Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


It's Not A Fashion Statement, It's A Deadwish

24. listopadu 2009 v 20:40 | Venom |  Deník
Jaká to nááádhera... jistěže se tu rozplývám nad avatarkem. No nic. Každý kdo nebude mít svůj vlastní, se bude muset smířit s tímto. Myslím, že zejména anonymní homofóbní hovádka tuto změnu uvítají. Zejména oni budou rozkošně označení. A tak si pár keců doufejme odpustí.

Lide.cz? Diskuze - A co gayové? Velice zajímavé a poučné milá dítka. Páni agent a obchodník si můžou podat ty svoje hnusný pazoury. Já nevím jestli jim mám dřívě vyvracet "argumenty", smát se jejich demenci nebo si z nich utahovat. Zatím zvládám obojí.

Pcha... pohoda, klídek, tabáček... Ale hlavně kafe.

Vlastně nevím proč tenhle blábol píšu. Co jsem chtěla říct? Možná zajímavý postřeh? Haha. Kdyby měl Venom nějakej na skladě...

Má. Kupříkladu kliknout na to tlačítko "Seznámit se". V případě že se jedná o slečnu. Div že jsem se neohlížela jestli nestojí někdo za mnou. Fakt na palici. Stihomam. Nechápu proč to se mnou tak zamávalo. S někým kdo se na diskoplace před zraky svých spolužáků plazil po kamarádce a sahal na taková místa, až se divil, že mu čísi přítel... nenabije.

A teď nemám na mysli kredit!

A co. Beztak mi už ze samoty jebe. A maminka i tatínek budou mít určitě taky radost!

Momentálně je mi na omdlení.

A jsem technický talent. Konečně jsem vynašla program, který způsobí web kameře takovou torturu, že na ní nevypadám jak dement. Vážně. Najít na můj zkurvenej ksicht takový světlo, abych nevypadala jak kretén, je umění.

A já jsem umělec!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 24. listopadu 2009 v 21:50 | Reagovat

S těma diskuzema... Objevil se tam novej exot, spravce-sazka, tuším, a myslím, že by si mohli podat pazoury všichni tři. :D Nad tou demencí můžu akorát brečet, smíchy. Ještě dřív jim dát jednu přes čumák.
Seznámit se se slečnou? Jedině schvaluju. Vztahy s opačným pohlavím nedělají dobrotu ve většině případech, takže hodně štěstí.
Webkamera, co to je? Díky mojí paranoie už nevedeme. A nevěřím, že by to s tebou bylo tak zlý, jak popisuješ.
A ano, Venomek je umělec! A náš!
Jdu otravovat ovzduší někam jinam, Gee s tebou, zatím páčko

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 25. listopadu 2009 v 0:34 | Reagovat

na tu diskuzi jsem ze zvědavosti šla :D poprví jsem šla na diskuzi jo :D ale pro dobrou věc a mám ze sebe lepší pocit prudit ty HHH :D a určo se tam budeme potkávat častěji.. :-D a já jsem taky talent :D vyfotila jsem se takový stylem, že mi není vidět do xichtu jupí :-D a nebála jsem to dát na blog :-D ale je to klik celý článek aby třeba zrovna našeho Venomka nekleplo z toho.. no uvidíš :-D to já se ohlížím pořád a ani na nic neklikám :-D že by mé drahé slyšiny a halušky? :-D no nic.. já se odebírám do hajan tak snad vás z té fotky drahá temníčka, nikoho neklepne :-D Gerard tě opatruj, temná duše a homo a bi co nejvíc štěstí a co nejmíň homofobních kreténů :-) papa ♥

3 Ochechulka Ochechulka | 25. listopadu 2009 v 17:17 | Reagovat

Krááásný avatárek... a jak mi sluší :-)

4 B.A.D.ayDies Ami B.A.D.ayDies Ami | E-mail | Web | 3. prosince 2009 v 17:18 | Reagovat

Moooc hezká ikonka...taková duhová...taková naše :-)

Na podobné diskuze jsem kdysi chodila, ale pak jsem si naordinovala zákaz ztrácení času nad čtením řádků od idiotů a ještě ke všemu homofobních :-) Navíc jsem se tam vždycky rozčílila takovým způsobem, že mě přepadaly myšlenky na prohození notebooku oknem, což by nebyla jen škoda, ale přímo nadškoda, vzhledem k datovému obsahu...
Mimochodem takto nakrknout často dokáže nějaká "príma" zpráva, pohrdavý pohled na ulici nebo pořvávání cikána "Lééésbyyyy", kterému máte chuť dat pěstí a zařvat na něj "Gáááádžóóóó"...
Jsem se tu nějak rozvášnila a nechala unést...tak já už zase raději jdu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!