Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Oni mi všechno žerou! x)

10. října 2009 v 14:10 | Venom |  Deník
Hell.o planety. Zjistila jsem podstatnou věc, že na internetových diskuzích působím jako naprosto vypatlaná kráva. Dobrovolně. Proč? Protože rozumné argumenty jsou přehlíženy a nejsou brány v potaz. A jak lépe vytočit homofóbní hovádka, byť zakuklená než naprosto šokujícimi prohlášeními? Ale asi to kapku přeháním a zacházím do extrému x)

No možná jsem neměla říkat, že Uzel je vůl. Ale mohu oponovat tím, že je to můj názor a já na něj mám právo. I když se mi moc nechce, neboť tuhle větičku používá opravdu každej. Jenže člověk který popírá bisexuální orientaci a jak jsem se tuhle dozvěděla - jako spolehlivou antikoncepci doporučuje výplachy octovou vodou... pardon, ale toho nemůžu brát snad vážně.

Kecičky typu, že sexuální orientaci poznáte podle síly orgasmu mě způsobují nekontrolovatelné výtlemy.

Kdosi si plete bisexualitu za přestupní stanici. Další demence.

Vy ostatní víte, že mi poslední dobou poněkud hrabe, viz. růžové písmo na icq. Když se mě někdo zeptá, proč je 50 % obyvatel proti gayům, nechce se mi uvádět jako odpověď otřepané a neoriginální - jsou to hovada. Musím si vymyslet vlastní teorii, čistě z recese a pro podpoření vášnivé debaty. Žel bohu jsou tací, co nepoznají prču. A mají sklony se do mě pouštět.

Tvrdit, že heteráci nesnáší gaye protože jim závidí, je skutečně na hlavu postavené, ale já si toto rejpnutí nemohla odpustit. Už kvůli šufrazetce. Stejně tak jako podle jisté diliny nesmím komentovat nové fotky pana Waye, nejspíš proto, že se neroztejkám jak všechny ty ostatní pubertální debilky a říkám jen to co vidím. Má divnej nos. Ale já mám tedy co říkat. Ano, ostatní členové diskuze fotky komentují, ale ta paní chytrá, co si hraje na důležitou jim to jaksi zakazuje. Nechápu. Proč tam tedy vůbec nějaký obrázky cpe? Je to jako kdybych psala články, a říkala vám - nemá cenu to komentovat, nechci znát váš názor. No ono za své mluví to, jakými slovy tu svoji diskuzi uvádí. Co je špatného na jméně Gee? Mně osobně nezakázal ho takhle titulovat. Hm, tady je někdo demence na entou.

Řekla jsem tedy svůj názor a hned jsem kráva a divná. A vulgární. Hm. Že jsem si nepovšimla, že bych vypustila jediné sprosté slovo.

Dodatečně je mi za sebe poněkud trapně ale dokážu vám vysvětlit i záhadu bermudského trojúhelníku jednou ze svých zvrácených teorií. Líbí se mi jak se někteří duševně slabí jedinci nechávají vyprovokovat. Já tyhle debaty žeru. Baví mě někoho prudit a urážet v mezích slušnosti.

Na druhou stranu se přiznám, že mě to trochu mrzí. Snažím se poznat nový lidi, někam zapadnout, protože mi ze samoty hrabe. Ale ve většině těch zkurvenejch diskuzí mě v druhém řádku posílají kamsi a titulují zvířaty. Nejspíš neradi přijímají do svých řad cizince. Jo děvče, jsem celá divná, máš naprostou pravdu. Ani nevíš jak dobře jsi to odhadla.

Nepátrejte po tom. Beztak mě všichni co nevidět smažou. S pozdravem ze záhrobí vaše mlčíčí
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 total-error total-error | 10. října 2009 v 15:54 | Reagovat

no jo no... hold někteří si na Gerarda nenechají sáhnout... ono... mě například sere jak se do mě pořád spolužáci navážej kvůli tomu že poslouchám Green Day... já jim to vážně žeru... já na tu jejich teploušskou a ujetou hudbu neřeknu ani fň, a oni si v klidu do mě trefujou... to vážně musím do školy přinést brokovnici, aby všichni konečně držely hubu a krok???

2 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 10. října 2009 v 15:56 | Reagovat

Hele, neměj těžkou hlavu, myslim že v tomhle tě chápu. Praxe vede. Divný lidi sou... jak to říct? Řekla bych že lidi myslící jako ty sou normální, kdežto ty co sou prostě "normální" podle dnešních společenskejch měřítek sou úplný vymatlanci... Ber to s rezervou ;)

3 Enemy Enemy | Web | 10. října 2009 v 16:23 | Reagovat

Venom se může utěšovat tím, že všichni velcí myslitelé a umělci nebyli třeba ani dosud pochopeni. Já to s nima stále zkouším po dobrým, ale jaksi bez úspěchu.  8-O
Na Gerardovský fórum jsem vlezl taky a ta... ehm... slečinka... zajímavá. Důležitá, chytrá a nevím, co ještě. Mě přijde v první řadě směšná, myslím, že by jí to konečně měl někdo říct.  :D
A s tou bisexualitou... Půjdu se tam k nim hádat. Jsem nějak ve formě poslední dobou, tak ať konečně vidí, co jsem zač.  :D Tak šílený, zcestný názory co maj... Děs...
Prozatím se loučím, čágos...

4 Caly Caly | 10. října 2009 v 19:10 | Reagovat

Venomku ty a divná? cože? ale smůlu máš teda na diskuze pořádnou no...vem si, jak si takhle jednou na nejmenovaném hostingu ulovila mě:-D při jedné...hhh...diskuzičce:-P

5 petí petí | Web | 15. října 2009 v 15:26 | Reagovat

ahoj Jani, toběš nefunguje mobil? psala jsem ti a nic....no jo, bát debílkem je těžké, konkurence veliká, což...ach jo...ty lidi jsou děsný paka...z toho si nic nedělej...já zas miluju ironii a nadsázku a někteří to něják nerozponávaj...stane se =)

6 Venom Venom | E-mail | 15. října 2009 v 16:21 | Reagovat

[5]: no ono mi ukradli ten mobil, takže mám nový číslo a novej telefonní seznam x) no jako sorry ale to diskuzní fórum o Gerardovi,My Chem, Frankiem Ierovi... to je prostě tragédie. Vede to tam jedna namyšlená kravka, která si myslí, že udržuje úroveň tím že každého posílá do prdele. Na to nemám prostě nervy x)

7 Aailyyn Aailyyn | Web | 18. října 2009 v 12:15 | Reagovat

Asi si někdo plete veřejný fórum, se svou osobní stránkou. Tu si autor opečovává ve svým volným čase, je to jeho dobrá vůle, že to dělá a může se sám rozhodnout, co za projevy tam chce a co ne. O fórum se sice taky stará, ale není jeho majetkem, má na něm stejný pravomoce jako všichni, evidentně to holt ne všichni jsou schopní pochopit. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!