Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Venom Havraní

17. listopadu 2009 v 10:59 | nezaujatý pracovník z vědy a výkumu paranormálních jevů |  Tvorba
Pouze pro silné žaludky... Nový živočišný druh.


Pokud by chtěl nezávislý pozorovatel Venoma zařadit, trvalo by to delší dobu. Vypadá jako vzdálený příbuzný netopýrů, krkavců a všech jedovatých tvorů. Je pověstný svými drápy a zuby, které dokáže účinně použít na svou obranu. Venom je tvor obvykle černé až černomodré barvy, nezřídka bývá proužkovaný. Jedná se o jedovaté barevné kombinace, jako jsou: černo-bílá, černo-červená, černo-růžová. Kůže Venoma je mrtvolně bílá, což využívá jako maskování, pokud si hraje na mrtvého. Někteří lidé si ho pletou s duchem, ale jen tehdy, pokud se hýbe. Umí se přesouvat z místa na místo aniž by dělal sebemenší hluk. Zejména pokud mu jde o potravu, nebo stříbrné šperky. Je dobré, hlídat si své cennosti, pokud jste s Venomem v kontaktu.

Venom má tmavě hnědé vlasy, na kterých si velmi zakládá, a modré oči, které zezelenají, jakmile vidí něco vhodného k žrádlu. Mohou být i krvavě rudé, tehdy ale doporučujeme vyklidit pole a jít se kochat raději pohledem na motýlky. Venomové jsou noční tvorové, ale byli nuceni navyknout si na denní režim, proto bývají podráždění, a pokud během dne někoho nekousnou, cítí se nesví. Špatně snášejí přímé sluneční světlo. Jsou světloplaší a slabozrací. Ovšem jejich sluch je přímo vynikající. Zajímavé jsou jejich reakce na tvrdší muziku. Evidují se jako křeče, tanec svatého Víta, vřískání a skučení. Venomové však reagují spokojeně i při poslechu klasické hudby. Vypadá to tedy, že tito živočichové žijí už po několik staletí.

Jejich slabý zrak kompenzuje šestý smysl. Je mimořádně dobře vyvinutý. Umožňuje jim číst myšlenky, okamžitě prohlédnout lež a poznat vaše momentální pocity. Pokud jim za to stojíte. Vidí vám do žaludku a možná i do střev. Vědí jakou zbraň schováváte za zády. Vidí dozadu a údajně i za roh.

Venom je tvor velmi nespolečenský. Ale je samotářem rád. Vysoký výskyt Venomů je evidován u počítačů, knih, a všeho, co se dá počmárat. Neplést s Knihomolem. Je to naprosto jiná kategorie živočicha, ne tak krásná a tak všestranná.

Venom také vyhledává teplo a temné kouty. Tato místa mu slouží pro odpočinek během dne a spánek. Venom potřebuje devět až jedenáct hodin chrnění denně. Jinak je kousavý. Více než obvykle. Pokud nechcete být sežrání, nikdy nezkoušejte Venoma probudit. Často ho také načapete s nepřítomným pohledem, jako kdyby se pokoušel nahlížet do jiných světů. Pokud ho vyrušíte při poslechu hudby, bude velmi naštvaný a duchem o pár metrů výše. I když to on bývá často. Než s tímto exotem začnete rozhovor, ujistěte se raději, že ve svých myšlenkách právě není na konzertě oblíbené kapely, nebo svým skvělým novým ninjutsu nedrtí toho zmetka Sasukeho.

Brloh tohoto tvora poznáte podle morbidních ozdůbek, hřejivého a milého bordelu a důkladného zastínění před vlezlými slunečními paprsky. Pokud se v něm nenachází, určitě slídí po příležitosti vyvést nějakou špatnost. Nejčastěji na hřbitově, v parku a historických částech města. Je posedlý zachovalými odkazy z minulosti. Zlí jazykové tvrdí, že se tak Venom vrací do mládí.

Jeho jídelníček se skládá především z kávy. Pokud nemá po ruce horkou vodu, neváhá rozdrcená zrnka šňupat. Jinak mu hrozí kolaps. Nepohrdne čokoládou a může se užrat po libovém masu. Hlavně kuřecí je jasný favorit. Baští ho i s kostmi. Také pivo vám může pomoci toto nevyzpytatelné a plaché zvíře nalákat. Nutno však upozornit, že podle anonymních svědků, si Venomové rádi smlsnou i na krvi. Zde je nutné varovat. V jednu chvíli je Venom neskutečně apatický, líný a mrkání je pro něj vrcholná sportovní disciplína. O vteřinu později přejde do agrese, plive kolem sebe prudce jedovatou kapalinu a v záchvatu zuřivosti přidá do akce zuby a drápy. Troufá si i na lidi. Nedráždit tedy. Ani blbým pohledem.

Venomové se rozhodně nedoporučují jako domácí mazlíčci. Jejich majitelé byli dříve či později nalezeni zřízení, blábolící nesmysly a s nepřítomným pohledem. A klecí (údajným venomským domečkem) rozsekanou na kusy. Dodnes jsou někteří tito jedinci v péči psychiatrů.

O počtu Venomů se toho moc neví. Prý by jeden tolik škod nezvládl. Není známo jak a kdy se množí. Spousta lidí viděla jen jediný exemplář. Někteří o jejich existenci nemají vůbec tušení. Třetí skupina zarytě tvrdí, že se jedná jen o báji a špatný vtip. Tací čas od času záhadně zmizí, nebo je potká náhlá smrt.

I když je Venom nebezpečný, zachovejte klid a nedělejte prudké pohyby, pokud se před vámi nečekaně objeví. Raději mu mrskněte nějaký pamlsek a tvařte se nepoživatelně. Nikdy Venomovi necpěte pod čumák koprovou omáčku, kapustu nebo rajskou. Hrozí pozvracení.

Původ Venomů není dodnes objasněn. Objevují se nejšílenější teorie. Jedna z nich tvrdí, že Venomové vznikli z odštěpené částí černé díry, která narazila do světelného záření, jiní trvají na tom, že Venom je jenom duch, který se vecpal do těla někoho zesnulého. Jistý šílený vědec tvrdil, že se jedná o jeho experiment, který utekl. Jasné je z toho pouze jediné. Venomové se prý nerodí, nýbrž vyskytují.

A jsou naprosto šílení.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 17. listopadu 2009 v 13:23 | Reagovat

Euphoric-Endeavor je asi nějaký příbuzný živočišný druh.. :D narozdíl od toho, že miluje koprovou omáčku a čte pouze na internetu na tn.cz :-D pak je taky vysoký a skoro vychrtlý s namodralýma vlasama a červenou patkou :-D

2 Blackie Blackie | Web | 17. listopadu 2009 v 18:09 | Reagovat

A můžeme si Venoma pořídit jako domácího mazlíčka ?

3 Enemy Enemy | Web | 17. listopadu 2009 v 20:07 | Reagovat

Pozoruju jisté podobnosti mezi Venomem a mnou, i přesto Venom vypadá sympaticky. :-) My budeme asi podobný druh, že?

4 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 18. listopadu 2009 v 19:35 | Reagovat

Hmn... nikdy sem nad tim nepřemejšlela.. sem částečnej Venom x_X" No šiši, moje okolí se má teda na co těšit, jestli sem ještě ve vývinu xDDD

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 22. listopadu 2009 v 19:38 | Reagovat

ty jo jak to tak čtu, asi mě taky posedl Venom:D

6 CorpseOnHoliday CorpseOnHoliday | 1. ledna 2010 v 3:57 | Reagovat

Mno můj morbidní druh nočního tvora má také pár společných znaků, tedy kromě té čokolády, tu nejím :-P

7 Bels Bels | E-mail | Web | 6. prosince 2010 v 16:44 | Reagovat

Eheheh, okouzlující popis sebe sama, Venome :D

8 Niviat Niviat | Web | 17. srpna 2011 v 20:22 | Reagovat

Niviat zdá se být poddruhem Venoma, nesedí na ni odpor k rajské, protože miluje červené jídlo a na popíjení vodku čí víno. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!