Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jestli mě chcete nasrat, nemohli jste si vybrat lepší okamžik

11. listopadu 2009 v 18:46 | Venom |  Deník
Aaano, Say Goodbye! A co nejrychleji. Co mě zase nakrklo? Jak jinak než moje pošahané zaměstnání. Když se nadřízený neumí chovat, je to těžké. Víte, vystřídala jsem ledacos za místa. O třech šéfech můžu říct, že byli slušní a ke svým zaměstnancům se umějí chovat. Ti ostatní? Hovada na entou! Já někomu předvedu takový EMO, že se z toho poseránkuje!

Emo... zrovna vedu debatu s Lúmennkou. Asi marně. Já si myslím své, ona taky své. Můžu snad říct jen jedno - snažím se být tolerantní vůči každému kdo nikomu neubližuje, a je mi fuk jestli má patku přes oko nebo svítivé tričíčko. O emu jsme nakecali dost i nějaký článek zde proběhnul, plyne z toho jen jedno - jeho existenci nepopřete a ani tisíc pozérů, řezacích článků a xenofobních hovad na tomhle životním stylu nezmění to hezké, temné... a já držím hubu nebo zase budu mít nutkání tu něco vysvětlovat... Huuu sakra Enemku... tvůj článek byl naprosto vyčerpávající, kde jenom byl? xD

Pardon, ale Venom začal poněkud zcesty. Tak tedy - proč mě momentálně nasírá i to co by mě nechalo jindy chladným? Kurec ta Venom... ne ten Venom!

Přijdete z práce a chcete se odreagovat, ale místo normálních debat vás čekají jen urážky, zaujaté postoje, názory debilů co nemají dokončenou základní pomocnou a jiné lahůdky. Víte... štve mě to protože já pod takovýma pracuju!

Že bude prej inventura... tak dobrý. Přišla inventurnice a sdělila mi, ať honem spočítám kasu a rychle svážu noviny. Pomyslela jsem si něco o tom, že se na nic nesmí spěchat. Dobré.

Začala mě úkolovat. Super. Já asi nevím že se o inventuře počítá nebo co. Počítám si, lepím lístečky na zboží a v tom mě ta "dáma" upozorní.
,, Halóó, tady pokuta!''
Co prosím? A čemu se usmívá?
Ten debil z majitelů, kterýmu říkám Malej mi dal pětset pokutu za zkurvenou cenovku u nějakejch zapomenutejch Slim kareliií. Cenovku kterou tam dal můj posranej kolega. Kolega, kterej nechává akorát bordel, vzkazy o tom ať neřeším píčoviny a kterej si stěžuje na každý hovno. A teď tohle. Za jeho chybu strhnou peníze mě, a proč? Jen proto, že ta inventura vyšla na mě! Kdyby pracovalo jisté nejmenované hovado tak... tak tu pokutu nedostane, protože Malej je jeho synáček. KURVA drát!

Ale nejvíc mě nasrala ta prdelatá blondýna. Akorát dělá důležitou. Kupříkladu vyndám z regálů menší štos doutníků a jelikož vidím že jistý debilní kolega smíchal asi pět druhů dohromady tak je hezky roztřídím. Než se k tomu dostanu, slečna prdelatá přiskočí.
,, Tady pozor! Každej ten doutník je jinej!''
,, Ale já vím..''
,, Nooo tadydlencty ty patřej sem.. tyhle sem...''
,, Ale já vím.''
,, A nebo víte co? Víte jak poznáte jiný zboží? Podle toho čárového kódu EAN!''

No to je madam objev roku. Já vím o kódu ean mnohem víc, vím co které číslo znamená a vy ze mě děláte naprostého trotla. Koukala jsem na ní jako kdyby spadla z marsu.
,, Ano, já vím.'' řekla jsem ledovým tónem.


Že mi milostivá kouří pod nos? Okej. Je slušnost se zeptat. Že si ale plete popelník s podlahou, to svědčí o tom, že je reterdovaná.
,, Jééé hups! Vy tu budete dneska uklízet?'' jistě že tohle bylo na mě.
,, Hm, jak na to tak koukám, budu.''
,, Hihihi.''

Zastřelit! Takže jsem tam smetla ten bordel, po celém krámě byl kentus jak po náletu... Spočítala jsem všechno zboží a sledovala paní Krávu a Velkého majitele jak pípají ty kódy EAN, který je každej jinej.
,, Nooo, tak my vás tu už asi nepotřebujem, takže můžete jít.''
Říkám si - super, beztak už jsem měla padla.
,, No počkat? Ale kdo tu uklidí?''
Nevím jestli je slepej, nebo taky retardovanej, ale já tam uklízela celou dobu!
,, Tak víte co? Jděte domů... a přijďte tak za dvě hodinky!''
Děláte si snad prdel?!
Asi je příliš práce sloupat lístečky označující počet kusů ze zboží. Je příliš práce vzít dva balíky se starejma časákama a hodit je o pět metrů dál. Takže jsem spolkla večeři a běžela zpátky. Řádně nasraná. Servala jsem všechny lístečky co mi padly pod ruku a u dveří objevila další hroudu popela. Ta blonďatá pizda je asi vožralá že se nemůže trefovat do popelníku?! Takže jsem zametala znovu, protože to bylo rozšlapané po celé prodejně.

Přišla za mnou provozní.
,, Můžete mi otevřít prosím?''
Ale jistě, to nevadí že jsem na druhé straně prodejny. Přece po vás nemůžu chtít aby jste se o čtvrt metru ohnula! Její buzerace však neskončila.
,, A pak až tu skončíte, tak půjdete pomoct na tu druhou prodejnu kolegům jo?''
,, Ne.''
,, No tak tady to bude za chvíli hotový...''
,, Ne, nejdu, nezlobte se, jsem unavená, chce se mi spát, já jdu domů!''
,, No ale unavený to jsme všichni.''
Jistě, vy taky. Vy která si přijdete do práce v půl deváté, ve čtyři odpoledne chodíte domů a jediné co děláte je to, že sedíte na svém tlustém zadku, ťukáte do klávesnice tempem ožralého hlemýždě a chlemtáte kafe! Pokud tedy nehážete svoje povinnosti na jiné zaměstnance. Neřekla jsem to nahlas, ale z mého tónu asi vyčetla že si to myslím. Urazila se a nemluvila. Konečně pokoj! Pak šla za Velkým majitelem s tím, že jí za chvilku jede poslední tramvaj a musí jít. Ten blbec ji pustil. Pokud vím, jezdí poslední pouze metro a noční tramvaje jsou v provozu.


Velkej majitel této zkurvené prodejničky je vůl. Počítal zboží a jelikož si chtěl pohovět, sedl si na ty krabice se starejma časopisama. Které jsem já pracně svazovala a lepila. Jistě že to prosedl. Jeho tlustá prdel se zaražená v kartonu vyjímala vskutku luxusně. Chtělo se mi nahlas smát, ale potlačila jsem to, aby viděl že mám vztek. Jistě že ten debil kterej to opravoval jsem byla zase já!
,, Jééé tyhle časopisy s těma přílohama jdou do těch regálů blbě zandavat... já to tady nechám a vy to srovnejte.'¨
Jistě majiteli, já jsem tvůj sluha, otrok a blbec v první linii!

Když bylo všechno konečně spočítáno, což díky jisté debilitě nejmenované blondýny trvalo věčnost, začala demence naplno.
,, Tady chybí tohle! Má toho bejt ještě dvacet kusů!''
,, Jééé kde to je? Na prodejně to není!''
,, A ve skladu?''
,, Já se podívám! Neee, tady taky ne!''
Kurva práce brali jsme regál po regálu, všechno jsme srovnali, žádný zboží nepřehlídli! Co chce ještě hledat?! Ptali se už i mě.
,, Nevíte kde by to mohlo bejt?''
,, Tady to není.''
,, A nebo tenhle časopis?''
,, Ten tu není přece!''
Ano, pro jistotu se mi prohrabat ve skříňce jako kdybych byla zloděj. Příště ať se aspoň zeptá než těma svejma pazourama bude hrabat v mejch věcech! Jedna hodina v noci. Končím s tou šaškárnou, šla jsem do pryč a dom.

Teď akorát poslouchám lži a kecy o tom, že drahá provozní, šla chudinka domů až v půl třetí ráno. To mi trošku nesedí. Víte co... časová osa a tak. Slyšela jsem něco o paraelní realitě, ale tohle je myslím si jenom lež.

Jsem napruzená. Nedebatujte se mnou, neodporujte mi, nebo se vážně neudržím a pošlu vás všechny tam kam sluníčko nesvítí!

Raději mě ignorujte. Beztak vám to jde nejlíp.

Kdo se opováží napsat něco ve smyslu - Venome, to zvládneš - tak si udělá luxusní výlet do vesmíru bez skafandru! Na slovo: Zvládneš - začínám být vskutku alergická.

S pozdravy plnými jedu váš naserinkaný

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Simthy Simthy | Web | 11. listopadu 2009 v 21:44 | Reagovat

jsou to pěkný kreténi s velkym K

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 11. listopadu 2009 v 21:51 | Reagovat

ach Venomku.. nakopat je do prdele málo, ale to je zbytečný psát.. Gee je ztrestá a prosedí tejden na smradlavý latríně!! bejt tam já, tak.. to raději nebudu rozebírat, přeci jen je pár minut do desátý večer.. aspoň tu vidím, že na světě je někdo blbější jak já.. ale že zrovna ty se s nima musíš stýkat, to vidím jako nějakou chybu v matrixu.. tlustá bárbí by letěla svojí zadnicí napřed ani by nemrkla těma umělýma řasama, který podle mé představy nosí :-D
*****
TY si dostala pokutu za to hovado co s tebou dělá? nene.. byla bych v klidu, ale na konci šichty bych jej s radostí napíchla na tyč a použila jej jako mop..  aspoň by si ty sračky otřel o tlamu.. :-! zabít je málo.. zavřít do sušičky a dát program na maximum.. to by možná pomohlo.. :-) tak Venomku.. Gerard tě opatruj :-)

3 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 11. listopadu 2009 v 22:02 | Reagovat

Jaký čárový kód má DEBIL?
Budu dělat inventuru.

4 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 12. listopadu 2009 v 19:17 | Reagovat

Buď v klidu :-D Hej, nechci říkat že to zvládneš, jelikož bys mě asi poslal někam, ale přece jenom... Ale čéče ty si v pěknej životní situaci teda  :-x

5 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 15. listopadu 2009 v 13:23 | Reagovat

to chce klid, všechny vytočíš ledovým klidem, uvidíš jak budou čumět  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!