Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Ta zrůda si pořídila už i Skype

1. října 2009 v 12:08 | Venom |  Deník
Mno... Hell všem planetám. Tak vás tu otravuju zase. Jaká to hrůza co? No já vím že jsem poněkud víc aktivní. Ale snad máte radost, a snad ty moje kecy nestojí za vyližněco. Je totiž pravda, že čím je člověku hůř, tím snadněji se mu tvoří. Třeba si v těch mejch cintech najdete něco k zamyšlení. Třeba přemýšlíte co dělat, abyste nebyli jednou tak vymyškovaní jako já.

Sedím doma a čumím na svůj milovanej českej web o... víte o kom. A jedno videjko mě nakoplo k tomu, také si pořídit Skype. I když já na tý kameře zdaleka nevypadám tak dobře. Spíš jako mrtvola. No dobrá, vypadat jak mrtvola by mi až tak nevadilo, ale to světlo tady je vskutku příšerné. Nejvtipnější byla ta větička pod mým zjevem - Vypadáte skvěle! Co takhle udělat snímek a dát si ho na profil? Zamumlala jsem si jen něco o tom, že pokud bych chtěla odradit každýho, kdo by na mně měl kontakt, pak možná. Hrůza.

Abych se vyhla pocitu naprostého osamocení, vrhla jsem se na chat. Jářku. Už jsem skoro zapomněla jaká je to prča! Vlezu do první místnosti, a zhrozím se. Místnost vytapetována kecy pubertálních dětiček. Také jsem byla v pubertě, ale slova jako: milískuju, jsem opravdu nepoužívala. Ble. Optala jsem se jestli je tam někomu kolem dvaceti, protože bych měla naději na normální konverzaci. Bylo mi řečeno nějakou pipkou s vyumělkovanou fotečkou, že jsem tu blbě. Tak jsem vzkázala blbečkům ať ráčí co nejrychleji dospět, protože kdo to má po nich číst a vlezla jinam.

Po několika znuděných tapetkách se mi povedlo najít místnost docela jakž takž. Ano, není nad to filosofovat nad tím jak chutná krev, jak člověka správně kousnout a tak dále. Tuze roztomilé. Měla jsem kupodivu neskutečnou výhodu díky vyplněné kolonce se sexuální orientací.

,, Ty máš zpoloviny mužský mozek, tak se s tebou dobře povídá. Mám rád když se holka chová spíš jako chlap.''
,, Hm, takže má se válet na gauči, krkat, prdět, chlastat pivo a čumět na sport?''

Tohle by prý oželel. Škoda. Vzpomněla jsem si na svoji spolužačku, která velice ráda ulevovala svému žaludku na školních chodbách. Mělo to roztomilou ozvěnu.

Pochopitelně že kecy o krvi nezůstaly bez odezvy. Začal do mně hustit nějakej maník, kterého jsem chtěla hned ve dvou větách poslat do pr... pryč. Prý jsem temná a uctívám smrt. Haha. Už je to tu zase. Opět mně poučuje někdo, kdo nemá ani ponětí...

,, Ty umíráš, ale já tě naučím žít!''
,, Fajn, takže ke komu patříš? Svědci jehovovi? Hare krišna? Nebo ke křesťanům?''

Prej se už dlouho takhle nezasmál. Já taky ne. Trust me. Nakonec nechal toho poučování a tak trochu pochopil co jsem chtěla autor říci. Dost mě vyděsilo, že se chtěl hned kamarádit. Ale když z něj vypadlo, že je mu 30 (a ne šestnáct jak jsem si myslela) a je bisexuál, měl okamžitě moje sympatie. Hah, to se hned tak nevidí. Hned jsme si pochvalovali, jak jsme nejlepší, že ostatní hledají jen správný pohlaví, kdežto my si vyzobáváme jen to nejlepší z obojího. Nejvíc jsem nemohla z otázky, jestli by mi nepřišla odporná představa dvou milujících se kluků. Málem jsem spadla pod stůl jak jsem se ďábelsky řehtala. Muzhehehe... kdybys věděl ty naivo! Ne, opravdu se nebojím, že narazím na nějaké nadržené prase, protože na chatu nepotkáte nikoho horšího než jsem já. Když na to přijde, dokážu jakýhokoli prasáka odradit. Protože moje fantazie jsou ještě mnohem zvrhlejší. Ano, i devianti berou nohy na ramena.


Takže chatování lehce úchylné, ale sranda opravdu byla. Vyjela tam po mně nějaká bi slečna, která měla se mnou společnou jen tu orientaci, jinak naprostej opak mojí osoby. Soráč, ale disko, popík, hlučná zábava - nic pro mně. Pak se mě nějaké pako vyptávalo, jestli se stydím za fotku když ji v profilu nemám. Ale vysvětlujte mu, že jsem tak sexy, že by po mně jela celá místnost. A žádostem typu: "Potřebuju aby nějaká holka vyjela po mém chlapovi" nevyhovuji.

Když to berete s rezervou, může být chat opravdu přehlídka kreténismu a nehorázná legra. Alespoň se necítíte sami.

BtWay, všímáte si jak začínám být správně nafoukaná?
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Simone-čka Simone-čka | Web | 1. října 2009 v 14:27 | Reagovat

Hele můžu mít trapnou otázku která je všem jasná a jen mě ne.Ty si asi vážně lesba? Už se mi zdálo žes těma homosexuálama moc sympatizuješ.Jenom nechápu proč tě tu lidi pořád poučujouže homosexualita je úchylka a tak.No a co, možná že vědecky je to to samý jako pedofilie ale oni tim přece nikomu neubližujou.Kdyby se aspoň vžili do chudáka člověka na kterýho se všichni dívaj skrz prsty.Vždyť se to může stát každýmu.Nejvíc mě štve jak z toho teď udělali mo´du.Teď už je biosexuální úplně každej.Ale málokdo to myslí upřímně.Jako před dvěmi lety emo.
Ale co mi přijde fakt ujetý je když si homosex.adoptujou děti.Možná je to nespravedlivý ale co chudák dítě,vždyť se mu bude každej posmívat.
To je můj názor a jestli tě hodně otravuje tak ho smaž. :-)

2 Simone-čka Simone-čka | Web | 1. října 2009 v 14:28 | Reagovat

Proč spam???

3 Venom Venom | 1. října 2009 v 14:41 | Reagovat

Trapnou otázku měj... ne, nejsem lesba, jsem bisexuál, nebo spíše tedy pansexuál? Asi ano. Nezáleží mi na pohlaví, ale na osobnosti. Nevím tedy jestli je to teď módní záležitost... tohle je stav neměnitelný... to je jako kdyby bylo v módě být levák. To se nelze naučit.

Je rozdíl mezi skutečnou bisexualitou, a bisexuálním chováním. A ten rozdíl nazýváme prosím pěkně láska. Snad chápeš co myslím.

Když si homosexuálové adoptojí děti, tak to ujetý není. Každej má právo na rodinu. Mně taky přijde nespravedlivý že kupříkladu nemůže adoptovat dítě někdo, kdo žije sám. A proč by se děti posmívaly někomu kdo pochází z rodiny, kde žijí homosexuálové? Záleží na rodičích. Jestliže to budou rodiče tzv. HH (homofóbní hovádka) tak to dítě povedou k tomu, že homosexualita je špatná. Když to budou rodiče, kteří používají mozek, tak nenávist ke gayům v dítěti co? Nepodněcují. A vzhledem k tomu, že je bisexualita v módě, tak už to asi nehrozí, co myslíš?

Tvůj názor mazat nebudu a ptáš se proč spam. Nevím. Z tvojí ip adresy mi muselo přijít nějaké upozornění na bleskovku či jiná reklamka. Netvrdím, žes to musela být přímo ty, ale ta ip není zablokována jen tak.

4 Ochechulka Ochechulka | 1. října 2009 v 16:36 | Reagovat

Super, to sis zase jednou užila, ani se ti nedivím, že se baviš. Na chaty už nechodím, ale když jsem byla ještě malá pipka a domů jsme si pořídili net (asi rok 2002) tak jsem z podobných individuí byla vykulená, protože jsem ani nevěděla vo co go.

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 1. října 2009 v 22:40 | Reagovat

Chat je zlo:)

6 Cady Cady | Web | 2. října 2009 v 11:05 | Reagovat

Na chatu narážím na podobné roztomilosti pravidelně, a nejméně polovina z nich si mě ukládá do přátel. :D No, čím úchylnější, tím lepší. :-)A ten první komentář, už jsem skoro začala sakrovat, vztekat se a podobný věci, já se ale můžu akorát tak smát. :-D A s tvou odpovědí naprosto souhlasím. :-)

7 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 3. října 2009 v 19:57 | Reagovat

No, myslim že vim o čem mluvíš :-D Co se týká toho chatu - místnostem výše zmíéněného tpu se zdaleka vyhejbam, ale pamatuju si že před zhruba rokem sem vlezla do místnosti s názvem "Naruto" po jednom anime a vydržela sem tam s těma lidma asi tak třičtvrtě roku než se nám to rozpadlo. No jo, sice sme ještě děcka, ale takýhle kraviny (v článku zmíněný) sme si fakt nepsali... Jinak k tej orientaci si myslim že blbci co se do ní navážej... nemá cenu se o nich bavit --" No, toť asi vše co můžu říct..

8 Venom Venom | 3. října 2009 v 21:57 | Reagovat

Místnosti výše zmíněného typu? Ta místnost se nejmenovala úchylové a spol, nýbrž Praha. Proto jsem nečekala že pokecám o krvi a ouchylnostech. Byla jsem mile překvapená.

9 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 3. října 2009 v 22:45 | Reagovat

Nené já myslela takový ty "PřHerhušoFoFanÝý" modelky co si myslí že to oni sou nej...

10 Venom Venom | 4. října 2009 v 21:39 | Reagovat

xD ach tak... no čekala bych je v místnostech jako BheezVa PhOkEcÍÍK xD já si vybrala vesměs - normální názvy xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!