Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Venom není zlý... on jen tak prská

17. listopadu 2009 v 10:20 | Venom |  Deník
Zdravím vás merkurci a uranci. Venom se chce vykecat neboť došel k názoru, že je nepochopený svým okolím. Je to částečně jeho chyba, neboť když má radost, tváří se stejně jako když je nasrán. Zčásti je to chyba jeho okolí, neboť Venomek může říkat něco stotisíckrát a stejně to nikdo neslyší. Ale dost stěžování si... Nechci tu být za nějakého negativního negativistu.

Ale zároveň nejsem povinna se nijak ospravedlňovat.

Jářku. Skutečně mě baví diskuze a debaty. Ale pouze v případě, kdy je druhá, oponující strana trochu na úrovni, používá smysluplné argumenty a nedává lidem jiného názoru najevo, že jsou blbí. Než dojde k omylu - zatím jsem měla štěstí na ty debaty na vyšší úrovni. Tedy na blog.cz. Lidé.cz? Radši bez komentáře...

Co asi dodat? Nic, to si vyřeším v soukromí, nechci si zahlcovat blog nějakým věčným vysvětlováním. Ano, vím že můj blog působí depresivně. Ano, miluju černý humor. Ano, občas si ráda zanadávám. Ale neznamená to, že by byl Venom zlý, zahořklý nebo viděl pouze to špatné. Jenom před tím nezavírá oči, to je všechno. Venom má svůj názor, který si možná trochu doplní a poupraví, ale nesnažte se soudit Venoma jako osobu. To opravdu nemá rád!

Každý se vyrovnává se světem kolem sebe po svém. Stejně tak má každý jiný přístup k sobě samému. Ten můj? Vidím dobrý i špatný. Nemám tendence to zlé zastírat něčím krásným, a naopak to co je hezké zlehčovat. Říkám to co vidím, co si myslím. Věci beru tak jak jsou. Tečka.

Můj pohled na svět který se zdá nevyléčitelným optimistům na první pohled velice negativní není zase až tak špatný a mně vyhovuje. Sarkasmus forever! Černý humor je nepostradatelnou součástí. Sebenenávist jsme pouze přeformátovali do sebeironie. Není nad to, když si člověk umí udělat legraci sám ze sebe. Nebo z toho co se pohybuje v jeho blízkosti. Ať je to chlápek co hledá časopis číslo NULApět nebo snobská barbína.

Nečekám že někomu sepne co jsem měla všechno na mysli těmahle kecama. Uvědomte si jen, že černá je stejně důležitá jako bílá. Vznik něčeho nového je právě tak nepostradatelný jako destrukce (mueheheheee!). Růst je velice důležitý, ale brzo by neměl prostor kdyby nebylo rozkladu... viz můj článek o voňavé, hnilobné kytí... Dosaďte si onu rovnici o tom, že pravda a láska má zvítězit nad lží a nenávistí. Hm... já vám řeknu jen toliko, že jak pravdě, tak lásce se poněkud krátí dech. Proč to Venom řekl? Je opravdu takový škarohlíd?

Venom má svůj krutý postoj. Zlořádný. Provokativní. Ironický. Jedovatý.

Proč? Aby vás nakopal do těch tlustejch línejch zadků a donutil konečně něco dělat!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 17. listopadu 2009 v 10:32 | Reagovat

Ochechulka na tento blog chodí pouze z ryze zištných důvodů a je ráda, že je její chtíč naplněn. Vždy získá díky Venomovi nějaký nový pohled a za to mu děkuje.

2 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 17. listopadu 2009 v 10:50 | Reagovat

Jak se říká, optimista je špatně informovaný pesimista.
"pravda a láska má zvítězit nad lží a nenávistí" -> bude ráda když to uhraje na plichtu.
Je pravda negací lži?
Lhuli lajmi! (=lžu-li, nadávej mi).

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 17. listopadu 2009 v 13:17 | Reagovat

Venomku ty mi opět mluvíš z duše.. jak si tu psala že černá je stejně důležitá jako bílá.. jo.. taky je potřeba aby někdy byla noc a někdy zase den.. obě strany, ikdyž totálně protikladný se bez sebe na tomhle pošahanym světě neobejdou.. jak by to vypadalo? to ani nechci pomyslet.. :D a sebeironie? musím se do toho taky pustit, nebo ty moje hysteráky mě zabijou a vím, že tím okolí lezu na nervy.. :-) tak měj se Venomku a Gerard tě opatruj ♥

4 Enemy Enemy | Web | 17. listopadu 2009 v 20:14 | Reagovat

Venomkův přístup se mi v mnoha věcech líbí, v mnoha souhlasím a podepisuji se. Diskuze na Lide.cz, tam jsem to už vzdal, nečekal jsem, že narazím na lidi s inteligencí koštěte na kolečkách. x) Někteří jsou kuriózní a jim něco vysvětlovat je zbytečný, akorát oni ze sebe dělají ještě větší pitomce. Na to ani nepotřebují nás. :-D Ano... Nic není úplně černý ani bílý... A dál k tomu nemám moc co říct, musel bych se opakovat. Loučíme se Venomku, zatím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!