Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Poslední dobou mívám divné touhy

21. listopadu 2009 v 13:11 | Venom |  Deník
A to vynechávám ty nejhorší touhy. Muhehe... Zdravím vás planetky temné. Opět jsem si přišla postěžovat a svěřit se s nápady své choré mysli. Kdyby mi bylo tak sedmnáct, řeknu - dobrá, puberta. Buď mám pubertu opožděnou, nebo tzv. trvalou a nebo jsem prostě letadlo a všichni kolem cvoci. Čas abychom popojeli...

Ke svému zaměstnání se už raději vyjadřovat nebudu. Nedůvěřuju Piškotům a majitelům taky ne. Když páni majitelé hrají automaty a chodí za děvkama, pak se divte, proč ty inventury nevycházejí. Asi si taky pořídím obchod, zaměstnanci mi budou platit imaginární maňasy a já si budu žít jako král. Hm. Vzhledem k pár centimetrům spíše královna.

Ba ne. Mám úplně jiné plány. Určitě se chci dostat na vysokou. Žel Gerardovi, prachy na to nemám. Zrovna ty obory co by mě bavily jsou drahý, jako kdyby se tam žralo na zlatejch talířkách. Tvůrčí psaní? Zaplať si to. S tím jsem se smířila. Ale beztak beru datlování jako svůj koníček a aby mě někdo nutil kdy a co psát a diktoval mi, ať ten skandál o Bartošové trochu nafouknu - ehm... ne. Tohle není pro mně zrovna perspektivní vyhlídka. Sbírku Frerard Stories by mi nevydal ani šílenec. Takže co.

Další plán? Co třeba psychologie? Ano, nimrat se lidem v hlavě, vzhledem k tomu že se dokážu vcítit a sama si připadám poněkud narušená - možná by mi to i šlo. Ale opět ten samej problém - peníze. Copak musí bejt člověk těžce za vodou aby mohl dělat to co ho baví? Jestli tomuhle říkáte demokracie, tak si ji pěkně strčte do prdele.

Co uměleckej obor Venome? Design... písmo... blablabla... a co talentovky ty vole? Hm. Nechám si to projít hlavou, to zase bude krve... Vidím to tak, že skončím na škole, která mi nebude nic moc říkat, stejně jako to bylo se střední. A jelikož mám děsnou smůlu - budu v tom dobrá.

Nechme školy. Právě jsem si uvědomila že chci cestovat. Ale ne tím stylem že si sednu do autobusu mezi bandu upachtěných turistů, a nechám si všechny ty "úžasné" pamětihodnosti narvat pod čumák. Sežeňte mi pokud možno nějakou kraksnu. Jelikož neumím řídit, potřebuju někoho, kdo ví jak se s tím volantem otáčí. Sebou si vezmu pár hadrů, spoustu chlastu a deník. A vlezte mi všichni na záda. Takovou jízdu po Evropě svět nezažil! Spát můžeme pod širákem, v každém městě co navštívíme vymetem ten největší pajzl, a způsobíme takový pozdvižení, že si o nás budou ještě tři další generace vyprávět. Když nebude co jíst? Sice je někde psáno - nepokradeš, ale pravidla jsou od toho aby se porušovala. Budeme na cestách tak dlouho jak budeme chtít. Žádný omezování. Možná nás občas budou otravovat fízlové. Ale co s nima? Vysmát se jim do ksichtu! Jo. Od rána do večera se jenom smát. Vstávat v jedenáct a chodit spát se svítáním. Hlavně svoboda!

Nevím co mi to vlezlo na mozek tentokrát (že by indie rock?), ale hodně se mi ta představa zamlouvá. I když je nerealizovatelná. Ale kdyby náhodou... hlásí se někdo? :-) Ale abychom se do té kraksny vešli... Takže sbohem všem co zůstávají doma... a letos nás nečekejte!

Momentálně bohužel řeším ptákoviny. Kupříkladu ZHT. Pro ty co nevědí - zkur.heter.technika x) Lidi, mě ten explorer opravdu nebaví, ale i když má Google Chrome krásný černo-duhový design, tak prostě tabulky a úpravu velikosti videa či obrázku nezvládá. Hádám, že chyba je mezi klávesnicí a židlí.

Achjo... já se jdu zase zasnít... :-) mám tak romantické představy, že i pánové Chemical Romance by se z toho pozvraceli...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Storyteller Storyteller | Web | 21. listopadu 2009 v 15:16 | Reagovat

No, s tím cestováním by to nedopadlo nejlíp - popisuješ to tak, že by tě podle mě zavřeli v první zemi, kam by ses dostala. Jinak ale sním o něčem podobném taky. Sednout na motorku a kochat se přírodou.

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 21. listopadu 2009 v 16:31 | Reagovat

ZHT.. neřeším.. právě jsem přemlouvala počítač, aby se rozjel.. ale ne.. restartovala jsem ho a nakopla znova.. na zabití tohlecto xDDD

3 Huntmaster Huntmaster | 21. listopadu 2009 v 20:08 | Reagovat

Zrovna mám náladu "ještě, že nemám zbrojní průkaz", tak si tu alspoň počtu.

4 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 22. listopadu 2009 v 10:22 | Reagovat

Já se hlásim dobrovolně xD Občas mam taky pocit, že potřebuju vypadnout... S těma školama máš pravdu, je to bída, všechno dneska no... Hej ale tak co, si v pohodě a to je hlavní, no ne? xP

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 22. listopadu 2009 v 19:34 | Reagovat

Si stáhni mozzilu;)
A k té cestě - hej jela bych hned, ale taky jaksi trpím absencí řidičáku:D Jo a k té škole - co blbneš, odkdy se za psychologii platí (tvůrčí psaní je soukromka, to je fakt, ale co třeba žurna?) - je to státní škola, za tu dáš akorát 500 za přihlášku;)

6 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 23. listopadu 2009 v 18:29 | Reagovat

Svobodomyslné plány, vypadá a zní to dobře... :-) Kdybych neměl takový práce a povinností, rozhodně bych se k tobě přidal.
Ty obory jsou zajímavý, myslím, že bys na ně rozhodně měla, ale ty prachy... Jedině při práci, brigádu, jinak to nevidím. A stíhat oboje najednou je docela fuška. A hele, ty Frerardy bych ti klidně vydal být nakladatelem, stejnak by to byl bestseller :D
A ten Chrome... Taky mi v něm nejdou upravovat obrázky a videa... To bude ZHT, rozhodně ne námi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!