Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Říkejte mi miláčku, drahoušku, zlatíčko, lásko... jenom ne Venome

6. listopadu 2009 v 20:53 | Venom |  Deník
Jistěže si dělám prču. Říkejte mi Venome. Jen mě to tuhle v práci napadlo, neboť se obvykle zasekávám nad názvem článku. Výborně. A právě jsem zapomněla co jsem to chtěla. Myslím, že se chci jen ozvat, aby každej viděl, že Venom is alive, i když to nikoho nezajímá, a ti co se zajímají, by mě nejraději viděli dead.


,, Já si vezmu jedny Vikerojky.''

Překlad: Viceroy

Hm. Tohle ještě považuju za normální. Že se nějakej blbeček urazí když zrovna nemám to co potřebuje, to už je věc druhá. A že mi někdo řekne, že pojede metrem na moji zodpovědnost pro případ rozkošného setkání s revizorem... to je moc. Jistě. Každýmu z vás můžu zaplatit pokutu. Naučte se s automatem na lístky popřípadě si kupte jízdenku smskou. Lidi jsou vážně blbí.

Našlapou vám po celé prodejně i když vidí že máte vytřeno.

Nemůžou si to pití nebo noviny podat sami. To vy musíte vstát a jít přes celou prodejnu.

Lidé si pletou prodavače se služkama. Nakopat je do řiti až se promění v dutinu krční! Ta jejich řiť...

Nenávidím lidi. Proč jsem šla na obor prodavač?

Protože Venom je blbej.

Ale dost těchto sebedestruktivních keců ne? Něco pozitivního? Celý dny co se potýkám s blbečkama se pouze těším představou - kdyby mi tak někdo z vás viděl do hlavy! 99 procent mých myšlenek v práci tvoří cenzured... a navíc velice teplé cenzured. Občas se děsím sebe samotný. Pak si vzpomenu na jisté teplé dabingy a mám co dělat abych se nebohým zákazníkům nezačala smát do ksichtu. Jako bonus navečer přišli dva policajti...
,, Venome, hlavně si v duchu nevybavuj všechny ty vtipy o fízlech...''

Pozdě...

,, Tak nashledanou.''
,, Pffff.... nashle... muzzzhzhehe....''

No dobrá, to nebylo moc pozitivní a k smíchu. Ale po patnáctihodinové směně je každý poněkud vymaštěný. Nemusím fetovat. Halušky mám zadara. Z přepracování. Ano, pořád všude vidím toho dementního Piškota. Někdy mám pocit že mi přestane tlouct srdce, přestanu na chvíli dýchat... a chcípnu. Ano, sekne to se mnou. Když vidím, že se jedná o jinou osobu, životní funkce se obnoví. Ovšem tyhle pseudosetkání jsou čím dál častější. Naposledy jsem myslela že vidím bývalého. Help...

Víte co? Půjdu do krematoria umývat mrtvoly. Tam jsou slušné peníze, žádní lidé... a ti co jsou vašimi zákazníky nemají přemrštěné požadavky a moc toho nenakecají. A vy jim můžete říct co chcete.
,, Chlapče... Ten kamion ti dal řádně do těla co?''

Ehm.. konec černého humoru. Navíc bych asi opravdu nepřežila kdybych na chvilku měla dojem že mi přivezli někoho, koho znám... To by mě asi mohli rovnou vyhodit na stůl vedle té ďábelsky podobné mrtvoly.

Jistě jste zvědaví co mě prudí dále... dnes jsem si vyzkoušela nejmíň pět krásnejch černejch sáček. Buď mi byly velký, nebo malý. Jsem hybrid, na kterýho neexistuje správná velikost a ne že ne....

Za další... naprosto mi dojebali profil na lide.cz. Je v tom bordel, nevyznám se v tom. Ani fakt, že si můžu vložit do sekce videa svoji milovanou Helenu (ne fakt ne tu Vondráčkovou) mě nedojímá.

Za další... táta mě začíná pomalu ale jistě stahovat o prachy. Když ráno s mámou vstáváme a sledujeme ho jak se válí na gauči a čumí na televizi, vybaví se mi text písně: černý muž pod bičem otrokáře žil. Neví někdo proč?

Za další... mám volno? Beztak nic nestihnu... jen tak tak se stačím trochu prospat a rozhýbat ztuhlé svaly. Ano, Venom má taky svaly. Hahaha... velmi vtipné. Příští září hastalavista... a welcome back to school. Hastalavista... Vista... ani mi nemluvte o Vistách! A na tu vejšku půjdu i kdyby se táta za svejch zbylejch pět vlasů věšel!

Za další... konečně jsem viděla onen úžasnej filmek Sweeney Todd... bohužel jen polovinu. Jisté hovado asi neumí nahrávat video. Ta ostatní jsou jenom v angličtině a bez titulků. Super! Karlík a továrna na čokoládu? Miluju! Ale jedině tehdy, když zvuk pasuje k obrazu. Ospalá díra? Neviděla jsem a nemám odvahu si to pustit. Co když je tu zase nějaká chyba? Depp mě bude stát rozum. Jako kdyby Venom po intenzivní Chemicalterapii ještě nějakej měl!

Přestanu vás prudit svými výplody. Už xyz let se dokopávám k článku jinému než z rubriky My Fucking Life. Ale vůbec mi to nejde... Pozdravy z temnot posílá jedovatej a egoistickej

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 6. listopadu 2009 v 21:12 | Reagovat

Vikerojky nemají chybu!
Prodávají se po rojích!

2 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 6. listopadu 2009 v 22:20 | Reagovat

Hej, ale to s tim krematoriem neni tak špatnej nápad :D ... koneckonců směna taky nebude zas až tak dlouhá a pochybuju že tě tam budou htít na šestou ráno ;) (samo vtip :D)
Venone, vydrž ;) Nic jiného ti v tuto chvíli nemohu přát. A jestli za tebou přijde Hannah montana 05, pozdravuj ji ode mně. Dneska jsme se tomu ve škole slušně tlemili ;)

3 Cathy Cathy | Web | 7. listopadu 2009 v 10:55 | Reagovat

Hele, asi budu prodavačka, protože to je někdy i vtipný jako třeba Vikerojky xD¨
Ale, ale Ospalou díru tu si musíš pustit, to je hororek k pohledání xD. Ráda pána bez hlavy, prosím xD
Patnácti hodinová směna, to jako zabít a zakopat, nikdy..
A to krematorium, schvaluju, i když bych se bála, že dotyčný vstane z mrtvých a já bych byla slušně v prdeli xD

4 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 7. listopadu 2009 v 11:39 | Reagovat

Ironický, zrovna dneska sme se s jednou známou bavili že dneska maj všichni psychický problémy. Jako nemyslim že by byli padlý na hlavu, což v mojem případě je nevyhnutelnej fakt, ale myslim že prostě nestíhaj... Hodně práce za málo prachů, hodně osobních problémů a málo řešení... Někdy si myslim že to je jeden takovej velkej cirkus, že se nad tim musim i usmát. Brečet nad demencí lidstva fakt nebudu, takže... bych to schrnula že tě asi chápu.
BTW: s těma lidma máš stoprocentně pravdu, to byl celkem velkej šoking když sem tam po škole vlezla a tam tohle :-? řekla bych že někam do pryč nejde jenom celej svět, ale teď už i lide.cz  :-?  :-?

5 dr.M dr.M | Web | 7. listopadu 2009 v 15:22 | Reagovat

čus VENOME

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!