Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Mama... We All Go to Hell

6. října 2009 v 17:37 | Venom |  Deník
Ták. Jak vidíte tak si ten magor hrál s designem i když to neplánoval. Ale to rozkošný písmo ho zlákalo... hm. Ještě mám pár plánů jak to tu mnohem více sprasit. Tak se nelekejte několika mejch úchylnejch pokusů o designovej šok. A proč mama? Protože na tom songu právě ulítávám a když při jeho poslechu jdete temnou uličkou a sledujete bezdomovce a feťáky - tomu se říká atmoška.

Jářku. Nějak mně chytla Chemical mánie. Jo a prosím vás... všichni co máte fantazii, pomozte nám zvandalizovat tuhle rozkošnou stránečku na necyklopedii. Hlavně nebuďte jak nějaká pipka, která část článku smazala s tím, že jsou tam nějaký anti kecy. Zřejmně nepochopila jaký je cíl necyklopedie.

Co dodat? Cítím se poněkud crazy. Ano, z přemíry hudby jsem naprosto vypatlaná, neboť házet si hodiny a hodiny hlavou do rytmu není normální a na člověku to zanechá následky. Ale je to skvělej lék na deprese. Všechno je mi ukradený. J. je mi ukradenej nejvíc. Netrápím se, jsem happy jak už dlouho ne. A když se tu neřehtám jak zhulenej pomeranč, necením zuby, nehážu hlavou do rytmu nějaké chemičťárny tak... jen čumím a naprosto nic necítím. Jako kdyby nejnižší bod nálady, na kterej jsem schopná dojít, byl neutrál. Dalo by se to asi nazvat citovým vyhořením, zamrznutím, nebejt těch hysterickejch výtlemů.

Tělo si nejspíš opravdu umí pomoct samo. Takovýhle stavy maj snad jen ti kteří jedou na kokainu. Hah. Mám to zadara. Asi mě rozemelou na prášek, usušej a budou šňupat.

Ach každej neunese tak nechutně morbidní humor. Tak sorry, nerozemelou mně, jenom sežerou, jo?

Hm, a pak si udělejte obrázek o mém psychickém zdraví.

Můj sarkastický spolužák Alois se mě ptal, co mně vedlo k tomu založit si na fejzbukovi profil pod svým pravým jménem. Pravila jsem, že to bylo odhodlání co nejvíc prudit do svých spolužáků, popřípadě na ně mít alespoň blbé kecy. Alois pravil, že se mi to zatím daří. Jsem na to hrdá. Protože když to říká on, tak je to pravda.

BtWay... nikdo z vás neuhodne jméno člověka ze superstar, kterej se mi líbí. Ale fakt nikdo. To jen tak naokraj.

Ale zdá se mi, že blogy stále spinkají. Děje se něco o čem nevím? Mám pocit že ano. Nedivím se tomu. Vzhledem k tomu jak jsem poslední dobou duchem někde mimo...

Loučím se s vámi svým roztomilým podpisem. Na tenhle nápad mě přivedla Cathy, takže očekávám, že mně zabije xD čao zlatka! Uvidíme se někdy za dva dny, jelikož budu pracovně vytížená. Váš zlej...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 6. října 2009 v 18:25 | Reagovat

Smrt tobě ty jeden jede xD..ne v klidu, uvedla si mě jako někoho od koho to máš napadnutý, tak tě zabíjet nebudu přeci ne? :D Je náhodou krásnej!
A to písmo je naprosto...awww a ten design posouvací taky, je to pěkné a budu se těšit na další úpravy :o)..
Ty máš na tom facebooku krásný cíl ti povím, já většinou se jen hádám s homofobními spolužáky, stačí...
Ty hele, rozemeleš se mi? Já tě chci šňupat, jůůů. No dobře, nebudeme sadisti, stačí, že máš koksový bod mrazu citů ty že, snad to bude lepší J. za to beztak nestojí...
Tak se zatím měj a v práci přežívej xD

2 Ochechulka Ochechulka | 6. října 2009 v 20:39 | Reagovat

Leoš Mareš, Leoš Mareš!!! To je ten člověk ze superstar, kterého miluješ a ze kterého se ti nechce ani trochu zvracet. Uhádla jsem?

Fajn, že jsi přešla z fáze smutnění, pře fázi ignorace do fáze těžké zhulenosti. Dělá to ten čistý pražský vzduch bez nežádoucích oxidů, až se tělo aklimatizuje, vrátíš se do normálu.

A Mama, to je dlouhodobě moje nejoblíbenější chemická píseň, proto ti to vytřásání vší schvaluju.

3 total-error total-error | Web | 6. října 2009 v 21:06 | Reagovat

no ne... vím že to byl Klárk... ale nevím jak se jmenoval herec xD Mama je bezva song... umím jen první sloku... škoda... x(((

4 immoritialcities immoritialcities | Web | 8. října 2009 v 14:58 | Reagovat

Navštivte nás a užijete si spoustu zábavy. Můžete si vytvořit svou postavu a vybrat si její povolání. Můžete to hrát pokud máte trochu fantazie. Brz vás tento ostrov nemůže existovat. :-D

5 Enemy Enemy | Web | 8. října 2009 v 15:07 | Reagovat

Změna na blogu se povedla, my se taky chystáme ten náš rozrýpat, ehm... A ona stránka na necyklopedii je opravdu rozkošná, jen co je pravda.
A ty stádia... To my známe taky. Vymývání mozků Chemikama je ta nejlepší terapie, ale co pak... O kokainu mlčím... Kdyby tě rozemleli, byla by tě škoda... Doufejme, že je to jen přechodný období...
Mama je jedna z mojich oblíbených, jedině schvaluju. Měj se a hlavu vzhůru

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!