)) ano jsem velice milé a klidné stvoření já vím :-D a to počasí.. to mi povídej.. vylezu ven v tričku a nemrznou mi uši ani neklepu kosu, když vystrčim čumák na zahradu kvůli tomu, že jdu dát Vilíkovi a Jerrymu papání.. pak jdu zase do baráčku.. ne.. sociální fóbie mi nic neříká.. kdepáááák.. x)) chtěla jsem si vzít foťáček a snímat mojí úchylku - mráčky.. a ono musí bejt kurvaGee jasno! no já mlčím.. stěžovat si nehodlám.. :-D tohle na listopad? řekal bych konec dubna.. :-) a jsem ráda, že se ti v rámci možností ulevilo.. :-) já jsem jen zvědavá co mi řeknou v té EMZ.. zrovna když mám náladu dělat něco jinýho než flákání se doma a spinkání do dvou odpoledne, tak mě nikde nechtějí :D zvykám si.. :-D ale nestěžuju si.. xDD uff.. tak já mizím a Gerard s tebou, temníčko :-D

2 Blackie Blackie | Web | 19. listopadu 2009 v 19:08 | Reagovat

Blackie jásá nadšením.
Fríídom! Fríídom !  A taky hodně drog a sexu. Nebo ne, to ne. Rači jen ten rock´n ´roll. Anebo Chemíci. Anebo Beatles. Uslintávám and nimi většinu času. Mám kompletní diskografii i s texty a egm.. Je mi co závidět :D

Venome, ty se chystáš na vysokou ?

3 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 19. listopadu 2009 v 19:30 | Reagovat

Perfektní, konečně jsi odešla :) (promiň, vyznělo to asi blbě, ale moc ses trápila, jsem proto ráda, že budeš šťastnější :) )

4 petí petí | Web | 19. listopadu 2009 v 21:38 | Reagovat

určutě je to tak lepší. soudě podle tvých článků to fakt za to nestálo a určitě seženeš něco lepšího ;) uznávám, že Beatles nejsou špatný, ne že bych je vyloženě poslouchala, ale jsou fajn =) a máš nádhernej deisgn, fakt že jo =)

5 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 23. listopadu 2009 v 18:19 | Reagovat

Venomku Venomku... Nedivím se ti. Takový partě exotů bych se na to vybodl nejspíš už na začátku. Tak ať je líp...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!